Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruční brzda

3 posters

Goto down

Ruční brzda Empty Ruční brzda

Příspěvek  zbynda Thu Apr 27, 2017 12:27 pm

Zdravím všechy,dneska jsem si koupil scenica II a nefunguje ruční brzda a ještě svítí nápis kontrola parkovací brzdy a ještě to asi 10 sekund pípa,tak prosím o radu,kde mám začít,abych to dal do cajku.Díky za odpovědi.

zbynda

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 27. 04. 17

Návrat nahoru Goto down

Ruční brzda Empty Re: Ruční brzda

Příspěvek  maky Thu Apr 27, 2017 2:08 pm

Zbyndo, za prvé si doplň podpis, za druhé nepíšeš jakou, že to máš ruční brzdu, zda mechanickou, nebo elektrickou, ale dle pípání máš jistě elektrickou no a o brzdách je tu popsáno hromadu příspěvků, ty si nejprvě pročti, zkoukni a pak začni srovnávat, co ti dle příspěvků nejspíše nefunguje..zdali při zatažení alespoň vrčí, sundej zadní kola a zjisti zda jsou klíče volné - nezarezlé, zda destičky mají ještě maso, zda po zapnutí ručky se lana zatahují... no prostě začni čtením a pak hledáním od konce.. Tak ještě pátracího psa mít, bylo by vyhráno.. nebo zajeď do servisu a dát na diagnostiku, ale to je hned litr v háji...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Ruční brzda Empty Já bych začal u toho, kdo ti prodal to auto :-)

Příspěvek  petr novy Fri Apr 28, 2017 7:29 am

ahoj.
Já bych začal u toho, kdo ti prodal to auto :-)

Majitel před tebou asi věděl, že to nefunguje, tak bych zjistil co se stalo...protože to auto ti technickou takhle neprojde..
Na evidenční kontrole sis měl na technický zjistit, v jakém stavu jsou brzdy... Já bych zajel na technickou, a udělal si preventivní prohlídku..tam ti řeknou víc, a je to ta nejlevnější varianta...a neboj, techničák ti sebrat nemůžou :-)

P.
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Ruční brzda Empty Re: Ruční brzda

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru