Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače

Goto down

Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače Empty Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače

Příspěvek  musa1975 za Thu May 07, 2015 10:40 am

Ahoj,

poradíte mě, kde u Scenika II nejlépe a nejdostupněji do kastlíku před spulujezdce dotáhnout trvalý proud pro zásuvku zapalovače ke kameře na které je natáčení s detekcí pohybu u zaparkovaného auta a jak to případně ještě jistit pojistkou. Zásuvku mám z feldy, ta by měla stačit.

Díky za případné typy, Rencka mám nově a ještě pořád tápám.

musa1975

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 04. 04. 15

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače Empty Re: Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače

Příspěvek  petr novy za Thu May 07, 2015 12:16 pm

dobrá otázka..nejlépe od baterky skrze průchodku a do nějaké krabičky s pojistkou.. Mám taky kameru, ale interní baterie vydrží sotva na pět minut..
Já v létě budu řešit napájení zesilovače v kufru... pojistka hned u baterky, silný průřez do kufru..a tam si vyhraju..Holt , mít šťávu v kufru..to hned využiješ :-)
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 266
Registration date : 28. 12. 13

Zobrazit informace o autorovi http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače Empty Re: Kde vzít trvalý proud pro zásuvku zapalovače

Příspěvek  musa1975 za Thu May 07, 2015 7:16 pm

takže se u baterky přikradnu na káble, protáhnu to do kastlíku a v kastlíku to napojím na zásuvku a před ni dám ještě na plusovej kabel tohle http://www.gme.cz/drzak-pojistky-fh-008-p899-290 , bude tam na tu kameru stačit 10 pojistka?

musa1975

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  sali za Sun May 10, 2015 5:34 pm

ano a tu pojistku dej na stranu k baterce ne na stranu k zásuvce

sali

Poeet p?íspivku : 613
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  musa1975 za Sun May 10, 2015 5:39 pm

????, pojistku mám v plánu dát na + kabel mezi baterkou a zásuvkou, nebo to je špatně?

musa1975

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  sali za Sun May 10, 2015 6:14 pm

Jo to je dobře, ale nedávej ji blízko k zásuvce v interiéru, ale co nejblíž k baterce, aby jistila nejenom přetížení přístrojem zapojeným do zásuvky, ale taky případné poškození toho kabelu, kterým tam povedeš stálé napětí.

sali

Poeet p?íspivku : 613
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  musa1975 za Sun May 10, 2015 6:17 pm

bude hned kousek od baterky, díky za rady

musa1975

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: