Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

5 posters

Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  herflik Sun Feb 02, 2014 6:09 am

Ahoj, sednu ráno do svého Grandíka (1.9 tD 2005) a po stisku START tlačítka se rozvítí pal. deska, pak zhasne a začne problikávat (deska i tlačítko) a pod volantem vlevo cvaká nějaký relé, pak všechno zhasne a jenom cvaká. A takhle pořád dokola.
Měl jsem ho v servisu na výměnu termostatu a z něj jsem včera odjel v pořádku, dokonce i několikrát jsem to včera startoval a vše OK. Ale přes noc .... ?????

Poraďte prosím, nemáte někdo podobnou zkušenost?
herflik
herflik

Poeet p?íspivku : 18
Location : Ceska Trebova
Registration date : 25. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Re: Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  _Mickey_ Sun Feb 02, 2014 10:35 am

Nazdarek.

Tipuju baterka v haji. Byly tu dokonce videa, co to vsechno umi za barevnou hudbu a dalsi zverstva.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Re: Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  daveL Sun Feb 02, 2014 7:52 pm

Prsne to mi to delalo kdyz klekla baterka, zkus kabelama nahodit a uvidis
daveL
daveL

Poeet p?íspivku : 49
Location : Hluboká n.Vlt
Registration date : 02. 05. 10

http://www.liskaci.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Re: Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  svar Mon Feb 03, 2014 8:12 am

Mohly by to ještě dělat volný svorky na kontaktech baterky.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Re: Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  herflik Mon Feb 03, 2014 9:38 am

Opravdu to bylo slabou baterkou, což mě velmi překvapilo, protože jsem v létě koupil novou Vartovku Silver Dynamic 74 A. Den před KO bylo auto v servisu na výměně termostatu. Je možné, že by se vybila, pokud bych neudělal inicializace všech oken a stř. okna?
Jinak jsem ji nabil a již auto startuje v pohodě.
herflik
herflik

Poeet p?íspivku : 18
Location : Ceska Trebova
Registration date : 25. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Re: Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  petr novy Sun Mar 23, 2014 8:59 am

ahoj ..jen potvrdím že slabá baterie dokáže auto totálně rozhodit...mě se zablokoval zámek řízení..vyjel někam do zvláštní polohy..pak cvaklo a auto umřelo..ani diagnostika nereagovala..takže funkční baterie a plná nádrž je základ :-D
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně Empty Re: Nestartuje, po stisku START tlačítka se začne chovat divně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru