Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vypadává šestka

5 posters

Goto down

Vypadává šestka Empty Vypadává šestka

Příspěvek  pirduch Wed Feb 04, 2009 8:45 pm

Tak je tu první trabl, když přidám na šestku na plynu,vypadne mi kvalt...pokud však mám ruku na šaltpáce,ani moc netlačim,tak nevypadne...čím by to mohlo být? Napadá Vás něco?
Díky za jakýkoli tip...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Vypadává šestka Empty Re: Vypadává šestka

Příspěvek  svar Thu Feb 05, 2009 4:50 pm

Mrkni na táhla (lanka) řazení u převodovky, jestli nemají veliké vůle na řadící páce z převodovky.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Vypadává šestka Empty Re: Vypadává šestka

Příspěvek  xxmirek Thu Feb 05, 2009 6:45 pm

pirduch napsal:Tak je tu první trabl, když přidám na šestku na plynu,vypadne mi kvalt...pokud však mám ruku na šaltpáce,ani moc netlačim,tak nevypadne...čím by to mohlo být? Napadá Vás něco?
Díky za jakýkoli tip...

Ahoj,
jen tak přemýšlím, nemůže být i větší vůle na kulise řadící páky ?? ........... Ono to většinou nebývá jedna příčina. Vždy jich bývá více, a o to se potom konečná závada projevuje více. Co ostatní majitelé na tomto fóru ????????? scratch scratch scratch
Pokud se Ti to podaří vyřešit, dej zprávu.
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Vypadává šestka Empty Re: Vypadává šestka

Příspěvek  medabeda Sat Feb 14, 2009 7:43 am

xxmirek napsal:
pirduch napsal:Tak je tu první trabl, když přidám na šestku na plynu,vypadne mi kvalt...pokud však mám ruku na šaltpáce,ani moc netlačim,tak nevypadne...čím by to mohlo být? Napadá Vás něco?
Díky za jakýkoli tip...

Ahoj,
jen tak přemýšlím, nemůže být i větší vůle na kulise řadící páky ?? ........... Ono to většinou nebývá jedna příčina. Vždy jich bývá více, a o to se potom konečná závada projevuje více. Co ostatní majitelé na tomto fóru ????????? scratch scratch scratch
Pokud se Ti to podaří vyřešit, dej zprávu.
xxmirek
Zatím vše v poho i na plný KOTEL bounce
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Vypadává šestka Empty Re: Vypadává šestka

Příspěvek  ivangs Fri Apr 24, 2009 7:08 pm

pirduch napsal:Tak je tu první trabl, když přidám na šestku na plynu,vypadne mi kvalt...pokud však mám ruku na šaltpáce,ani moc netlačim,tak nevypadne...čím by to mohlo být? Napadá Vás něco?
Díky za jakýkoli tip...

Mozu to byt zle nadstavene tiahla alebo slabsie synchronne kruzky v prevodovke. Mozes skusit aj vymenu oleja , obcas pomoze aj to. Ak nie , rozobrat prevodovku a zabrusit synchronny. Ale to uz je praca skor pre odbornika. scratch
ivangs
ivangs

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 22. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Vypadává šestka Empty Re: Vypadává šestka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru