Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu

3 posters

Goto down

cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu Empty cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu

Příspěvek  placi414 Thu Jul 18, 2013 7:16 am

Zdravím a prosím o radu.
Začalo mi cvakat v servu ,které ovládá vnitřní a vnější okruh ventilace.
Cvakání trvá cca.5sec.a to v obou krajních polohách.Dá se s tím jezdit,ale není to nic příjemného.
Jak jsem zjistil,je to bolest všech všech RS s automat.klimou.
Problém ale je se k motorku klapky dostat,nejspíše se musí demontovat celá palubka + sloupek řízení.
Můj dotaz je:
-dá se k motorku dostat nějakou jednodušší cestou?
-uvažoval jsem i o tom tento motorek odpojit a mít stále otevřený vnější okruh.Ví někdo kde ho odpojit,kam vedou vodiče z motorku (kde je řídící jednotka - ve středovém panelu?), př.jestli se dá protáhnout nějak ruka ke konektoru motorku bez demontáže palubky (třeba skrz díru vedle displeje)?

Díky za každou radu.
Placi

placi414

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 02. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu Empty Re: cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu

Příspěvek  nera738 Fri Jul 19, 2013 9:18 am

placi414 napsal:Zdravím a prosím o radu.
Začalo mi cvakat v servu ,které ovládá vnitřní a vnější okruh ventilace.
Cvakání trvá cca.5sec.a to v obou krajních polohách.Dá se s tím jezdit,ale není to nic příjemného.
Jak jsem zjistil,je to bolest všech všech RS s automat.klimou.
Problém ale je se k motorku klapky dostat,nejspíše se musí demontovat celá palubka + sloupek řízení.
Můj dotaz je:
-dá se k motorku dostat nějakou jednodušší cestou?
-uvažoval jsem i o tom tento motorek odpojit a mít stále otevřený vnější okruh.Ví někdo kde ho odpojit,kam vedou vodiče z motorku (kde je řídící jednotka - ve středovém panelu?), př.jestli se dá protáhnout nějak ruka ke konektoru motorku bez demontáže palubky (třeba skrz díru vedle displeje)?

Díky za každou radu.
Placi
neviem či to pomôže, ale skús na ventilátor, je pri vzduchovom filtri resp na lavo od neho trochu vzadu, nastriekať nejaké mazivo. mne rapkal ten ventilátor tak som to spravil a je ticho. skus, za to nič nedáš
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu Empty Cvakání v motorku

Příspěvek  44 Mon Sep 16, 2013 6:28 pm

Musíš oddělat přístrojovku.Dneska jsem to dělal.Problém nastal v motorku.Je tam ozubené kolečko které má vylomené zuby.Neměl by jste ho?Poslal bych ti foto.Prosím.Nebo jste to nerozdělával? Děkuji za info Petr.

44

Poeet p?íspivku : 1
Location : Lanškroun
Registration date : 10. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu Empty Re: cvakání v servu ovládání vnitřního okruhu cirkulace vzduchu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru