Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

3 posters

Goto down

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele Empty Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

Příspěvek  Popenec Fri Jan 25, 2019 6:15 am

Čaute chlapi,
tak po delší době jsem tu zas. Měl bych otázku. Potřteboval bych vyměnit tzv. MOTÝLKA. Měnil už to někdo na 1.6 16V 83kW? Vím kde je, ale fakt nemám lámací ruku s pěti klouby. Není na to nějaký fígl, jak to rozumně vyměnit? Popřípadě, co vše odstrojit, aby to prostě nějak šlo? Myslím si, že to čidlo funguje asi špatně. Jednou za čas se mi stane, že startér točí, ale auto nenastartuje. Stačí tam dolů strčit ruku zahýbat s drátky a už to zase normálně nastartuje.

Jinak jde o tuto součástku:
https://www.automobilovedily24.cz/valeo/9386489

Jo a nevíte přesně který kus mám koupit? Jsou tam ceny od 150kč do 800kč.

Popenec
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele Empty Re: Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

Příspěvek  sali Fri Jan 25, 2019 9:31 pm

Mě obvykle u předchozího Megana stačilo jednou za dva roky vyčistit ten konektor a byl klid.
Tato součástka je v místě kde je spojený motor s převodovkou při pohledu do motoru na horní straně.
Hoj Sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele Empty Re: Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

Příspěvek  Popenec Sat Jan 26, 2019 3:22 pm

Cau Sali. No ja prave vim, kde ten motylek je. Je na pekne debilnim miste. Kdyz otevru kapotu, tak je na strane u ridice az skoro uplne dole. Jenze zrovna u Scenica je v motorovem prostoru tak malo mista, ze proste nevim, jak na to. Ono vytahnout bych ho asi snad vytahl, ale mam strach, ze uz se mi ho tam nepodari dat zpet. Je to pekne na prd.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele Empty Re: Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

Příspěvek  sali Sun Jan 27, 2019 10:00 pm

Pokud bude v týdnu chvilka. Mrknu se na to v otcově autě bo si nepamatuju jak to je u benzínu. Ve starém Meganu bylo v motorovém prostoru místa habakuk tam to nebyl problém.
Hoj Sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele Empty Re: Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

Příspěvek  svar Mon Jan 28, 2019 9:36 am

Jsou to jenom dva šroubky na 10 ořech. To dáš
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele Empty Re: Motýlek - Generátor impulsu klikového hřídele

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru