Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho

3 posters

Goto down

výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho Empty výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho

Příspěvek  velsak Thu Oct 23, 2014 1:46 pm

Chlapi řešil jste někdo to, abyste po výměně baterie nemuseli nastavovat radio, dorazy oken,... nějakým záložním zdrojem?
Vím že existovali udělátka na 9V baterii do zapalovače (paměťový kabel), drahý nabíječky mají režim SUPPLY, ale jak to udělat jednoduše a levně.
Mám nabíječku z lidlu za 500,- - nestačilo by ji připojit na svorky, baterku odpojit a vyměnit? Nebo obyčejnej zdroj 12V, 1A co byl k napájení externího disku?
V elektrice se nevyznám, tak se radši zeptám než něco zvorat.
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 52
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho Empty Re: výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho

Příspěvek  svar Fri Oct 24, 2014 9:47 am

Přemýšlel jsem nad něčím takovým, dokud jsem si nesehnal kod radia. Teoreticky by měla stačit nabíječka na kontakty za předpokladu, že nedojde k náhodnýmu zkratu + svorky při manipulaci. Přes zapalovač bych tomu nevěřil, funguje až se zaplým klíčkem a netuším, jak by se to chovalo při napájení z druhé strany
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho Empty Re: výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho

Příspěvek  maky Fri Oct 24, 2014 2:43 pm

Čau tady v tom odkazu od acylpirína to máš!!!

http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=60&t=15152
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho Empty Re: výměna baterie bez nutnosti nastavování všeho

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru