Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

malá nehoda

+7
Vacekzl
xxmirek
ScenicNoir
mistrli
jaris
svar
pepabor
11 posters

Goto down

malá nehoda Empty malá nehoda

Příspěvek  pepabor Mon Jun 01, 2009 5:38 pm

Tak si představte co se stalo me malá nehoda 594167,upadlo ji za jízdy kolo u řidiče,asi nějakemu nenechavci padli do oka mé elektrony a povolil kolo a když našel bezpečnostni šroub tak odešel a neutah ty 3 šrouby.Odnesl to jen předni blatnik,ten jsem sehnal za 3500kč lak 1500kč a tak drobet nervu.Vyměnit jde v celku dobře stači sundat zrcatko plastové podběhy a pár šroubků a je dole.Tet už jsme zase fešací malá nehoda 19836
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  svar Mon Jun 01, 2009 6:31 pm

Skoro ukradený a úplně upadlý kolo, tomu říkáš MALÁ nehoda????????????? Dyť to je skoro o život!!!!!!!! Hlavně že to všichni přežili ve zdraví bounce
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty malá nehoda

Příspěvek  jaris Mon Jun 01, 2009 10:08 pm

HOY, to je teda klika (myslím jak to nakonec dopadlo, ne toho hajzla). Akorát je mi divný, že se sám povolil i ten poslední šroub affraid ? Ode dneška namátkově kontroluju utažení kol... rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty malá nehoda

Příspěvek  mistrli Tue Jun 02, 2009 4:13 pm

Před 2 lety jsem si tehdy na Octáavii koupil úplně nové elektrona a nové Micheliny. Měl jsem je 4 dny moje druhá polovička jela v neděli na návštevu do nemocnice. Za 2,5 hodiny mi volá,že když vyjela z parkoviště tak se ji zespod auta ozývají "divné"zvuky a auto se nějak "divně"chová. Když jsem přijel na místo(stačila ujet asi 2km) tak jsem málem omdlel... všechny 4 kola byly jen na bezpečnostních šroubech a z toho dva už byly těsně před utržením. Od té doby vždy když někde parkuji tak před odjezdem obejdu auto a "okopu" kola zda drží.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  ScenicNoir Tue Jun 02, 2009 5:25 pm

Safra chlapi, vy tak strašíte že snad budu dávat ty bezpečnostní vždy dva proti sobě, nejlíp každý jiný. Very Happy

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  pepabor Tue Jun 02, 2009 5:41 pm

jaris napsal:HOY, to je teda klika (myslím jak to nakonec dopadlo, ne toho hajzla). Akorát je mi divný, že se sám povolil i ten poslední šroub affraid ? Ode dneška namátkově kontroluju utažení kol... rabbit
Ten bezpečnostni šroub se nakonec utrh ten byl utaženej ,ale jinak stejny jak popisuje mistrli klepáni a pak bác.Aspon že to dopadlo jak to dopadlo.Moje malá nehoda 594167 vezla ješte naše dvě 2,5 letou a 3 měsični holky.
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  xxmirek Wed Jul 15, 2009 2:32 pm

Ahojte,
já jsem před dvěma měsíci měnil ojeté letní za nové. Nemám bezpečnostní šrouby, tak jsem požádal v pneuservise aby mi je tam po jednom kusu na každé kolo namontovali. Ale problém se objevil při utahování kola ještě v servise. Bezpečnostní šroub ne a ne utáhnout. Mechanik jej tedy opět vyšrouboval a sám se nestačil divit. Šroub se při utahování natahoval - zřejmě nějaký měkký materiál. Takže mechanik vzal šroub z jiné sady a situace se opakovala. Další sadu již neměl, takže zatím mám nové pneu na elektronech bez bezpečnostních šroubů. Samozřejmě mám strach nechávat někde auto stát. Můžete mi někdo poradit výrobce ale opravdu kvalitních bezpečnostních šroubů?????

xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  Vacekzl Thu Jul 16, 2009 6:41 am

xxmirek napsal:Ahojte,
já jsem před dvěma měsíci měnil ojeté letní za nové. Nemám bezpečnostní šrouby, tak jsem požádal v pneuservise aby mi je tam po jednom kusu na každé kolo namontovali. Ale problém se objevil při utahování kola ještě v servise. Bezpečnostní šroub ne a ne utáhnout. Mechanik jej tedy opět vyšrouboval a sám se nestačil divit. Šroub se při utahování natahoval - zřejmě nějaký měkký materiál. Takže mechanik vzal šroub z jiné sady a situace se opakovala. Další sadu již neměl, takže zatím mám nové pneu na elektronech bez bezpečnostních šroubů. Samozřejmě mám strach nechávat někde auto stát. Můžete mi někdo poradit výrobce ale opravdu kvalitních bezpečnostních šroubů?????

xxmirek
Zřejmě "slušný oddíl".... teda výrobek. Tak to jsem ještě nezažil, ba ani neslyšel. Mám kamarády ve Zlíně v pneuservisu a už víc jak 5 let tam sem tam chodím před zimou vypomáhat, ale toto se nám opravdu nestalo... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vacekzl
Vacekzl

Poeet p?íspivku : 52
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  Frodo Thu Jul 16, 2009 6:59 pm

Tak to je síla! Já si je koupil přímo u Renaultu, kde mi je také hned namontovali a vše bylo OK.
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  Manovar Thu Jul 16, 2009 8:04 pm

Tak já jsem se zatím k bezpečnostním šroubům taky nedostal, do elektronů zatím nejdu, nicméně o nich začínám uvažovat i na plecháče. Před týdnem se mi hned po návratu z dovolené zkazila nálada, neb přes noc si někdo navždy vypůjčil všechny 4 orig. plastové poklice. Nevím, jestli to byla nějaká msta nebo čísi objednávka, příp. čistý obchod. Bohužel není nic zvláštního najít takovéto v zásadě individuálně neidentifikované součástky z vozidel (např. rezervy, poklice, ba i kompletní kola) na autoburzách. Kdyby mělo ono rozebírání součástek z Grandíka pokračovat, co bude asi příště. Že by ona kola bez bezp.šroubů?
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  mistrli Fri Jul 17, 2009 7:44 am

Zdar,myslím,že kdyby jsi šel hned v sobotu nebo neděli na autoburzu na "Zárubek" tak by jsi tam poklice asi objevil. Když si před časem ode mne někdo "vypůjčil"autorádio tak jsem ho tam za 14 dnů objevil. Byl to totiž takový šunt,že ho nikdo nechtěl koupit a já ho měl navíc pod plastovým krytem označené.Prodejce ovšem tvrdil,že to koupil na inzerát v Avízu a nelíbilo se mu jak hraje tak ho prodává. zůstatková cena byla tak nízká,že se mi nevyplatilo mrhat časem a strávit den s Českou policii u sepisování protokolu který se stejně někam založí a je ticho po pěšině.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  Manovar Fri Jul 17, 2009 7:40 pm

mistrli napsal:Zdar,myslím,že kdyby jsi šel hned v sobotu nebo neděli na autoburzu na "Zárubek" tak by jsi tam poklice asi objevil. Když si před časem ode mne někdo "vypůjčil"autorádio tak jsem ho tam za 14 dnů objevil. Byl to totiž takový šunt,že ho nikdo nechtěl koupit a já ho měl navíc pod plastovým krytem označené.Prodejce ovšem tvrdil,že to koupil na inzerát v Avízu a nelíbilo se mu jak hraje tak ho prodává. zůstatková cena byla tak nízká,že se mi nevyplatilo mrhat časem a strávit den s Českou policii u sepisování protokolu který se stejně někam založí a je ticho po pěšině.

Ahoj, ale to víš, že jsem tam hned první neděli po krádeži zašel, ale bohužel tam měli jen ty "vypůjčené" ze škodovek a VW Shocked Navíc, já je neměl ani nijak označené, či mě to napadlo Question
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  mkb Sun Mar 14, 2010 8:13 pm

Taky taková malá a nepříjemná nehoda. Vyjížděl jsem z jednoho areálu, koukám na telefon a jestli něco nejede a přehlédl jsem hromadu sněhu (ledu). Najel jsem na ní z boku a když přední kolo sjelo, tak tam překážel práh. Pod středním sloupkem a zadními dveřmi se vmáčkl dovnitř. Taková blbost. Blbě to vypadá, mám ne sebe vztek. Už jste někdo výměnu prahu řešil. Question
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  Lazak Mon Mar 15, 2010 7:22 am

Šikovný karosář to vytáhne, nevím v jakém to máš stavu, ale mělo by to jít. Je to lepší nechat vytáhnout než pitvat bok auta kvůli prahu.
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  svar Mon Mar 15, 2010 10:17 am

Po včerejšku, kdy se synek rozhodl, že se mu nelíbí kus fasády u známých, tak mám pěkně sedřený "jenom" nárazník a prasklý světlo. Fasádu bude spravovat až se oteplí. Až pomine rozčílení tak dodám fotky úrazu Sad
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

malá nehoda Empty Re: malá nehoda

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru