Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

3 posters

Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  R-ježek Tue Jan 15, 2013 6:53 pm

Zdravím všechny rozumné borce, váhám nad koupí original radia s CD a MP3 s updat list. Sad Mám porouchanou mechaniku CD, radio funguje ale rád bych si pustil i něco jiného a třeba i na MP3 ale nechci tranzmiter ani nějak bastlit Rolling Eyes Nabízené radio CD s MP3 je za 2000,- a levněji ho neseženu. Aspoň ne tady v Práglu a ani na vrakáči. Tak co myslíte borci, mám do toho jít nebo se na to prostě vykašlat? Pořád mám dilema protože máme malého lumpa a ten už začíná rozumět a chceme mu taky za jízdy pouštět pohádky aby byl klidný a spal. Sleep Moc děkuji za jakoukoliv radu co mi pomůže. Ruda
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  maky Wed Jan 16, 2013 6:00 am

Zdrarec ježku, uvědom si, že rádia Update List a Tuner List nejsou zaměnitelná....lze jen na Update list připojit ten zázračný kablík dle návodu citronka ale nejde ty rádia typově měnit...Z uvedeného ti mohu poradit, jestli máš jak sem pochopil rádio Update list, tak se vykašli na mechniku CD přidělej tu zdířku s kablíkem náklad 00prd, a připojíš cokoliv co vydává nějaký signál ( mobil, MP, a další udělátka) na rádiu to vypadá pěkně, a máš vystaráno, za ušetřené 2 litry kup pěkné DVD ať si prcek užije...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  R-ježek Sat Jan 19, 2013 2:16 pm

maky napsal:Zdrarec ježku, uvědom si, že rádia Update List a Tuner List nejsou zaměnitelná....lze jen na Update list připojit ten zázračný kablík dle návodu citronka ale nejde ty rádia typově měnit...Z uvedeného ti mohu poradit, jestli máš jak sem pochopil rádio Update list, tak se vykašli na mechniku CD přidělej tu zdířku s kablíkem náklad 00prd, a připojíš cokoliv co vydává nějaký signál ( mobil, MP, a další udělátka) na rádiu to vypadá pěkně, a máš vystaráno, za ušetřené 2 litry kup pěkné DVD ať si prcek užije...

Ahoj Maky, moc díky za názor a máš pravdu, potřeboval jsem si to nechat někým potvrdit. Moc děkuji za radu. Jo a už jsem to namontoval a investice 85,-Kč za dva káblíky. Takže paráda. A je to jednoduché, když člověk ví jak co kam zapojit. Měj se fajn a ještě jednou díky, pomohlo to.
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  maky Sat Jan 19, 2013 4:49 pm

Joo hochu, když máš pořádný učitele (jirin a citronek) a občas si hlava vzpomene, pak jde život snáze, já mám bohužel tu smůlu, že mám Tuner list a proto to vím, neboť sme to s Jirinem již vyzkoušeli..Tak ještě to CD ale kup ho takové aby bylo i na SD, nebo mikro kartu a flešku.. abys nemusel trapně tahat tašky CDček jako já!!!!!!! To s televizí ani nemusí bejt já mám s DVBT a nehraje to...Tak šťastnou ruku a ať nám to jezdí....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  proste_ja Sun Jan 20, 2013 8:42 pm

Hele maky, jak poznám, které rádio jsem tam původně měl? Auto jsem koupil s neorigo rádiem Sony s MP3. Jednak to radio nehraje nic moc a též mě vadí, že nemohu využívat palubního displeje. Tak jsem si říkal,že bych někde z druhé ruky pořídil origo rádio. Jenže nevím, které. Crying or Very sad

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  maky Mon Jan 21, 2013 6:24 am

Zdarec hoši, no proste-ty, toi se pozná jen podle vinka a roku výroby... když tak zkus dotaz na jirin.Cz, ale normálně to poznáš, že když tam dáš špatný, tak nehraje, byly 2 druhy, Tuner list, asi do roku 2005, a potom update list. bohužel tuner list nejde upravit na mp3, a nejde zaměnit, musel by se měnit i displej a řídící jednotka???, nějak tak píšou na HIFI rencek a i tak nějak mě dojal jirin. tak někoho s rádiem a prubnout!!! jo a doplň si podpis ať je jasno!!!§
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  proste_ja Mon Jan 21, 2013 11:51 am

Aha díky. Můj Scenic je r.v. 2004, takže to bude pravděpodobně "Tuner list", což jestli tomu dobře rozumím je na nic - neumí MP3 a nejde k němu nic externího připojit. Je to tak? scratch

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  maky Mon Jan 21, 2013 12:10 pm

zdarec, tak podle roku výroby by to natutáč měl být Tuner list, ale existují 2 způsoby jak z té horké kaše ven, ten první je Xcarlink,ale to je dražší záležitost a dává se to místo konektoru na připojení zásobníku CD , a nebo další možnost, nějaké zařízení za 870kč, 56xcrn00 ... o-renault/ je to nějakej modul zase na připojení na konektor CD měniče. obé se má dát ovládat pod volantem, ale ještě sem nikohos těmito zařízeními na Tuner listu nenašel, ba ani v renault forum.jen odkazy, ale ty se mi neotevírají??? odkud jsi????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  proste_ja Mon Jan 21, 2013 12:39 pm

Hmm tak to si mě nepotěšil. Tak si tam holt nechám toho Sonyho co tam mám nyní. Jinak origo rádio se ovládá pod volantem? Nebo to jde i přes čudlíky tempomatu? Já tam totiž jiné ovládání pod volantem nemám a nikde nejsou žádné stopy potom, že by tam někdy bylo. Přitom auto mám krom couvacích senzorů a panoramatické střechy v plné výbavě. Přel lety jsem měl Megana a tam bylo takové pádlo vpravo pod volantem, navrchu na pádle byly myslím dva čudlíky -přeskakování skladeb, pak tam bylo zboku takové kolečko a zboku ještě dvě takové packy + a - a uprostřed myslím "mute". Nic takového ale u Scenika nemám. Mad
Jinak jsem z okr. Svitavy

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  maky Mon Jan 21, 2013 4:39 pm

Hmmm tak přesně jak popisuješ to pádlo na pravé straně volantu, tak to je ono, tudíž ovládání rádia pod volantem nemáš.....no a Svitavy sou kousek dál...tak, nic z návrhu ať se stavíš asi nebude???, jedině, kdybys jel kolem na Prahu???? zkusit tam to moje Tuner list...abys měl jistotu..ale v Hradci sou taky kolegové... a nebo je ještě velkej borec šamša z rencka fora a ten bydlí okolo kujebiny.....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne? Empty Re: Prosím o radu - koupit original radio CD s MP3 či ne?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru