Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

3 posters

Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

Příspěvek  robertos7 Wed May 30, 2012 7:50 pm

Chcel by som sa spýtať skúsených, či mi nevedia pomôcť s mojím problémom. Mám 1.9 dCi 2004 a v poslednej dobe keď pridávam plyn,tak v určitom momente sekne a plyn nereaguje! V momente keď dám dole nohu z plynu a pridám funguje normálne. Ale zo dňa na deň je to horšie a mám pocit či to nerobí plynový pedál. Teda myslím si to podľa hlásenia počítača... Poprosím,ak má niekto skúsenoť s touto závadou keby mi dal vedieť ako ďalej... Vďaka


Naposledy upravil robertos7 dne Thu May 31, 2012 5:57 pm, celkově upraveno 2 krát

robertos7

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 30. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Re: Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

Příspěvek  _Mickey_ Thu May 31, 2012 8:36 am

Clovece promin, neporadim se zavadou, ale chtel jsem si prelozit to chybove hlaseni a nenapsal jsi to blbe?
Bo slovo impianto se mi sverepe preklada jako rostlina....takze elektricka porucha rostliny?
Nebo ti tam neco zarusta nebo co.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Re: Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

Příspěvek  Jirin_CZ Thu May 31, 2012 12:22 pm

Na diagnostiku... Porucha eletricke instalace muze byt cokoliv... Smile Ale tohle bych tipoval na plyn. pedal...
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Jasne,nastala chyba na mojej strane:) Impian je správne! :)

Příspěvek  robertos7 Thu May 31, 2012 5:44 pm

_Mickey_ napsal:Clovece promin, neporadim se zavadou, ale chtel jsem si prelozit to chybove hlaseni a nenapsal jsi to blbe?
Bo slovo impianto se mi sverepe preklada jako rostlina....takze elektricka porucha rostliny?
Nebo ti tam neco zarusta nebo co.

Mickey

robertos7

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 30. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Re: Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

Příspěvek  robertos7 Thu May 31, 2012 5:59 pm

Jirin_CZ napsal:Na diagnostiku... Porucha eletricke instalace muze byt cokoliv... Smile Ale tohle bych tipoval na plyn. pedal...

Vďaka,ale na diagnostike im vyhodilo len všeobecnú chybu! Rozmýšľal som aj nad ERG ventilom,ale netuším či to bude ono...

robertos7

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 30. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Re: Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

Příspěvek  Jirin_CZ Thu May 31, 2012 6:07 pm

Nemohlo jim to vyhodit vseobecnou chybu... hybaj na origo diag.... Ne na nejak bosch apod...
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy  (impian elettrico anomalia) Empty Re: Chybové hlásene: inštalácia elektrickej poruchy (impian elettrico anomalia)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru