Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problém s automatickou ruční brzdou a jeho vyřešení

Goto down

Problém s automatickou ruční brzdou a jeho vyřešení Empty Problém s automatickou ruční brzdou a jeho vyřešení

Příspěvek  karel.partl Tue Aug 18, 2009 8:03 am

Nedávno mi švára měnil olej, a když mi auto vrátil, tak koukám, že na displeji svítí SERVICE a znak ruční brzdy (písmeno P v trojúhelníku). Přitom prý jen manuálně tu brzdu pomocí ovládací páčky odbrzdil, když dával auto na zvedák. A nejzajímavější bylo, že ta ruční brzda fungovala dál jak měla; jak automatické zabrzdění, odbrzdění, tak manuální. Dal jsem to tedy k jednomu automechanikovi přes Renaulty, (stejně jsem chtěl změnit jazyk počítače na angličtinu, tak mi kouknul i na tu brzdu) a ten zjistil (teda alespoň to tvrdí), že blbnul mikrospínač v té ovládací páčce a že nefungovala její 3. poloha (zatažení brzdy na maximum tím, že ji na pár sekund přidržíte vytaženou). Za 300 Kč to opravil, i když nevím, jestli ten mikrospínač jen vyčistil, nebo vyměnil.
Tak vám to sem píšu, kdyby se někomu objevil podobný problém, tak aby tušil, čím to může být.....
karel.partl
karel.partl

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 03. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru