Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obrysová světla

+3
svar
R-ježek
Petr Hrabatko
7 posters

Goto down

Obrysová světla Empty Obrysová světla

Příspěvek  Petr Hrabatko Wed Dec 10, 2014 8:17 pm

Zdravím , mám problám s levou stranou osvětlení.Obrysová světla nesvítí.Kde mám hledat pojistku u Grand Scenica II.
Díky za radu. Petr

Petr Hrabatko

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  R-ježek Wed Dec 10, 2014 9:45 pm

Oskenoval jsem schéma elektroinstalace Scenic II 2003 ale bohužel v PDF a to sem neumím nahrát, pokud je chceš tak zašlu mailem. Napiš mi sem zprávu nebo soukromou zprávu a pošlu Ti to mailem. Jinak si myslím že to bude v kastlíku pod volantem nalevo pod el.ruční brzdou. Je tam i schéma co k čemu patří. Jinak pak motorová část u baterky a pak už nevím.
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  svar Thu Dec 11, 2014 7:36 am

Pojistka obrysovek je v krabici na levým podběhu v motorovým prostoru
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  Popenec Thu Dec 11, 2014 12:03 pm

Hodně štěstí při výměně té pojistky. Připrav si velkou zásobu sprostých slov :-D Nebo každé 2 minuty počítej do 10 a možná ta sprostá slova ani nepoužiješ.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty zdravím,můj email je petrhrabatko@seznam.cz,už jsem se snažil dost do tho kaslíku u motoru , ale vzdal jem to ,něvěřil jsem že to může být tak schované.Dík

Příspěvek  Petr Hrabatko Thu Dec 11, 2014 7:12 pm

R-ježek napsal:Oskenoval jsem schéma elektroinstalace Scenic II 2003 ale bohužel v PDF a to sem neumím nahrát, pokud je chceš tak zašlu mailem. Napiš mi sem zprávu nebo soukromou zprávu a pošlu Ti to mailem. Jinak si myslím že to bude v kastlíku pod volantem nalevo pod el.ruční brzdou. Je tam i schéma co k čemu patří. Jinak pak motorová část u baterky a pak už nevím.

Petr Hrabatko

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty ahoj , můžeš nastínit postup.Baterku jsem už měl venku,kryt na 2šroubky taky , ale dál jsem se nedostal

Příspěvek  Petr Hrabatko Thu Dec 11, 2014 7:15 pm

Popenec napsal:Hodně štěstí při výměně té pojistky. Připrav si velkou zásobu sprostých slov :-D Nebo každé 2 minuty počítej do 10 a možná ta sprostá slova ani nepoužiješ.

Petr Hrabatko

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Díky za schéma , uložil jsem si ho na horší časy.Podařilo s mě pojistku vyměnit.Musela jít ven baterka,řídíci jednotka za baterkou,a plastová vana baterky.Pak se dala pojistkový skříňka vytáhnout.

Příspěvek  Petr Hrabatko Mon Dec 15, 2014 5:15 pm

R-ježek napsal:Oskenoval jsem schéma elektroinstalace Scenic II 2003 ale bohužel v PDF a to sem neumím nahrát, pokud je chceš tak zašlu mailem. Napiš mi sem zprávu nebo soukromou zprávu a pošlu Ti to mailem. Jinak si myslím že to bude v kastlíku pod volantem nalevo pod el.ruční brzdou. Je tam i schéma co k čemu patří. Jinak pak motorová část u baterky a pak už nevím.

Petr Hrabatko

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  R-ježek Tue Dec 16, 2014 6:13 am

No tak to je fajn že to došlo poštou v pořádku. Tak to je pěkná pakárna, nechci výměnu pojistky světla ani vidět.
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  lantra Wed Dec 17, 2014 8:48 am

Stala se mi podobná věc, jen nesvítila obrysová světla na pravé straně. U Megana je to podobně strastiplná oprava, ale při použití kleští s dlouhými špičkami jsem se k pojistce dostal jen s po odšroubování víčka s dvěma šroubky.
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty U sceica to nejde ani náhodou , jsou ze spodu.

Příspěvek  Petr Hrabatko Wed Dec 17, 2014 3:02 pm

lantra napsal:Stala se mi podobná věc, jen nesvítila obrysová světla na pravé straně. U Megana je to podobně strastiplná oprava, ale při použití kleští s dlouhými špičkami jsem se k pojistce dostal jen s po odšroubování víčka s dvěma šroubky.

Petr Hrabatko

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty obrysová světla

Příspěvek  zepfo Tue Jan 27, 2015 9:00 pm

Tak jsem dnes zjistil, když mi přestalo svítit pravé světlo - potkávačka, že mi nejde ani jedna obrysovka. V servisu mi sdělili,
že jsou tam spešl žárovky ( jedna min za 100,-), které se normálně nedají jinak než u nich sehnat. Je možné, že by obě odešly?
Dají se normálně někde koupit?
Dík za rady.
zepfo
zepfo

Poeet p?íspivku : 49
Location : Olomouc
Registration date : 14. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  mistrli Wed Jan 28, 2015 2:53 pm

Zdar, já tam mám tyhle: http://www.svetzarovek.eu/p-41945/k-371/bax9s-h6w/autozarovka-elta-12v-h6w-bax9s/
A když jsem auto koupil tak jsem si půl roku nevšiml, že už mi nesvítí ani jedna a teprve LAZAK mne na to upozornil. Na rozdíl od H7 je výměna velmi jednoduchá.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty obys.světla

Příspěvek  zepfo Wed Jan 28, 2015 7:07 pm

díky za radu, už je sháním ..........
zepfo
zepfo

Poeet p?íspivku : 49
Location : Olomouc
Registration date : 14. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Obrysová světla Empty Re: Obrysová světla

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru