Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

32 sraz RCCR/SR

+9
Georgess
JirkaCH
petr novy
pepabor
maky
lantra
PRADedaR
Pule
svar
13 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  sali Sun May 25, 2014 4:04 pm

Tak hlásím, že jsme už taky dojeli. Vybaleno, ruka v bandáži. A zapalujeme gril na úspěšný návrat.
Hoj sali a Jitřenka
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  lantra Sun May 25, 2014 6:13 pm

Tož také se přidávám. Ve zdraví jsme dojeli a mladej zvládnul ještě druhý poločas zápasu  Very Happy . Díky za pohodu a ahoj na podzim.
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  pepabor Sun May 25, 2014 6:26 pm

Ahoj my jsme také štastně dojeli tentokrát za tři hodinky i z nákupem což je krása Smile 
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  pepabor Sun May 25, 2014 6:33 pm

A ještě prosím malý dotaz,už jste nikdo koukal na klubové stránkyRC na poslední dva názory na 32sraz?My to pochopili tak že příliš vítaní a oblíbení nejsme myslím vozy Scenic
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  PRADedaR Sun May 25, 2014 6:51 pm

No to jsme na tom stejně, jenže co stím?
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  petr novy Sun May 25, 2014 7:02 pm

ahoj..teď jsem to taky četl, že někdo odjel v sobotu po orienťáku..že měl zaplaceno do neděle a zklamání.
...Já jsem na srazu byl poprvé..tak jsem nevěděl, co očekávat..dříve jsem jezdil na tüningové srazy..stovky, tisíce aut..tak jsem čekal něco podobného :-D , ale pokud sraz pořádal klub renault, proč tam nebyly ostatní značky ? Nemohu dělat závěry, nemám s čím porovnávat..takže nějaké shrnutí, ať je jakékoliv..nechávám na těch, co mohou porovnávat...a zmiňovali se na jiných forech o diagnostikách, atd...já teď budu řešit svoje péro na předku :-) dojeli jsme v pohodě...a asi to budu muset řešit rychle..páč spadla misky s nějakým ložiskovým uložením...takže asi napínám pružinu v rejdu..nová pružina za cca 1300kč, plus ložisko... občas kupuji náhradní díly , jako ty vrtaný kotouče od pana Cimermana přes registraci...a napadlo mě, že by členové klubu, mohli také nakupovat na firmu..se slevou...mohl by být eshop pro registrovaný...přeci není problém nakupovat na nějakou autodílnu se slevou, a ne v renaultu za lidové ceny :-(
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  Navigator of SVAR Sun May 25, 2014 7:14 pm

Evil or Very Mad   Tak první část práce s fotkami je u konce, ještě čeká malé poldění a spojení dokupy.
Cestu domů jsem přežil, kupodivu i bez klimy, tam to bylo horší, ale nevím proč ale mám spálenou pravou ruku :-)

Příěěpvky jsem četl a jsou docela drsný, myslím že oblíbení jsme ale ne u lidí kteří čekali mnohem více aut a různých značek, proto asi byli zklamaní s lgunou, když nemají o čem vyprávět a infiltrovat se do skupiny lidí, když jsou noví a ještě mají jinou zančku není lehký.
To že na srazy nejezdí více aut je hádanka spíše pro organizátory.
Jak nováčka na srazech ho celkem chápu, být na sraze nový a dostávat informace, tak jak jsou podávány, tak jsem taky zmaten. Tím že už máme něco za sebou, tak už víme co se bude dít a nemusí se spoléhat na organizátory. V tomto směru již u brány není služba, co podá informace o organizaci a ostatních věcech.
TO že po 150 minutách sbírali cedule, myslím že to bylo kvůli hokeji a hlavně proto, že včechny známe už viděli a nepředpokládali že může být na trati ještě někdo, i když 120 minut jízdní doba limit 90, tak tam měli minimálně 200 minut od posleního startu sedět.
Ale všechno se dle měn odvíjí od počtu lidí co jezdí a kdo.
Většina to zná = ví že když to nestihnou v době tak pojedou do kempu,
Spanilka není = to samé, zbytečná ztráta času pro 15 aut a z toho 10 sceniků, spanilku máme na gajer
není diganostika, nejsou manuály = pro pár aut to zajišťovat stojí nějaké peníze a většina těch co jezdí to nepotřebuje, to že ji svar už svakrát měl neberu, protože to nebyla služba od organizátorů, i když napíche kdo si řekne :-)

A otázka z zamyšlení? Proč tedy nepřijede 10 lagun, nebo 10 meganů?  Orgranizátoři určitě na sraz nezvou "jenom" scéniky...


Naposledy upravil Navigator of SVAR dne Sun May 25, 2014 8:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Navigator of SVAR
Navigator of SVAR

Poeet p?íspivku : 109
Age : 39
Registration date : 02. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  Navigator of SVAR Sun May 25, 2014 7:25 pm

Sraz byl super, i díky lidem kteří na něj jezdí, a se kterými si užijeme hodně srandy i kvůli organizátorům, kteří vymíšlí stále nové kraviny. Už se těším na podzim a manželce jsem už oznamil že jede :-)
Navigator of SVAR
Navigator of SVAR

Poeet p?íspivku : 109
Age : 39
Registration date : 02. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Sun May 25, 2014 8:33 pm

Zdarec,tak s klokanem Kadlem jsme v pořádkudorazili již ve 14.15. ale doma pražáci a ta velké mazlení s prdelkama.... proto až teď píšu, tak, že hoši a dívky spanilé setkání to bylo velmi milé, pěkně jsme si to užili a ti ostaní co nebyli ti nám mohou jen tiše závidět. A k tomu výše napsanému???? no když někdo nechce tak ať sedí doma na sedýnce, mi si dáme po lahvince, a taky pár dobrých rad, každý kdo přijede je náš kamarád!!!Díky kamarádi za parádní víkend!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Mon May 26, 2014 6:03 am

petr novy napsal:a napadlo mě, že by členové klubu, mohli také nakupovat na firmu..se slevou...mohl by být eshop pro registrovaný...přeci není problém nakupovat na nějakou autodílnu se slevou, a ne v renaultu za lidové ceny :-(
Slevy na práci a náhradní díly nabízí partneři klubu http://www.renaultclub.cz/index.php?p=partners . Pokud máš zaplacený členský poplatek, dostaneš kartičku a tu předkládáš a máš slevu. Možná jsou nějací další, včetně prodeje ND. Osobně tuto službu nevyužívám, mám svý dodavatele a práci si dělám sám. Co se týká diagnostiky, tak tu jsem měl na sraze, není problém i příště. Vcelku se vědělo, že tam je. Je to jenom o informacích. Chápu, že jsi byl poprvé a bylo jich možná víc, než by člověk čekal, ale poučení pro příště. Dobře dopadni s pružinou......

svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Mon May 26, 2014 6:12 am

pepabor napsal:A ještě prosím malý dotaz,už jste nikdo koukal na klubové stránkyRC na poslední dva názory na 32sraz?My to pochopili tak že příliš vítaní a oblíbení nejsme myslím vozy Scenic
Že nás nemá nikdo rád, tak to bude asi tím, že je nás nejvíc (typově), ale problém stál trochu jinde. Proč nejezdí lidi se staršíma a pěknějšíma autama? Třeba je to o tom, že fungují další kluby, typový kluby (GS, 19, 25, ....), ty si řeší svoje, jsou orientovaný na veterány, tam by na tebe hleděli jak na exota, že máš moc mladý auto a nemáš tam co dělat. V každým případě je to o ochotě lidí udělat si volno a přijet. Určitě nejedu na sraz proto, aby se jenom kochal krásou starších modelů, to mi vydrží tak 2 hodiny, ale abych se potkal s lidima, kteří přijedou třeba na koloběžce.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  lantra Mon May 26, 2014 10:55 am

Ahoj všem a zejména těm novým. Nemohu a ani nechci nic srovnávat s nějakými minulými srazy, protože tento byl teprve náš pátý, ale trochu mi to přijde, že v dnešní době všichni čekají, že jim někdo něco naservíruje až pod nos a nejlépe zadarmo ( to je i má reakce na komentář na stránkách RCCR). Za sebe musím říct, že už na druhém srazu jsme se cítili mezi svými a to, že halt je převaha aut jednoho typu, a co? V čem je problém? Vždyť přijet může každý. Koneckonců taky nemám Scenica a méněcenný se necítím, neb jsem přesvědčený, že všechno je o lidech a právě kvůli lidem a tomu, že se s nimi rád sejdu a cítím se s nimi dobře, rád přijedu i na další sraz.
Neznám a nebyl jsem na srazu jiných značek, ale mě program jaký je na srazu RCCR je vždy připravený mi vyhovuje, protože je to zábavě, legraci, různých pitominkách a záludnostech, které na nás pořadatelé připraví a za to jim VELKÉ DÍKY. Určitě netoužím po tom, abych v nějakých sprintech a podobných výkonových soutěžích ničil pneumatiky, tůroval motor apod.
Krásné léto všem a na podzim v Hořicích opět AHOJ  32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 38652 
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  Lazak Mon May 26, 2014 11:53 am

A že jste se hoši nepochlubili kdo že vás to oslovil na benzínce :-))))
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Mon May 26, 2014 3:31 pm

Lazak napsal:A že jste se hoši nepochlubili kdo že vás to oslovil na benzínce :-))))
Samozřejmě, že jsme informovali. I to, že zbaběle jsi jel dom  Shocked 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Mon May 26, 2014 6:59 pm

ano, ano, Lazáku svar přijel na sraz a hned info, koho, že na jisté jmenované pumpě potkali... ano, ano, lazáku, je nám velice líto, že jako zakládající naší bandy nezaskočíš na kus řeči!!! zvláště když je tvé dítko opovrhováno, že na sceniky není nikdo zvědavej!!!, Nalejt nám trochu nové víry pro naše miláčky.... Nene hoši od scendů, nás nemohou nakrknout, to že jezdíme stále ti samí je o tom, že se rádi potkáváme, a nepotřebujeme nějaké extra buřty abychom přijeli. Viktor zavelí, svar oznámí a jedem! Hele hoši nechápu proč nepřijedou a pak cintají, nechápu, že by chtěli na bráně slavobránu, ale prosím, zaplatit členskej poplatek a zaplatit startovné je přece slušnost, néé, vždyť pořadatelé taky musí z něčeho zaplatit náklady na postavení trati, vytisknout itíky a objet sponzory!!! to není zadarmo! Nemluvě o čase který na to obětují a nic za to nedostanou!!! jen trochu potlesku na vyhlášení výsledků! a to mi nepřijde jako přehnaná odměna! No nic příště se zase těším!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  sali Mon May 26, 2014 7:13 pm

Mně se zatím nedostává slušných slov.


Naposledy upravil sali dne Mon May 26, 2014 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  lantra Mon May 26, 2014 7:44 pm

No, taky mě to nadzvedlo už včera večer. To jsou najednou hoši strašně rychlý s úsudkem, ale aby večer přišli ke grilu a řekli svůj názor, navrhli řešení to ne, hlavně všechno pomluvit, rozdrbat. Bohužel takový přístup je v poslední době dost běžný a setkávám se ním v každodenní praxi, protože pracuji s lidmi.
Podzimnímu srazu zdar  32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 38652 

lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Fotečky

Příspěvek  Navigator of SVAR Mon May 26, 2014 8:31 pm

Tak poslám fotky aby se trochu zlepšila nálada :-)

 Exclamation Exclamation Exclamation  http://steon.rajce.idnes.cz/32._Sraz_Renault_Clubu_Horice_2014 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation 
Navigator of SVAR
Navigator of SVAR

Poeet p?íspivku : 109
Age : 39
Registration date : 02. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Mon May 26, 2014 8:51 pm

Obrázky pěkný, ale některý, zejména ty ranní, bych pro výstrahu dal děckám na cukřenku, aby nechodily na cukr a ne do veřejnýho alba.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  sali Mon May 26, 2014 9:10 pm

Tý jo tak teprve teď vidím tu výrobu briket. A slibuju že před příští akcí nechám povymetat trubky.  32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 104611 
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Tue May 27, 2014 10:31 am

Super dokumentace, a teď ať si kafraj nespokojenci!!!, nebo ať si trhnou!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Tue May 27, 2014 10:45 am

Je pravda, že se to trošku rozvířilo, uvidíme, co bude. Aldamore to zřejmě už zabalil. Snad to myslel dobře, ale blbě to podal
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Kachličkový lišej

Příspěvek  lantra Tue Jun 03, 2014 7:03 am

Tak "Kachličkový lišej" opraven  32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 104611 . Doufám, že se nebude opakovat (Ondrovi díky za retuš  Very Happy ).
32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 A3p08g
32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 14c6zjm
32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 W70iae
32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 2mmu611

a co udělá fix na laku
32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 70j0b6
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Tue Jun 03, 2014 2:19 pm

Pěkná práce, třeba ne zbytečná na příště  Laughing  S tím fixem je to blbý, ale to rozleštíš. Dobře ti tak, máš mít velký okno  32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 38652 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Tue Jun 03, 2014 6:50 pm

Zdarec lantro, seš neskutečnej šikula, a božská trpělivost z tebe vyzařuje!!! Mě při mojí choleře by jeblo !!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

32 sraz RCCR/SR - Stránka 4 Empty Re: 32 sraz RCCR/SR

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru