Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

4 posters

Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  petr novy Fri Feb 28, 2014 6:59 pm

....hledám vrbu, které bych mohl říkat, co plánuji koupit do svého scenica....poslední téma doma: tempomat a parkovací senzory.... "je to zbytečné a jen pro puberťáky "... "aha, to jsem nevěděl.dík za informaci" ..
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Re: Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  Kopy Fri Feb 28, 2014 9:17 pm

Zdarec, jó tak park. senzory jsem montoval na přání ženušky a pak jsem jí tam chtěl dat tempomat, no a ten jsem pak prodal, protože jí to přišlo zbytečný.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Re: Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  maky Sat Mar 01, 2014 9:14 am

Čauky Petře, tak potom seš na správné adrese, ba se ještě dovíš něco nového a další vychytávky...
Jasně tempomat je to nejdůležitější co na autě může být a bez něj už ani ránu, oceníš při cestě po dálnic třeba do jugošky...nebo do Brna, no a couvací senzory jsou skvělá vychytávka, zvláště ve spojení s předníma a couvací kamerou...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Re: Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  Kopy Mon Mar 03, 2014 3:30 pm

No tempomat je dobrá věc, ale záleží jak často jezdíš štreky, ale můžeš ho použít i ve městě.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Re: Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  _Mickey_ Mon Mar 03, 2014 8:26 pm

Ja jel s tempomatem do Jugosky a Itosky 2x a blahorecil jsem kazde z tech asi 8000 Kc, ktere me to stalo za tempomat v originale :-)
Takze za me, jedna jizda k mooori a tempomat je "zaplacenej"!

Jinak bych taky nekdy rad dodelal ty sklapeci zrcatka a parkovaci senzory vepredu. Ale jaksi JirinCZ uz neni a parkovaci senzory vpredu se rovna i vymena jednotky a kdyz to chce jeden mit v originale, to by se nedoplatil...

Ale jinak klido basnete, rad se pridam ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Re: Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  maky Mon Mar 03, 2014 8:54 pm

No poslední co vím o jirinovi, tak se zbavil staré slečny, pořídil si nové auto ( lagunaIII), a asi i kamarády????? Škoda Jo a ten tempomat používám i ve vsi, mám línou pravou nohu ( kecám dám 50 a nemusím hlídat policajty!!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Mám rád své auto a partner (ka)  to nechápe !!!!!!!!! Empty Re: Mám rád své auto a partner (ka) to nechápe !!!!!!!!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru