Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamykací tlačítka v madlech

+21
Koci
pepamarek
proste_ja
Lazak
_Mickey_
Pule
emaruska
Lali
nera738
KŇAF
MartinLM-SK
žaky
xxmirek
hudy
jaris
koprda
ScenicNoir
Grandík
pirduch
vecino
Vacekzl
25 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  Koci Fri Aug 24, 2012 9:46 am

Třeba to někomu pomůže.....



těch podobných klipů tam má více.... https://www.youtube.com/user/bmw850csiv12?feature=watch

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 38652
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  jiri.ostrava Thu Mar 07, 2013 5:22 pm

Zdravím GSkáře,
chystám se na ty mikrospínače, bo mi po myčce už nefungují ani jedny.. krom pátých.. měl sem z toho strach, ale jak tak koukám tak je to tady celkem suprově vysvětleno.
Až budu mít hotovo a časem ověřenou funkčnost dám vědět, jsem zvědavý jak mi to půjde... nejsem zrovna nějáký mechanik, spíš kutil ale dolufám že budu úspěšný..

jiri.ostrava

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 30. 04. 12

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty tlačítka

Příspěvek  sestra6 Thu Mar 19, 2015 9:42 am

Ahoj. Teď jsem měnil tlačítka v klikách zadních dveří. Nejjednoduší a nejlevnější je koupit v GM podobné spínače bez kuličky a vyměnit na dveřích bez demontáže tapecírungu a odpojování přívodu do kliky. Vyloupnout ten gumosilikon a přímo u dveří naletovat spínač a zasilikonovat /dlouho to schne/.
A na závěr: pokud opravujete obě zadní kliky, tak je možné prohodit kliky a záslepky na druhou stranu, takže pak budou tou hezčí, nevyšisovanou stranou nahoru! affraid
sestra6
sestra6

Poeet p?íspivku : 8
Age : 64
Location : Praha
Registration date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  maky Thu Mar 19, 2015 10:58 am

Sestro 6 zkus být trochu podrobnější... např typ a značku těch mikrospínačů, a podrobněji vysvětli to uložení a naletování eventuálně nějaké foto.. Pls.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  sestra6 Thu Mar 19, 2015 2:15 pm

Tak třebas tenhletens
http://www.gme.cz/tc-0103-t-p630-305
tam klidně půjde. Má stejný rozměr základny jako ten původní s kuličkou.
Vydloubu starej, přiletuju zbylé dva drátky na spínač ze strany, kde jsou ty nožky blíž k sobě, narafičím zpět a zatmelím černým silikonovým těsněním Metaflux 76-65. po zatvrdnutí složím zpět pružinu a hmatník a vyzkouším. Pak teprve vložím do kliky, nacvaknu vnitřní kryt kliky, zašroubuju šroubek a.t.d......
sestra6
sestra6

Poeet p?íspivku : 8
Age : 64
Location : Praha
Registration date : 05. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  maky Thu Mar 19, 2015 3:20 pm

Super....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  Dav!d5 Sun Feb 12, 2017 10:08 pm

Ahoj, nedávno se mi stalo, že při vypnutí motoru a vystupování z auta mi 2x rychle za sebou cvaklo zamčení auta (jako bych ho uzamkl přes kartu). Myslel jsem si, že jsem omylem zmáčkl v kapse tlačítko. Od té doby mi nešlo auto uzamknout tlačítkem a ani odemknout uchopením, jen kartou a tlačítkem na ní. Myslel jsem si, že jsem namačkal nějakou kombinaci, která to vypíná. Zkoušel jsem různě "pomačkat" a nic. Hledal jsem na netu a nenašel jsem nic (možná jsem špatně koukal).
Říkal jsem si, že to bude nějaká elektrika (Renault) nebo pojistka. Nefungovalo ani tlačítko na zadních dveřích.
Náhodou jsem zjistil, že funguje kufroznak (zamykání) a dveře spolujezdce. Protože mám kartu vloženou u dokladů, bylo mi trapné vždy před autem hledat a zamykat přes kartu, tak jsem vždy "jako" šel ke spolujezdci a tam si odemykal a zamykal.
Takto jsem fungoval týden a už mě to přestalo bavit...

Jiný problém na autě nebyl a už jsem nevěděl, co by to mohlo být.
Protože jsem měl po delší době auto blízko zásuvky na 230 V, využil jsem nabíječku, kterou vozím v autě a na cca 3hod jsem měl napojeno na baterii zapojenou v autě. Auto se po dlouhé a zatím nekončící zimě trochu dobilo (asi by to chtělo déle, ale běžně startuje dobře) a musel jsem jet.
Teď ale k věci Very Happy

Za pár dnů jsem jel se synem někam a požádal jsem ho o uzamčení, ale než jsem stihl říct, že to funguje jen u spolujezdce, zmáčkl to u sebe a auto se zavřelo.

Hned jsem to zkusil na všech dveřích a najednou fungují všude, jak uzamykání přes tlačítko, tak otevírání úchopem.

Jsem veleštastný.

Myslíte si, že by to mohlo být tím?

Koukal jsem poté do aplikace "Chytré auto" (mám v OBDII. toto zařízení) a tam jsem měl asi dva dny před tou chybou hlášku "detekovali jsme nízký stav baterie". Vše mi do toho zapadá, ale nechápu.

Je to opravdu možné?

Děkuji, David

Dav!d5
Dav!d5

Poeet p?íspivku : 51
Age : 41
Location : Most
Registration date : 29. 01. 17

Návrat nahoru Goto down

Zamykací tlačítka v madlech - Stránka 3 Empty Re: Zamykací tlačítka v madlech

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru