Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

rozměry kol a VTP

2 posters

Goto down

rozměry kol a VTP Empty rozměry kol a VTP

Příspěvek  Handycraftsman Wed Jan 28, 2015 4:46 pm

Mám Renault Grand Scenic II 2004 a ve VTP mám toto:

6.5J 17-49; 205/55 R17 91V (W)

variabilní provedení:
195x440-49; 205/650 R 440A 94H (V) nouzové dojetí
5.5J 16-42; 175/70 R16 102M rezerva k nouzovému dojetí

Jestli to tedy tedy dobře chápu, tak na voze smí být pouze disky R17 6.5J 17-49 s pneu 205/55 a na podvozku rezervní kolo 175/70 na disku R16 5.5J 16-42?

Není to divné? Na voze jsou nyní origo Renault disky R16 a pneu 215/55. Takže úplně jinak. Můžete mi do toho někdo vnést trochu světla. Děkuji
Handycraftsman
Handycraftsman

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 28. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

rozměry kol a VTP Empty Re: rozměry kol a VTP

Příspěvek  maky Wed Jan 28, 2015 7:30 pm

Milej zlatej, tak za prvé - na autě disky správně, ale chybný rozměr pláště a je s podivem kdo že byl tak líny a nezapsal ostatní rozměry kol??? to máš koupený z dovozu nebo zdejší??? Správné rozměry kol se dočteš, když si najdeš odkaz kola a tam je vše!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

rozměry kol a VTP Empty Re: rozměry kol a VTP

Příspěvek  Handycraftsman Wed Jan 28, 2015 7:40 pm

maky napsal:Milej zlatej, tak za prvé - na autě disky správně, ale chybný rozměr pláště a je s podivem kdo že byl tak líny a nezapsal ostatní rozměry kol??? to máš koupený z dovozu nebo zdejší??? Správné rozměry kol se dočteš, když si najdeš odkaz kola a tam je vše!
To auto je z druhé ruky. Koupené v ČR. Nevím, kdo měl být ten "líný", jestli já nebo minulý majitel, ale mě jen zajímá, jestli se původně vyráběli Scénikové se 17kama a minulý majitel si tam svévolně dal 16ky bez zápisu do VTP nebo je chyba někde jinde. Nic víc. Ty disky jsou originál Renault.
Handycraftsman
Handycraftsman

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 28. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

rozměry kol a VTP Empty Re: rozměry kol a VTP

Příspěvek  maky Wed Jan 28, 2015 9:55 pm

Hochu, hochu, jsi nějaký vztahovačný... pokud se nepletu rozměr kol zapisují na evidenci vozidel, tak nevím proč si myslíš, že ten líný koho píšu jsi Ty nebo minulý majitel... lenoch je ten kdo vyplňoval originální velký TP!!!
No a abys neřekl tak čti tady: https://grandscenic.forumczech.com/t851-poedepsany-rozmir-pneu
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

rozměry kol a VTP Empty Re: rozměry kol a VTP

Příspěvek  Handycraftsman Thu Jan 29, 2015 6:56 pm

maky napsal:Hochu, hochu, jsi nějaký vztahovačný... pokud se nepletu rozměr kol zapisují na evidenci vozidel, tak nevím proč si myslíš, že ten líný koho píšu jsi Ty nebo minulý majitel... lenoch je ten kdo vyplňoval originální velký TP!!!
No a abys neřekl tak čti tady: https://grandscenic.forumczech.com/t851-poedepsany-rozmir-pneu
děkuju za odkaz. To jsem nemusel tohle vlákno vůbec zakládat. Díky.
Handycraftsman
Handycraftsman

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 28. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

rozměry kol a VTP Empty Re: rozměry kol a VTP

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru