Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koupě Scenic ll

2 posters

Goto down

Koupě Scenic ll Empty Koupě Scenic ll

Příspěvek  Rompet Tue Oct 06, 2009 9:11 pm

Zdravím všechny,tak nejspíš budu majitelem Scenic ll...Stále se rozhoduji,skoro všude mě od Renaultu odrazují (motoristi,bazar)...Ale stejně jsem rozhodlej je to srdeční záležitost,jenže ouha je toho tolik že nevím zda-li:Grand či klasika? ..Benzín či nafta? obsah ?výbava a tak...Nemám se bát zahraničního dovozu?Co si zkontrolovat při nákupu?Taky se bojím provozních nákladů... prý vysoké?Servis také dražší?Spotřeba do 7l mi nevadí,jezdil jsem se š 120 a ta mlsala ráda a mnohem více... Very Happy
Jsme tříčlená rodina a myslím že grand je celkem pro nás zbytečný,nafty se celkem bojím,chtěl jsem benzín 1.6 16v 83kw (je jich spousta) ale radili mi naftu 1.9 88kw jenže s mým ježděním max do práce a na výlety a jednou ročně někam na dovolenou tak nevím?Také by mě zajímalo zda se dá po výjmutí zadních sedadel v Scenicu vyspat?Myslím jako nouzovku při lenosti jet domů...
Tak bylo by toho daleko více,ale myslím že to zatím stačí Twisted Evil Laughing
Děkuji moc za alespon jednu odpověd to víte nerozhodný člověk

Rompet

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 06. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Koupě Scenic ll Empty Re: Koupě Scenic ll

Příspěvek  MartinLM-SK Wed Oct 07, 2009 1:08 pm

Ahoj kamoš,

viem, že bez serióznych informácií sa ťažko rozhoduje. No rozhodnúť si to musíš sám. Inak na každú otázku v tvojom príspevku je na tomto fóre nie jedna ale hneď niekoľko odpovedí.
A ak nie u nás tak určite tu :
http://forum.renaultclub.cz/viewforum.php?f=60&sid=c192e9fdff90eb78044c24ea29c226a8

Takže, najprv to prelúskaj a až potom sa pýtaj. Určite ti tu každí rád poradí, ale nemusíme sa stále opakovať.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru