Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

čištění klimatizace a výparníku pěnou

3 posters

Goto down

čištění klimatizace a výparníku pěnou Empty čištění klimatizace a výparníku pěnou

Příspěvek  Maxim Sat Jun 03, 2017 5:40 pm

Ahoj,
koupil jsem si novej pylovej filtr a aktivní pěnu na čištění potrubí a výparníku.
Na netu jsem našel tenhle dokument https://uloz.to/!XUTo1hYBBeBR/renault-scenic-ii-evaporator-cleaning-pdf
a chtěl jsem podle návodu nafoukat pěnu přímo na výměník. Vypadalo to jednoduše. Prostě zavedu hadíčku s pěnou otvorem pro odtok kondenzatu a začnu pěnit. Ale asi jsem slepej, protože jsem hledal ten odtok dvakrát, ale nikde nic nevidim. Myslel jsem, že to bude viďet až sundám ochranej spodní plast, jako když vypouštím olej.

čistil jste někdo trubky pěnou? Vrchem přes výdechy jsem hadičku asi kvůli klapkám taky nenarval. Takže jsem to zatím odložil Crying or Very sad

Maxim

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 08. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

čištění klimatizace a výparníku pěnou Empty čištění klimatizace a výparníku pěnou

Příspěvek  karloscz Sat Jun 03, 2017 7:36 pm

Použil jsem tuto pěnu již na prvním sceniku a hadička šla do všech výduchů přes mřížky prostrčit. Postupoval jsem podle návodu na spreji - zastrčit hadičku co nejhlouběji, pomalu vytahovat a současně stříkat pěnu. Pak se snad měl na pár minut zapnout větrák. Už je to nějaký čas, takže si víc nepamatuji. Zásadní problém klimatizací a zápachu z ní je, že se používá do poslední chvíle jízdy. Klimoška by se měla vypnout pár minut před koncem jízdy, aby se z potrubí vyfoukal studený vzduch z klimy, který pak kondenzuje a zapáchá.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

čištění klimatizace a výparníku pěnou Empty Re: čištění klimatizace a výparníku pěnou

Příspěvek  R-ježek Fri Jun 09, 2017 10:05 pm

Já taky hledal tento otvor ale marně, teď vim kde hledat tak uvidíme. Jinak pres všechny výdechy a přes prostor pro filtr tam narvu vždy dohromady dva spreje s pěnou. Nezapomenu ani na podlahové vydechy pod sedadly. Tak to jde dobře ale teď můžu najít i odtok tak jsem zvědav. Díky za obrázek. čištění klimatizace a výparníku pěnou 38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

čištění klimatizace a výparníku pěnou Empty Re: čištění klimatizace a výparníku pěnou

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru