Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vynulovat interval servisnej prehliadky

3 posters

Goto down

vynulovat interval servisnej prehliadky Empty vynulovat interval servisnej prehliadky

Příspěvek  grand20_16v Thu Jan 03, 2013 9:55 am

zdar vsetkym do noveho roku,
vopred sa ospravedlnujem ak sa to riesilo, ale za ten svet tu nemozem najst ako vynulovat resp. predlzit interval na dalsich X kilometrov na pocitaci.
uz som to raz robil ... samozrejme nezapisal ako.
kopnite niekto do mna :-)

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

vynulovat interval servisnej prehliadky Empty Re: vynulovat interval servisnej prehliadky

Příspěvek  bednar Thu Jan 03, 2013 11:26 am

Při zobrazení hlášení o servise na palub. počítači přidržet tlačítko přepínání funkcí PP na pravé páčce u volantu (stěrače) a DRŽET.
Rozbliká se nový údaj limitu servisu - dle nastavení diagnostikou - a poté se zapíše.
bednar
bednar

Poeet p?íspivku : 9
Age : 52
Location : Dobrouč u Ústí nad Orlicí
Registration date : 22. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

vynulovat interval servisnej prehliadky Empty Re: vynulovat interval servisnej prehliadky

Příspěvek  grand20_16v Thu Jan 03, 2013 11:39 am

vrela vdaka

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

vynulovat interval servisnej prehliadky Empty Re: vynulovat interval servisnej prehliadky

Příspěvek  MacaC Mon Apr 22, 2013 6:07 pm

ahoj taky děkuji Cool Kámoš v práci mi nastavil softem co má, 15tis km a pořád mi to psalo, že mám vyměnit olej Very Happy Až tady jsem našel, že si to ještě musím potvrdit. Takže už to mám ok.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

vynulovat interval servisnej prehliadky Empty Re: vynulovat interval servisnej prehliadky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru