Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baterie ve 2 kartě je KO.

+7
berko
jaris
hudy
sali
alino
ScenicNoir
medabeda
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  jaris Tue Mar 03, 2009 7:46 pm

HOY, ještě se vracím k termínu superzamykání. Jediné co jsem zjistil scratch je toto : Když zamknu auto dálkáčem jedním stisknutím, auto se sice zamkne, ale pokud máte pootevřené okno nebo šíbr, zůstanou otevřené (už se mi to stalo a byl jsem po příchodu k autu docela pale ). Pokud zmáčknete při zamykání tlačítko na dálkáči 2x rychle za sebou, zamkne se auto a zároveň se zavřou jak okna, tak šíbr. Very Happy Tak si tak říkám, jestli všechen ten luxus není tak trochu překombinovaný. A nebo je auto pořád chytřejší než já... rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  medabeda Tue Mar 03, 2009 7:57 pm

jaris napsal:HOY, ještě se vracím k termínu superzamykání. Jediné co jsem zjistil scratch je toto : Když zamknu auto dálkáčem jedním stisknutím, auto se sice zamkne, ale pokud máte pootevřené okno nebo šíbr, zůstanou otevřené (už se mi to stalo a byl jsem po příchodu k autu docela pale ). Pokud zmáčknete při zamykání tlačítko na dálkáči 2x rychle za sebou, zamkne se auto a zároveň se zavřou jak okna, tak šíbr. Very Happy Tak si tak říkám, jestli všechen ten luxus není tak trochu překombinovaný. A nebo je auto pořád chytřejší než já... rabbit
Tak to přesně JE i v návodu Twisted Evil
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  sali Tue Mar 03, 2009 8:08 pm

jaris napsal:HOY, ještě se vracím k termínu superzamykání. Tak si tak říkám, jestli všechen ten luxus není tak trochu překombinovaný. A nebo je auto pořád chytřejší než já... rabbit

nezdá se mi že by to bylo překombinovaný, občas potřebuješ nechat pootevřené okna, pokud v létě tankuju tak přeci neudělám psovi z auta terárium, za tu chvilku než zaplatím se mi tou škvírou do auta nikdo nedostane a kdyby jo trhač si poradí
u předchozích Renaultů sem se proklínal, vždycky gkyž sem nechal otevřené okno, bez klíčku v zapalování to nefungovalo a na Scenic II si dvakrát zmáčknu tlačítko na zamčení a je vyřešeno
alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  jaris Tue Mar 03, 2009 10:56 pm

HOY, viz návod study :,,Dvojité zamykání otevíratelných částí (pro některé země) umožňuje zamknout otevíratelné části a zabránit otevření dveří pomocí vnitřních rukojetí (např. při rozbití skla a následném pokusu o otevření dveří zevnitř). Aktivace dvojitého zamykání(superzamykání)-- Vozidla vybavena elektrickým ovládáním skla zadního okna:- dvakrát rychle stlačte tlačítko 1,- nebo proveďte dvě rychlá stisknutí tlačítka vnějších rukojetí dveří nebo loga zavazadlového prostoru. Vozidla vybavena ručním ovládáním skla zadního okna: než vystoupíte z vozidla, stiskněte nadoraz spínač 2 (integrovaná kontrolka se rozsvítí). Pro odemknutí dveří stiskněte horní část spínače.Ve všech případech je zamknutí signalizováno pěti bliknutími nouzových světel. Poznámka: tuto funkci je možné aktivovat dvojím rychlým stisknutím tlačítek rukojetí dveří, která jsou umístěna na stejné straně (např. levé přední/levé zadní ,nebo pravé přední/pravé zadní)." Poznámka- tlačítko 1 je zamykací na kartě, spínač 2 je pod el. parkovací brzdou.

Takže zaprvé-auto mi blikne jen 2x, zadruhé- jaký je rozdíl mezi elektrickým a ručním ovládáním zadního skla ? Zadní okénko otvírám tlačítkem na pátých dveřích, vedle otvírání kufru.
rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  sali Wed Mar 04, 2009 4:44 pm

v návodu se dělí podle otvírání oken zadních dveří, nikoliv okno na pátých dveřích, takže auta co mají 4x el. okno a auta co mají 2x el.okno a na zadních místech švihadla, jenom zkusmo jsem už dřív zkoušel se zamčít v autě jestli se odpojí kliky a výsledek je takovýto
Scenic II 4x el.ovládané okna impulzní ovládání, karta bez automatického režimu, takže podle návodu dvakrát rychle zmáčknu tlačítko pro zamčení a auto dvakrát blikne při prvním zmáčknutí a ještě dvakrát při druhém, zavřou se automaticky všechny okna a jak tak sedím vevnitř, chytnu za vnitřní kliku a normálně otevřu affraid
jediné odpojení kliky pro otevření zevnitř jsem našel na zadních místech při zapnuté dětské pojistce
takže v Itálii kde bylo auto prodáno jako nové se asi nekrade jako v ČR aby tam muselo být nějaké superzamykání
alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  jaris Thu Apr 02, 2009 7:52 pm

HOY, ještě se vracím k automatice otvírání dveří. Nedávno se mi stalo to samé co hudymu. Po projetí myčkou to přestalo fungovat affraid . Neměl jsem čas to řešit, a ejhle- auto vyschlo a vše opět funguje Very Happy . Takže pokud se vám přihodí něco podobného, nepropadejte panice a nekuchejte dveře ani karty Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 519902 , třeba to bude stejný problém. A ten sám přišel a zase sám odkráčel... rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Baterie ve 2 kartě je KO

Příspěvek  jaris Sat Dec 05, 2009 1:13 pm

HOY, pochopil jsem dobře z toho videa, že lze zamknout kartu uvnitř vozu Shocked ? Myslel jsem , že to nejde... rabbit
https://www.youtube.com/watch?v=IMeMyttVveI&feature=related
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  XAO Sat Dec 05, 2009 3:36 pm

jaris napsal:HOY, pochopil jsem dobře z toho videa, že lze zamknout kartu uvnitř vozu Shocked ? Myslel jsem , že to nejde... rabbit
https://www.youtube.com/watch?v=IMeMyttVveI&feature=related

Zdar, když máš druhou kartu u sebe tak je to asi možné. Ale bez té druhé to nejde affraid
XAO
XAO

Poeet p?íspivku : 78
Location : Světlá nad Sázavou
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  Grandík Sat Dec 05, 2009 5:38 pm

Zdravím pánové.
Take přispěji svojí zkušeností. Stalo se mi, teď v tomto chladném období, že nejmladší syn vehementně chtěl zamknout auto tlačítkem pravých zadních dvěří a jelikož byl ranní mráz, tlačítko se zřejmně seplo a zůstalo seplé. Nejprve jsem nic nepoznal, ale jelikož daný den jsme z auta vystupovali a nastupovali několikrát a jezdili jsme jen "kolem domu" tlačítko zřejmně zůstalo stále zaseknuté a když chtěl opět tlačítkem zamknout, tak to nice neudělalo. Nefungovalo ani tlačítko na pravých předních dveřích. Samozřejmně, že jsem s kartou stál u něho a pravé přední tlačítko jsem zkoušel sám. Byl jsem z toho trošičku rozčarován a auto jsem zamkl tlačítkem z karty. Později jsem zjistil, že levá strana tlačítek dveří funguje a tak mi to nedalo a snažil jsem se problému přijít na kloub. V mírném rozčílení Laughing , jsem předmetné talčítko několikrát promáčkl a "poťukal" na kliku a ejhle, tlačítko zřejmně poskočilo a vše začalo zase fungovat. Poté se mi to stalo znovu a bez rozčílení jsem zmíněný postup zvoli znovu a opět to vyšlo. Na základě výše uvedené zkušenosti se tedy domnívám, že zřejmně když zůstane tláčitko z nějakého důvodu zaseknuté, systém vyřadí okruh na té straně kde je závada a tak tedy nefunguje zamykání dvěří ani u druhých dvěří na stejné straně. Jo zapoměl jsem říct, že na té straně nefungovali při problému ani snímače pro otevření vozu.
No a ktomu zamykání karty ve voze.
Pokud je karta ve voze a druhá není v dosahu systému, tak vozidlo nejde zavřít, ale pokud máte druhou kartu v dosahu mimo vozidlo, tak vozidlo díky této kartě venku zamknou jde. Ale proč tahat dvě karty sebou a jednu z nich zamykat ve voze? To by stačilo jen rozbít okénko, nasednout a odjet.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  hudy Sun Dec 06, 2009 11:57 am

V návodu jsem vyčetl, že pokud se pomocí jedné karty zamkne ta druhá v autě, tak pak ta pozbyde funkce automatický režim dokud se s ní zasunutou ve čtečce nenastartuje. Nicméně význam tohoto mi není až tak jasnej...
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  nera738 Wed Mar 24, 2010 9:01 am

medabeda napsal:
medabeda napsal:
medabeda napsal:
ScenicNoir napsal:Budto je to zvlastni porucha karty, nebo nektere z anten. Doporucuju vyzkouset tlacitka z ruznych uhlu a vzdalenosti.
2karta plnně funkční(dálkáč+aut.režim) Twisted Evil ,tak to vypadá na tlačítka.Prý odcházejí do lovišť Rolling Eyes No je divné že všechny 3tl.kdyby alespoň 1tl,ale všechny affraid
Tak 2karta stejné chování jak 1 Sad a to jsem ji vůbec nepoužíval jen v kapse a pak náhodná zkouška dálkáče a ....nic pale .Bat. přeměřena při zmáčknutí a pokles napětí z 3.02volt na 2.99v což svědčí asi o sepnutí Shocked a teď všici raďte Question
Tak pánové a dámy rozuzlení přišlo v podobě funkčnosti dálkáče Twisted Evil Omlouvám se GRANDU Rolling Eyes JELIKOŽ chyba je v neustálém používání automat.režimu(klika a karta u sebe Mad ).Stačí čas od času dát kartu do čtečky u mě cca7km a opět byla AKTIVNÍ cheers Což asi svědčí,že je tam režim úspory baterie scratch Jen má úvaha bom Snad to pomůže dalším s podobným problémem bounce
no mám ten istý problém ako ty len to rozuzlenie mi je trochu nejasné, pretože 90% otváram diaľkovým a karta do čítačky 99%. tak neviem. baterky som pomenil novú, s funkčného ovl. hore dole, tam a späť. výsledok?: 0 bodov. určite to výskúšam, cesta do roboty a späť cca 20 km ale ak náhodou vie aj niekto iný poradiť tak sem s tým. ďakujem
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  daveL Tue Dec 14, 2010 9:16 pm

tak se taky hlásím do klubu obětí svévolných karet

Auto odmítalo otevřít tak jsem si došel domu pro druhou kartu a vše ok.
usoudil sem na baterku v ovladači.
do doby než jí seženu jsem si vyměnil karty

Ráno ok, dojedu do práce a nešlo zamknout. po 5min mačkání všeho co bylo po ruce se zamklo.
V servisu mi řekli že to je baterka (aha takže obě baterky najednou kaput)

Přijdu k autu a odemknu bez problému napoprvé, dojedu do města a už sem ho nezamknul.
Nová baterka za 25kč (typ sedí), protože sem měl na ulici odemčený auto tak jsem ji koupil v prvním elektru
Auto ani rána, nezamyká,nereaguje na nic ale jede
Konzultace se servisem - zkontrolovat pojistky
Zajel sem do servisu. Pojistky OK, žádná chyba v paměti, zámky fční. kartu auto nevidí
Objednám se na servis

Přijedu domu, vemu druhou kartu a plně fční Evil or Very Mad
Vemu tu nefunkční z rána, vrazím do ní starou baterku, funguje Question
nová baterka zpátky = nefunguje
a tak pořád dokola.

Nová baterka dává 3,2V, stará 2,8V bez záteže
Nová baterka jde pocitově lehce zasunout do karty, proměření tloušťky
originál Renault(Maxell) tl 2,6mm, nová 2,46mm

Hypotéza:
původní baterky obě kaput (malé napětí na prázdno)
nová baterka moc "měká" = neudrží při rázu napětí a dálkáč je mrtvej

Uvidím, zkusím sehnat lepší novou baterku
daveL
daveL

Poeet p?íspivku : 49
Location : Hluboká n.Vlt
Registration date : 02. 05. 10

http://www.liskaci.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Baterie ve 2 kartě je KO. - Stránka 2 Empty Re: Baterie ve 2 kartě je KO.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru