Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tak kolik grandů se sejde na podzim?

+5
medabeda
Ruda
pirduch
svar
hudy
9 posters

Goto down

Předpokládaná účast na srazu v září 2009

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Vote_lcap24%Tak kolik grandů se sejde na podzim? Vote_rcap 24% 
[ 5 ]
Tak kolik grandů se sejde na podzim? Vote_lcap43%Tak kolik grandů se sejde na podzim? Vote_rcap 43% 
[ 9 ]
Tak kolik grandů se sejde na podzim? Vote_lcap33%Tak kolik grandů se sejde na podzim? Vote_rcap 33% 
[ 7 ]
 
Celkem hlasů : 21
 
 

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  hudy Mon Jul 06, 2009 8:49 pm

Doufejme že bude rekord opět překonán
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  svar Tue Aug 25, 2009 6:17 pm

hudy napsal:Doufejme že bude rekord opět překonán
No na tu sobotu to zatím nevidím na překonání i když v červnu jsme byli typově nejpočetnější výprava Tak kolik grandů se sejde na podzim? 19836
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  hudy Mon Aug 31, 2009 10:55 am

Už je to za dveřmi a přislíbená účast zatím nic moc.... Tak kolik grandů se sejde na podzim? 872631
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  pirduch Tue Sep 01, 2009 3:50 pm

A bude hůř:
Tak jelikož mne zradila technika a Grandík se dnes vydal do servisu, bohužel nepřijedeme.
Tím pádem nabízím rezervaci chatky pro 2,čili dle stránek kempu:2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (vybavení: sprchový kout, WC, kuchyňská linka - nádobí, rychl. konvice, lednice, el. sporák) + velká terasa, lavičky, stolek..
Kdo má zájem,tak na SZ, nebo na mail
drejcek@seznam.cz
Ráno pošlu do kempu storno.
Mrzí mne to, těšili jsme se celá rodinka,aj jsem si i kvůli tomu vzal dovču,ale halt motor to vidí jinak.
Mírek
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  Ruda Tue Sep 01, 2009 5:53 pm

svar napsal:
hudy napsal:Doufejme že bude rekord opět překonán
No na tu sobotu to zatím nevidím na překonání i když v červnu jsme byli typově nejpočetnější výprava Tak kolik grandů se sejde na podzim? 19836

Tak neváhejte a přijeďte!! Já jedu už v pátek, v sobotu si něco ugrilujeme a protože je v noci zima, popijeme. jocolor
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  svar Tue Sep 01, 2009 6:00 pm

Ruda napsal:

Tak neváhejte a přijeďte!! Já jedu už v pátek, v sobotu si něco ugrilujeme a protože je v noci zima, popijeme. jocolor
Vidím to stejně, v každým případě tam budu, určitě dovezu nějaký "topení" Tak kolik grandů se sejde na podzim? 519902 když posledně tak chutnalo Tak kolik grandů se sejde na podzim? 455606
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  medabeda Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Bral bych tu chatku s někým kdo bude taky solo Very Happy jelikož beru rodinku jen na odpol. kukačku a pak se vrátím Tak kolik grandů se sejde na podzim? 475575 . Tak kdyby ....dejte vědět Tak kolik grandů se sejde na podzim? 388709 .
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  pirduch Wed Sep 02, 2009 9:20 am

medabeda napsal:Bral bych tu chatku s někým kdo bude taky solo Very Happy jelikož beru rodinku jen na odpol. kukačku a pak se vrátím Tak kolik grandů se sejde na podzim? 475575 . Tak kdyby ....dejte vědět Tak kolik grandů se sejde na podzim? 388709 .

Tak rezervačka už je udaná...trhá mi to srdce, ale želbohu nepřijedeme...Mírek
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  werner Thu Sep 03, 2009 9:07 am

Tak my také nepřijedeme - od začátku srpna nám firma provádí rekonstrukci bytu a má již 2 týdny zpoždění a chce v sobotu předávat (penále je penále). Užijte si to.

werner

Poeet p?íspivku : 28
Age : 60
Location : Praha
Registration date : 28. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  svar Thu Sep 03, 2009 2:31 pm

Jedna pozitivní zpráva v tom množství špatných. Budu tam kolem 6 večer, držte mi místo na zaparkování Tak kolik grandů se sejde na podzim? 38652
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  Ruda Fri Sep 04, 2009 8:58 am

svar napsal:Jedna pozitivní zpráva v tom množství špatných. Budu tam kolem 6 večer, držte mi místo na zaparkování Tak kolik grandů se sejde na podzim? 38652
Na šestou tam budeš mít roztočené pivo, na první akci se jede až v děvět.
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  sali Sun Sep 06, 2009 12:38 pm

Tak jaký byl sraz? Přijeli jsme před chvílí z Maďarska a těším se na fotečky plné žlutých balonků na anténách.

alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  jaris Tue Sep 08, 2009 6:54 pm

HOY, sraz byl ,alespoň z mého pohledu, opět fajnový. Sice mně v pátek večer trochu zmohla Svárova slivka (výborná), takže jsem byl ráno rád, že jsem se probudil ve své posteli, ale na zručku už jsem opět fungoval. Orienťáky dopadly tradičně blouděním, ale nebyli jsme v tom zdaleka sami.Pro ty, co nebyli- bylo nás nakonec sedm statečných, ale to uvidíte na fotkách, které se tu brzy objeví. Určitě by ty fotky vypadaly ještě lépe, kdyby nás tam bylo alespoň deset... rabbit


Naposledy upravil jaris dne Tue Sep 08, 2009 7:10 pm, celkově upraveno 1 krát
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  jaris Tue Sep 08, 2009 6:55 pm

.


Naposledy upravil jaris dne Tue Sep 08, 2009 7:10 pm, celkově upraveno 1 krát
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  Ruda Tue Sep 08, 2009 7:06 pm

jaris napsal:
jaris napsal:HOY, sraz byl ,alespoň z mého pohledu, opět fajnový. Sice mně v pátek večer trochu zmohla Svárova slivka (výborná), takže jsem byl ráno rád, že jsem se probudil ve své posteli, ale na zručku už jsem opět fungoval. Orienťáky dopadly tradičně blouděním, ale nebyli jsme v tom zdaleka sami.Pro ty, co nebyli- bylo nás nakonec sedm statečných, ale to uvidíte na fotkách, které se tu brzy objeví. Určitě by ty fotky vypadaly ještě lépe, kdyby nás tam bylo alespoň deset... rabbit

Tak mě asi pálenka zmohla víc, když jsem při zručce nepoznal žlutej a červenej kužel. A tak to bylo za 50 bodů.
No a bloudění při orienťáku je moc hezké, člověk vidí daleko víc, když tam přidá oproti itineráři 80 -120 km.
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  svar Tue Sep 08, 2009 8:00 pm

Ruda napsal:
jaris napsal:
jaris napsal:HOY, sraz byl ,alespoň z mého pohledu, opět fajnový. Sice mně v pátek večer trochu zmohla Svárova slivka (výborná), takže jsem byl ráno rád, že jsem se probudil ve své posteli, ale na zručku už jsem opět fungoval. Orienťáky dopadly tradičně blouděním, ale nebyli jsme v tom zdaleka sami.Pro ty, co nebyli- bylo nás nakonec sedm statečných, ale to uvidíte na fotkách, které se tu brzy objeví. Určitě by ty fotky vypadaly ještě lépe, kdyby nás tam bylo alespoň deset... rabbit

Tak mě asi pálenka zmohla víc, když jsem při zručce nepoznal žlutej a červenej kužel. A tak to bylo za 50 bodů.
No a bloudění při orienťáku je moc hezké, člověk vidí daleko víc, když tam přidá oproti itineráři 80 -120 km.
To si ale pleteš orienťák a poznávací zájezd. My jsme jeli to druhý. Až budeme znát okolí pořádně, tak začnem závodit. Jste pro????????????? affraid A navíc, svoje neúspěchy nesvádějte na mě a gořalku. Jenom aby bylo mezi nama jasno, příště nic nedovezu a máte po žížalkách Sleep
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  XAO Wed Sep 09, 2009 3:09 pm

svar napsal:
Ruda napsal:
jaris napsal:
jaris napsal:HOY, sraz byl ,alespoň z mého pohledu, opět fajnový. Sice mně v pátek večer trochu zmohla Svárova slivka (výborná), takže jsem byl ráno rád, že jsem se probudil ve své posteli, ale na zručku už jsem opět fungoval. Orienťáky dopadly tradičně blouděním, ale nebyli jsme v tom zdaleka sami.Pro ty, co nebyli- bylo nás nakonec sedm statečných, ale to uvidíte na fotkách, které se tu brzy objeví. Určitě by ty fotky vypadaly ještě lépe, kdyby nás tam bylo alespoň deset... rabbit

Tak mě asi pálenka zmohla víc, když jsem při zručce nepoznal žlutej a červenej kužel. A tak to bylo za 50 bodů.
No a bloudění při orienťáku je moc hezké, člověk vidí daleko víc, když tam přidá oproti itineráři 80 -120 km.
To si ale pleteš orienťák a poznávací zájezd. My jsme jeli to druhý. Až budeme znát okolí pořádně, tak začnem závodit. Jste pro????????????? affraid A navíc, svoje neúspěchy nesvádějte na mě a gořalku. Jenom aby bylo mezi nama jasno, příště nic nedovezu a máte po žížalkách Sleep
ZDAR, nedělej fóry a príště vezmi znovu! Já jsem tak nějak zapoměl ochutnat pale
XAO
XAO

Poeet p?íspivku : 78
Location : Světlá nad Sázavou
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Tak kolik grandů se sejde na podzim? Empty Re: Tak kolik grandů se sejde na podzim?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru