Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozor na ně

2 posters

Goto down

Pozor na ně Empty Pozor na ně

Příspěvek  PRADedaR Sun Mar 01, 2015 5:37 pm

Ve středu jsem přišel ke svému autu, abych si odložil můj mobilní telefon na přední sedadlo.Jak jsem otevíral dveře auta, uviděl jsem malý otvor hned pod rukojetí zámku dveří. Moje první myšlenka byla, že asi někdo střílel na mé vozidlo!Abych se dopátral skutečného původu otvoru, požádal jsem o posouzení mého přítele, který je karosářem a zároveň jsem jej požádal o provedení opravy dveří
« Ano, toto vídám často. Zloděj umístí průbojník těsně pod rukojeť mechanizmu otevírání dveří, vyrazí otvor do plechu, pak pozvedne páčku ovládající otevření dveří, dveře otevře stejným postupem, jako by byly otevřeny pomocí klíče od vozidla. Žádný alarm, žádné rozbité sklo a žádné další poškození. »

Kontaktoval jsem tedy moji pojišťovnu a ohlásil jsem že mi byla zcizena moje navigace GPS a také ještě další věci. A bylo mi řečeno, že toto je jenom malá část škody mi způsobené !
Zloděj hned vyzkouší GPS pro zjištění vašeho bydliště a vyhledá váš"dům". Nebo si zjistí vaši adresu v dokladech např. v certifiátu od pojišťovny, nebo v jiných dokladech uložených ve vozidle. Tím také zjistí která vozidla ještě řídíte na vaší adrese, odebere se k vašemu domu, a pokud nebude vaše vozidlo v místě bydliště, z toho usoudí, že cesta je volná."

Často se stává, že ve vozidle najde tašku s veškerými doklady, platební kartu. Pokud poškozený hned na tuto skutečnost nezareaguje, mají zloději dosti času této příležitosti využít...Tedy je nutno vozidla spíše pravidelně parkovat v obchodních centrech, nebo na větších parkovištích. Tady je fotografie s otvorem pod rukojetí zámku dveří.
Pozor na ně Fmtfl1
Také je nutno být pozorný při kontrole vozidel, neboť zloděj dosáhne stejného "úspěchu" při vyražení otvoru ve dveřích spolujezdce, neboť řidič se podívá jen na dveře levé strany !
> > > > Přepošlete dále!!!
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Pozor na ně Empty Re: Pozor na ně

Příspěvek  Kopy Wed Mar 04, 2015 3:14 pm

Furt budou něco vymýšlet. Co to je za auto, to není GS, ne?
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Pozor na ně Empty Re: Pozor na ně

Příspěvek  PRADedaR Wed Mar 04, 2015 4:49 pm

Chraň bože to je mladýho žlutý citrus
geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Pozor na ně Empty Re: Pozor na ně

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru