Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Letní pneumatiky

+29
MacaC
budulajs
PRADedaR
Pule
Popenec
VitaKri
berko
mistrli
Sedli
jirkas
vlkr
mildaus
sali
_Mickey_
maky
honzikf
medabeda
Vacekzl
hudy
Ruda
vecino
hallda & hallyna
Lazak
svar
koprda
jaris
Kopy
Frodo
xxmirek
33 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  honzikf Tue Apr 05, 2011 9:41 am

Ahoj,
já si zatím dávám načas a nespěchám, páč na mně vlezla nějaká jarní lenost. Chtěl jsem se nejdřív podívat, jestli mi ty zimáky vydrží ještě 2 následující sezóny nebo už jen jednu, ale nějak jsem si nevzpomněl, když jsem s tím jezdil, a těch 5m se mi nechtělo chodit, když jsem si pak vzpomněl. A rád bych si nejdřív zastřík stříbřenkou letňák - mám jeden disk nějak podrapanej - nijak zásadně, ale nevypadá to hezky. Tak do zmrzlíků ještě čas a snad se mi podaří se na chvilku utrhnout do garáže...
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Kopy Sat Apr 09, 2011 5:14 am

Kopy napsal:
sali napsal:Kopy přidej potom zkušenost s Kormoranem na jednom z předchozích aut jsem měl Kormoran Impulser 175/70 R13 a na vodě to byla tak velká tragedie, že po dvou měsících sem je prodal a koupil Kleber Viaxer. Toto máš jiný vzorek a rozměr tak by mně zajímalo jestli se už naučily u Kormoránů dělat letní gumy. Jinak se zimním Kormoranem mám osobně dobré zkušenosti.
Hoj sali

No jsem zvědav,za ty prachy,co z toho bude. vybíral jsem podle zkušeností známých a pochvalovali si je, prý jsou to levný micheliny,což vlastně jsou a kleber taky,ty mám zas zimní na druhým autě.
Jeden je má na ochcávce, na dálnici prý tiché, měkké, na vodě dobře drží , dobrá volba cena-výkon a opotřebení min.

Tak je mám dva týdny na autě a opravdu super. Vystřídalo se počasí, tak jsem to vyzkoušel i v pořádným lijáku a drží skvěle.
Za cenu 1260,- kus, su fakt překvapené, holt něco z toho michelinu to fakt asi má, i když je to dělaný v polsku.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Popenec Thu Oct 06, 2011 11:06 am

Tak dnes jsem se rozhodl, že koupím ještě ženě gumy na Twingo. Nasadím jí tam Firestone Multihawk. Je to rozměr 155/70/ R13 a cena u těchto je velmi příznivá. 1950kč za všechny 4 gumy. No neberte to... Very Happy Ale tímto jsem úplně zruinoval rozpočet. Možná je ani kupovat nemusím, protože ty letňáky mají vzorel ještě asi 7 - 8mm, ale z boku jsou už úplně popraskané. Ty gumy jsou totiž staré asi 7 roků, takže už mám strach, aby se něco nestalo. A prý mají gumy opět jít s cenou nahoru kvůli kaučuku Mad
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  svar Fri Oct 07, 2011 5:52 am

Kdybys potřeboval utratit ještě nějaký kačky, tak se hlásím do pořadníku lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Popenec Thu Mar 22, 2012 12:17 pm

Takže kamarád skončil s dobrými cenami dílů a gum a proto musím už i já nakupovat normálně Neutral

Mám otázku ohledně gum. Potřebuji ženě koupit nové letní gumy. Ty její jsou tuším 8 let staré a jsou neskutečně popraskané, hlavně z boku. Vzorek je sice ještě nějakých 5mm, ale tohle už se mi nelíbí. Mám vyhlídnuté tyto gumy:

http://pneumatiky.heureka.cz/kumho-kh17-155-70-r13-75t/

Znáte někdo Kumho? Měl už to někdo z vás na autě? Je to sice na Twingo, ale to neznamená, že tam chci nějaké úplné šmejdy. Když jsem měl ještě formana, tak jsem kupoval Debicy (cenově jsou cca. nastejno, jako ty Kumho), vždy jsem byl s nimi spokojený, ale chtělo by to změnu...
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  sali Thu Mar 22, 2012 2:37 pm

Kolik najede žena Twingem za rok? Jestli ti to stojí za to kupovat letní. Co tak jí tam nechat ty zimní Firestony stejně je za čtyři roky vyhodíš, tak ať taky něco odjedou.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Popenec Thu Mar 22, 2012 10:00 pm

No do práce a z práce to má nějakých 40km. To je ježdění každý den + nějaké ty couračky. Zase ničit ty zimáky je škoda... Právě u těch Kumho je docela solidní cena, ale neznám, nevím...
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Popenec Fri Mar 23, 2012 3:57 pm

Jinak ještě k těm gumám. Nakonec nejsou 8 let staré, ale 13 let staré, protože je na nich napsáno 269 tzn. 26 týden 1999 a jsou made in France. Takže 13 let staré gumy jsou už asi naprosto mimo Rolling Eyes
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  maky Sun Apr 29, 2012 5:20 am

Zdarec syncí, tak i já sem konečně na letních bačkůrkách, sehnal sem Continentálky, conti premium r.v. 2711, bratru za 7 litrů i s přezutím a vyvážením....Po cestě z Liberce spokojenost.. když na nich najedu 100000km bude nadšení!!!!!!!! No a na zimu seženu 2 důchodky a bude sukces....
Continental ContiPremiumContact 2 205/60 R16 92H


Naposledy upravil maky dne Sun Apr 29, 2012 9:59 am, celkově upraveno 2 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  berko Sun Apr 29, 2012 6:25 am

maky jak ty to děláš,maš něco co nikdo nemá...pneu budoucnosti geek na ně musiš naje hafo km a ne jenom 100 000 Letní pneumatiky - Stránka 3 38652 geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  maky Sun Apr 29, 2012 8:59 am

Berko ty vole, chvilku mi trvalo co sem to zase zvojtil, a překopíroval sem ten název, až pak mi došlo, že si sechytil a opálil mi čenich, jasně, sou to císařovo nové šaty co nikdeo neviděl, ale takto je opravdu u pneu značen rok výroby... první dvojčíslí je týden v roce který je druhé dvočíslí. Tak, že pro další laboranty mám pneu vyrobené ve 27 týdnu roku 2011.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  berko Sun Apr 29, 2012 9:15 am

uf...ještě že nejsou vyrobene 30 unora geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  maky Sun Apr 29, 2012 10:04 am

Pane Berka, ujede nám prám, musíme domů... jasně, néé umím počítat do 10, pak už jen logaritmuju, nebo integruju, popřípadě derivuju......
mně jen tak neobserou, osram si sám,....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Kopy Thu May 03, 2012 2:23 pm

Kopy napsal:
Kopy napsal:
sali napsal:Kopy přidej potom zkušenost s Kormoranem na jednom z předchozích aut jsem měl Kormoran Impulser 175/70 R13 a na vodě to byla tak velká tragedie, že po dvou měsících sem je prodal a koupil Kleber Viaxer. Toto máš jiný vzorek a rozměr tak by mně zajímalo jestli se už naučily u Kormoránů dělat letní gumy. Jinak se zimním Kormoranem mám osobně dobré zkušenosti.
Hoj sali

No jsem zvědav,za ty prachy,co z toho bude. vybíral jsem podle zkušeností známých a pochvalovali si je, prý jsou to levný micheliny,což vlastně jsou a kleber taky,ty mám zas zimní na druhým autě.
Jeden je má na ochcávce, na dálnici prý tiché, měkké, na vodě dobře drží , dobrá volba cena-výkon a opotřebení min.

Tak je mám dva týdny na autě a opravdu super. Vystřídalo se počasí, tak jsem to vyzkoušel i v pořádným lijáku a drží skvěle.
Za cenu 1260,- kus, su fakt překvapené, holt něco z toho michelinu to fakt asi má, i když je to dělaný v polsku.
Zdarec,tak začínám 2.sezonu a vyzkoušel bych i zimní kormorany.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  sali Thu May 03, 2012 5:25 pm

Tak to máš smolíka 205/60 R 16 se zimní Kormorány nedělají. A o zkušenosti se možu podělit. U auta bez ABS jsou úžasné. U auta s ABS samozřejmě pořád stejně dobře zabírají, drží stopu, ale jsou hodně slabé na brzdách. Když jsem vozil kapelu a jezdily jsme z tancovačky v nedělu ve tři ráno, tak jsem na neupravených, liduprázdných silnicách byl za jejich vlastnosti rád. Když ale dostala po mně auto Jitřenka a začla jezdit s autem přes den, tak sem hodil zimní Kormorány do kopru a dostala na zimu Kleber.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Pule Mon May 14, 2012 3:43 pm

Hoj pánové, mám dotaz na kolegy, co jsou ze středních Čech. Kolik tak platíte za výměnu gum, myslím přezutí, ne prohození plecháčů za elektrony. Onehdá se mi výměna vyšplhala až na nějakých bratru 1.750,- tak by mě zajímalo, jestli mě opravdu natáhli, jak si ostatně osobně myslím. Question
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  svar Mon May 14, 2012 4:26 pm

Sice to do středních čech mám daleko, ale je to docela pecka. Kdyby to byly plechy, tak přezutí gumy na disku u nás vyjde tak max 900,- Kč celý auto, litý zhruba 1100,- Kč. To tě teda pěkně potáhli. Měli to i s nedělním příplatkem? affraid Já mám tedy přezutí zdarma, protože si přezouvám sám Letní pneumatiky - Stránka 3 388709
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  PRADedaR Mon May 14, 2012 4:48 pm

To dostal taky zlatá vyvažovací tělíska Letní pneumatiky - Stránka 3 388709
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  maky Mon May 14, 2012 7:05 pm

Zdarec syncí, no já bych tak moc nehulákal, ono to označení že závažíčka byla ze zlata není daleko od pravdy, jestli ti dali závaží dle EU, tak ta zinková slitina stojí ranec, ale je dobrým zvykem, že kde koupíš gumy, tak zdarma přezují a vyváží....Já koupil gumy a zdarma přezuli, vyvážili a navlíkli na autíko, ba ještě na zimáky dali futrálky...poděkoval sem vyplácl 7 litrů za 4 kola a spokojenost
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  svar Mon May 14, 2012 7:13 pm

Za ty prachy, aby ještě službičku zdarma neudělali Shocked
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  sali Mon May 14, 2012 9:11 pm

Tak to jsou teda ceny. Já sem přezul minulý týden služební za 600 + 200 za uskladnění (4x sundat z liťáku zimu nasadit léto) a dnes Megana sundat zimní plech, převážit letní liťáky a hodit je na auto 300 + 200 za uskladnění.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Pule Tue May 15, 2012 9:17 am

Tak pánové posměváčkové, objednaná výměna na příští týden garantovaná cena do 800,- max. Jojo, starý známí se vyplatí a je fajn dát po letech pokec... musel sem vyštrachat starej telefon, abych se k tomu číslu dostal Letní pneumatiky - Stránka 3 388709
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  budulajs Tue May 15, 2012 10:37 am

budulajs
budulajs

Poeet p?íspivku : 62
Location : Brno
Registration date : 22. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Pule Tue May 15, 2012 11:02 am

Já osobně těmhle slevám moc nevěřím, chtělo by aby to někdo vyzkoušel natvrdo, v inzerátu navíc píšou, že je cena bez režijního materiálu, především pak závaží, tak aby to nebylo nakonec jak píše Maky... zkus tam zajet a pak poreferuj jak si dopadl

P.S. schválně mě to zajímalo, tak sem si tam zavolal a výsledek je takový, že (jak píšou na konci toho inzerátu) sleva se nevztahuje na speciální ALU kola a krom toho, co tam píšou, ani na kola se snímačem tlaku pneu. Tak to bych měl smolíka. - mimochodem přesně za ty snímače tlaku mě při poslední výměně právě natáhli o čtyři stovky navíc...haljzli jedni pražácký
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  budulajs Tue May 15, 2012 12:21 pm

Přezutí jsem zatím nevyzkoušel protože mám letní i zimní kola komplet ale vyzkoušel jsem kontrolu a doplnění klimatizace, fungovalo to perfektně a nedoplácel jsem ani korunu a to doplňovali skoro 400g chladiva. Voucher stál tuším nějak okolo 600,- . Každopádně kdybych potřeboval přezout, na slevy bych se mrknul, zjistil max informací a šel do toho.
budulajs
budulajs

Poeet p?íspivku : 62
Location : Brno
Registration date : 22. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Letní pneumatiky - Stránka 3 Empty Re: Letní pneumatiky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru