Baterie ve 2 kartě je KO.

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. Empty Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  medabeda za Sat Jan 17, 2009 7:21 pm

Tak chlapy,co poradíte Rolling Eyes dnes jsem chtěl vyzkoušet 2kartu a dálkáč nic pale .
Krom výměny bat oz. cr2025 nevíte jaká úzkalí mě čekají? No
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 178
Registration date : 09. 01. 09

Zobrazit informace o autorovi http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  ScenicNoir za Sun Jan 18, 2009 1:13 pm

Klidně to vyzkoušej s baterkou z karty která jede. Jestli se bojíš že se něco vymaže, tak se neboj.

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 197
Registration date : 31. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Sun Jan 18, 2009 5:53 pm

OK,zatím díky, zítra kupuji bat. a dám vědět co a jak Shocked
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Mon Jan 19, 2009 3:21 pm

Tak vše proběhlo bez problému Laughing výměna bat. CR2025(2sec.) za novou a je to jak má být bounce
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Sun Jan 25, 2009 10:55 pm

Změna, dnes mi nejde dálkáč.Včera večer na hlídanem parkovišti(Praha) ještě ok zamknuto.Teď(všechny 3 tlačítka bez odezvy),ale aut.režimu funkční(klika+start)bat.jsem koupil novou Rolling Eyes přeměřeno má 3.04 volt. Rolling Eyes
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ScenicNoir za Mon Jan 26, 2009 3:58 pm

Budto je to zvlastni porucha karty, nebo nektere z anten. Doporucuju vyzkouset tlacitka z ruznych uhlu a vzdalenosti.

ScenicNoir

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Mon Jan 26, 2009 5:47 pm

ScenicNoir napsal:Budto je to zvlastni porucha karty, nebo nektere z anten. Doporucuju vyzkouset tlacitka z ruznych uhlu a vzdalenosti.
2karta plnně funkční(dálkáč+aut.režim) Twisted Evil ,tak to vypadá na tlačítka.Prý odcházejí do lovišť Rolling Eyes No je divné že všechny 3tl.kdyby alespoň 1tl,ale všechny affraid
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  alino za Mon Jan 26, 2009 6:02 pm

medabeda napsal:
ScenicNoir napsal:Budto je to zvlastni porucha karty, nebo nektere z anten. Doporucuju vyzkouset tlacitka z ruznych uhlu a vzdalenosti.
2karta plnně funkční(dálkáč+aut.režim) Twisted Evil ,tak to vypadá na tlačítka.Prý odcházejí do lovišť Rolling Eyes No je divné že všechny 3tl.kdyby alespoň 1tl,ale všechny affraid

Mne sa to nezda, podobne som uz zazil a bola to bateria. Mne sa zda 3V bez zataze malo. Je mozne, ze pri zatazi poklesne napatie a odstavi vsetky tri tlacitka.

alino

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 01. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Mon Jan 26, 2009 8:09 pm

alino napsal:
medabeda napsal:

Mne sa to nezda, podobne som uz zazil a bola to bateria. Mne sa zda 3V bez zataze malo. Je mozne, ze pri zatazi poklesne napatie a odstavi vsetky tri tlacitka.
Zkoušel jsem i z 2funkční karty vzít hned bat.protože chodila a přehodil bat.výsledek, stejné chování Rolling Eyes,tak že, proč by nové obě bat. v jednom byly funkční a ve druhém případe by nešly jen tlačítka? Podle mě asi mech.závada doteků Mad
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Mon Jan 26, 2009 8:12 pm

Jinak tyto bat.jako nové mají napětí 3V Shocked leda je v kartě kraťas při zmáčknutí Rolling Eyes
Tak 2karta stejné chování jak 1 Sad a to jsem ji vůbec nepoužíval jen v kapse a pak náhodná zkouška dálkáče a ....nic pale .Bat. přeměřena při zmáčknutí a pokles napětí z 3.02volt na 2.99v což svědčí asi o sepnutí Shocked a teď všici raďte Question

Naposledy upravil medabeda dne Sun Feb 22, 2009 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  sali za Tue Feb 03, 2009 8:08 pm

jo s baterkama sem si ještě na Meganu 1.6e 55 kW r.v. 98 užil svoje, koupili jsme auto a každý jsme si vzali jeden klíč po 3 měsících žena chce prvně vyzkoušet jet sama a klíč jí ne a ne odemknout, přesto že při prodeji fungovali oba dva, tak jsem jí koupil novou baterku a poradil ať jej nosí v kabelce jinde, než přímo pod klipsem, na který zatlačí 100krát denně pokaždé, když kabelku zavírá, měsíc pokoj a pak znovu baterka v háji, tak nechala klíč po další výměně baterky viset doma a že neuhádnete co se stalo po 3 měsících když si chtěla odemknout auto jocolor samozřejmě vybitá baterie

testovali jsme, radili se, pokusy dělali, ale nic platné, takže máme dva klíče, ale pouze jeden funkční s původní baterii která tam byla před třemi lety při koupi auta

doufám že karta na Scenicu bude spolehlivější
sali
sali

Poeet p?íspivku : 617
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Sun Feb 22, 2009 8:24 pm

medabeda napsal:
Tak 2karta stejné chování jak 1 Sad a to jsem ji vůbec nepoužíval jen v kapse a pak náhodná zkouška dálkáče a ....nic pale .Bat. přeměřena při zmáčknutí a pokles napětí z 3.02volt na 2.99v což svědčí asi o sepnutí Shocked a teď všici raďte Question
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  medabeda za Wed Feb 25, 2009 6:01 am

medabeda napsal:
medabeda napsal:
Tak pánové a dámy rozuzlení přišlo v podobě funkčnosti dálkáče Twisted Evil Omlouvám se GRANDU Rolling Eyes JELIKOŽ chyba je v neustálém používání automat.režimu(klika a karta u sebe Mad ).Stačí čas od času dát kartu do čtečky u mě cca7km a opět byla AKTIVNÍ cheers Což asi svědčí,že je tam režim úspory baterie scratch Jen má úvaha bom Snad to pomůže dalším s podobným problémem bounce
medabeda
medabeda

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. Empty karta s omezením automatického režimu

Příspěvek  hudy za Wed Feb 25, 2009 8:56 pm

když tady čtu o nefunkčnosti karty, tak jsem si vzpomněl, že jsem někde četl, že když se stane, že se pomocí jedné karty zamkne druhá uvnitř vozidla, tak tato pozbyde schopnosti automatického režimu. Ten se obnoví po tom co se s touto kartou zasunutou ve čtečce nastartuje. (zatím jsem tuto skutečnost nezkoušel)
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 433
Registration date : 28. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Thu Feb 26, 2009 7:41 pm

HOY, dneska jsem koupil do obou karet nové baterie a zjistil následné: nepoužívaná karta začala fungovat bounce i bez aktivace stejně jako ta první, tj. všechny tlačítka na dálkáč fungují, funguje i automatika na dveře spolujezdce. Ani u jedné karty však nefunguje automatika u dveří řidiče Sad , z čehož usuzuju, že problém bude asi v anténce(?) ve dveřích. Má někdo tušení, jak se k ní dostat a zprovoznit ? rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Sun Mar 01, 2009 12:11 am

jaris
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  berko za Sun Mar 01, 2009 7:30 am

uf,ještě že jsem do toho nevlezl to by dopadlo moc špatně scratch pirat
berko
berko

Poeet p?íspivku : 699
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ScenicNoir za Sun Mar 01, 2009 10:14 am

jaris napsal:problém bude asi v anténce(?) ve dveřích. Má někdo tušení, jak se k ní dostat a zprovoznit ? rabbit
Zamkne se auto když zmáčkneš tlačítko na kličce u řidiče ? Pokud ano, tak nemůže být problém v anténce. Spíše bych čekal problém v kabelech uvnitř dveří.

ScenicNoir

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Sun Mar 01, 2009 7:50 pm

HOY, tak jsem to znovu zkoušel a ani na tlačítko na dveřích řidiče to nereaguje Evil or Very Mad . Auto jde zavřít jen dálkáčem (obě karty), tlačítkem na dveřích spolujezdce či na kufru. Otevřít ho lze přiložením packy na dveře spolujezdce či na kufru a taky dálkáčem ( oběma kartama). Tak nevím scratch . Někde na RC fóru jsem viděl návod na vyndání kliky bez rozebrání půlky auta, ale tam se jednalo o zoxidovaný mikrospínač. A teď babo raď... rabbit
jaris
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Sun Mar 01, 2009 7:58 pm

HOY, tak kdyby to někoho zajímalo study , tady je ta demontáž kliky. Zatím jsem to nezkoušel... rabbit

Foto: http://forum.renaultclub.cz/album_personal.php?user_id=3869

Foto k 1 udělej si háček jako je na obr.
k 2 v otvoru je jakoby páčka kterou musíš odehnout směrem ven
k 3 vytáhni záslepku
k 4,5,6 vytáhni kliku jako směrem dozadu do mezery po záslepce
k 7 vyšroubuj šroubek
k 8 Odklop vnitřek kliky
k 9 pohle do kliky
k 10 Vycvakni spínač z kliky
k 11, 12 rozkuchej spínač Nožem odřež tu černou gumu kolem spínače

vevnitř spínače je plíšek a pod plíškem je uprostřed kontakt který bude zoxidovanej a nebude asi ani vidět ten se musí opucovat. Pro utěsnění spínače jsem použil lepidlo na bázi silikonu SEALBOND. Dá se použít i obyč. silikon, jde o to aby se do spínače nedostala vlhkost.
jaris
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ScenicNoir za Sun Mar 01, 2009 8:10 pm

Ještě mě napadl jeden test na tu anténu. Požádej někoho ať ti podrží kartu u těch dveří řidiče (od země by to nemuselo fungovat) a ty pak zkoušej odemykat a zamykat těma kličkama které ti normálně jdou.

ScenicNoir

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. Empty nefunkční čudlíky

Příspěvek  hudy za Mon Mar 02, 2009 8:57 am

Taky mi občas nefungují tlačítka na klikách u dveří, teda spíš občas fungují. U řidiče je vše OK, na 5. dveřích taky, ale na ostatních dveřích to funguje podle toho jak pořádným deštěm jsem jel. Po pořádným dešti nebo po důkladným ostříkání wapkou některý tlačítka začnou fungovat, ale většinou tak nějak s prodlevou a ne dlouho. Zkoušel jsem tam škvírama nastříkat WD40, ale vzhledem k tomu jak je to v klice zkonstruovany, je to zbytecný. Jelikož téměř vždy používám tlačítko u řidiče nebo na 5. dveřích, tuto drobnost jsem zatím neřešil. Akorát podle návodu k použití by měla jít aktivovat nějaká další funkce, tuším "superzamykání" to tam nazývají, která se má aktivovat dvojím současným stisknutím obou tlačítek na obou dveřích na stejné straně auta, a to nemohu vyzkoušet, neboť se mi nikdy nepodařilo, aby fungovaly ty spravny tlačítka současně.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 433
Registration date : 28. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Mon Mar 02, 2009 1:50 pm

HOY, světe div se, ale ač mi to nepřipadalo moc logické, zkusil jsem (neboť v životě se má zkusit vše jocolor ) v praxi fígl, který mi poradil ScenicNoir. Když už jsem byl nucen ráno asistovat u velkého nákupu Rolling Eyes , požádal jsem svou queen aby podržela u dveří řidiče kartu a já auto zamknul tlačítkem na dveřích spolujezdce. Když pak položila tlapku na kliku, auto se odemklo What a Face . A teď nevím jestli to bylo tím fíglem, nebo má moje žena kouzelnou ruku..( věřte že má Embarassed ). Ještě že jsem se nepustil do rozebírání karet či dveří! rabbit
jaris
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ScenicNoir za Mon Mar 02, 2009 3:48 pm

Tím pokusem jsi téměř vyloučil poruchu antény na řidičových dveřích. Píšu téměř, protože to mohla otevřít anténa levých zadních dveří. U mě to obvykle funguje tak na metr a ty kličky jsou od sebe tak akorát daleko.

Ty snímače a tlačítka na kličkách spoustě lidí fungujou jen občas. Myslím že to bude kabeláží v kloubu dveří nebo konektorama a v případě tlačítek na kličkách navíc těma tlačítkama samotnýma. Porucha kabeláže může mít za následek i znefunkčnění některých antén, protože ty jsou rovněž v kličkách a ve víku kufru.

Teď přes zimu jsem si všiml, že pokud jsem byl s kartou delší dobu venku na mraze, tak mi nejde auto odemknout jinak než tlačítkem na kartě. Ale to bude baterkou, je sice nová ale v mrazu ztrácí napětí, jako všechny typy baterek.

ScenicNoir

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  jaris za Tue Mar 03, 2009 6:04 pm

HOY, znovu jsem to dneska zkusil - zamknout všemi dveřmi, zamknout i odemknout dálkáčem, otevřít přiloženou packou - a vše funguje k plné spokojenosti cheers Karty jsem nijak neaktivoval, jen vyměnil v nepoužívané baterii. Prostě záhada Bermudské kliky. rabbit
jaris
jaris

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: