Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? - Stránka 2 Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  hallda & hallyna za Sat Feb 21, 2009 2:59 pm

sali napsal:pro hallda a velrybar: nezoufejte, že nemůžete na Megane sraz 21.3. do Prahy, protože nemáte Megany, já pokud neukecám ženu aby mi pujčila Megana co po mně zdědila tak beru do Hustopečí SCENIC II 1,9dci/88 kW a nikdo mi nevymluví že to není Megane jednou je to napsáno na dveřích tak to platí

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? - Stránka 2 Sdc10569th8.th

no jasne, cekam na svyho Megoše pac jak jsem psal GS si objednala moje queen a ja jsem chtel puvodne novyho MIII ale jak jsem tak zjistoval, dival a vubec zkousel - ach jo, kam se podela Renaultacka designova tvorivost - a tak jsem i diky super cene objednal MII sedana a uz se nemuzu dockat. A jinak je to svata pravda - porad je to Megane - jo a jen pro info - mas taky bilou??? Pac mi to tak na te fotce pripada.......
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 80
Registration date : 25. 11. 08

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? - Stránka 2 Empty HURÁ NA SRAZ

Příspěvek  putula za Sat Feb 21, 2009 3:52 pm

HOJDA KOUKAL JSEM NA TEN KEMP A JSEM PRO UDĚLAT MALEJ VELKEJ SRAZ
PŘIJEDEM VŠICHNI Very Happy
putula
putula

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 20. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Srazek GS brezen / duben prelom.....??? - Stránka 2 Empty Re: Srazek GS brezen / duben prelom.....???

Příspěvek  sali za Sun Feb 22, 2009 12:39 pm

[quote="hallda"]
sali napsal:pro hallda a velrybar: nezoufejte, že nemůžete na Megane sraz 21.3. do Prahy, protože nemáte Megany, já pokud neukecám ženu aby mi pujčila Megana co po mně zdědila tak beru do Hustopečí SCENIC II 1,9dci/88 kW a nikdo mi nevymluví že to není Megane jednou je to napsáno na dveřích tak to platí

no jasne, cekam na svyho Megoše pac jak jsem psal GS si objednala moje queen a ja jsem chtel puvodne novyho MIII ale jak jsem tak zjistoval, dival a vubec zkousel - ach jo, kam se podela Renaultacka designova tvorivost - a tak jsem i diky super cene objednal MII sedana a uz se nemuzu dockat. A jinak je to svata pravda - porad je to Megane - jo a jen pro info - mas taky bilou??? Pac mi to tak na te fotce pripada.......

mrkni do galerie http://grandscenic.forumczech.com/galerie-f1/scenic-ii-sali-t92.htm
na té fotce je to nějak přesvíceno odrazem světla od toho "svinstva co pada mi za limec"
sali
sali

Poeet p?íspivku : 613
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra: