Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Automatický Regulátor jasu palubní desky

3 posters

Goto down

Automatický Regulátor jasu palubní desky Empty Automatický Regulátor jasu palubní desky

Příspěvek  Karlučo Tue Nov 21, 2017 7:06 pm

Nazdar hošíci. Neřešil už někdo Automatickou Regulaci jasu palubní desky? Už mě totiž přestává bavit pořád to regulovat potenciometrem. Mám na mysli místo manuální regulace to řídit fotoodporem, který by snímal okolní světlo a podle toho by nastavoval podsvit palubky.
Karlučo
Karlučo

Poeet p?íspivku : 515
Age : 45
Location : Křoví
Registration date : 10. 12. 12

https://www.youtube.com/user/karelracek/videos

Návrat nahoru Goto down

Automatický Regulátor jasu palubní desky Empty Re: Automatický Regulátor jasu palubní desky

Příspěvek  maky Tue Nov 21, 2017 7:59 pm

No milej Karlučo, my co máme denní svícení to máme ošéfovaný... na denní svícení to svíti osvětlení palubky na max. a po automatickém přepnutí na předepsané osvětlení se to rozsvítí na nastavenou jasnost ( při rozsvíceným předepsaným - potkávačky, dálkový, si nastavím potenciometrěm - kolečkem, jasnost která mě neoslňuje) ta nastavená jasnost se udržuje stále, a dokonce to přepne i osvětlení navigace na noční provoz...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Automatický Regulátor jasu palubní desky Empty Re: Automatický Regulátor jasu palubní desky

Příspěvek  Karlučo Tue Nov 21, 2017 8:12 pm

Aha, takže stačí koupit na namontovat denní svícení a bude to fungovat tak jak já chci? Tzn. Ve dne max podsvícení palubky a v noci min. podsvícení palubky?
Karlučo
Karlučo

Poeet p?íspivku : 515
Age : 45
Location : Křoví
Registration date : 10. 12. 12

https://www.youtube.com/user/karelracek/videos

Návrat nahoru Goto down

Automatický Regulátor jasu palubní desky Empty Re: Automatický Regulátor jasu palubní desky

Příspěvek  svar Tue Nov 21, 2017 8:39 pm

Určitě jo. Potenciometr je napíchnutý do obvodu parkovaček a když nesvítí, tak neni v činnosti.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Automatický Regulátor jasu palubní desky Empty Re: Automatický Regulátor jasu palubní desky

Příspěvek  maky Wed Nov 22, 2017 2:20 pm

Ano přesně tak, ale... musíš mít automatické stěrača a denní svícení ( je to senzor pod držákem zpětného zrcátka na na předním skle ) a knoflíkem na světelným přepínači zapneš AUTO svícení a seš za vodou... je to komfort..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Automatický Regulátor jasu palubní desky Empty Re: Automatický Regulátor jasu palubní desky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru