Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nové svetlá zadné

5 posters

Goto down

Nové svetlá zadné Empty Nové svetlá zadné

Příspěvek  VladimirMisko Tue Oct 20, 2009 3:14 pm

Čo na ne poviete? Laughing

Nové svetlá zadné P1000121z

Nové svetlá zadné P1000122a

Nové svetlá zadné P1000123n

Nové svetlá zadné P1000124j

Nové svetlá zadné P1000125j

Nové svetlá zadné P1000126h

VladimirMisko

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 23. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Světla

Příspěvek  Popenec Tue Oct 20, 2009 4:20 pm

Ahoj.
No já nevím. Už jsem to jednou viděl ne jiném čendovi a můj názor zní... nelíbí se mi to. Ale je a bude určitě spousta těch, co ti napíšou, že se jím to líbí. Každý má jiný vkus Wink
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  Leon Tue Oct 20, 2009 7:13 pm

Ahoj,

taky jsem na ně narazil, když jsem hledal LED světla. Ale jak píše Popenec, každému se líbí něco jiné. Ve spojení s jinými doplňky a na určitou barvu proč ne. Na mou béžovou by to asi Vážně nešlo. Na červenou už asi lépe.
Všeobecně si myslím, že jsou auta vysloveně vhodná pro tuning, jiné méně, jiné hodně málo a některá vůbec. Scenika bych pásnul někam ke spodnímu spektru. Nikdy z něj nikdo neudělá japonskou pilu. Možná technicky ano, ale pocitově to pořád bude základem rodinný vůz.
Toť můj názor.
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  mkb Wed Oct 21, 2009 6:32 pm

Líbí se mi to. Jestli můžeš, hoď ještě foto z boku.
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  honzikf Wed Oct 21, 2009 10:02 pm

Ahoj Vladimíre,
líbí se mi to? Very Happy A to už je asi komplet v LEDkách nebo to máš jako náš grandík brzdovku/potkávačku LED a blinkr, mlhovku a couvačku normální žárovku? scratch Musím Ti pochválit dvě svítící mlhovky, my to máme z fabriky ošizené a svítí jen ta levá zadní. Sad
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty světla

Příspěvek  Leon Wed Oct 21, 2009 10:09 pm

Jsou to dozajista žárovkové svítilny. LEDky z nich zrobíš pokud si koupíš LED s paticema klasických žárovek.
Jelikož ale led nerozptilují světlo a svítí přímo tak je pak dosažena menší svítivost. Co je efektní je couvačka. LEDky nemají klasické bílé světlo ale takové studené bílé namodralé.
Co se nechá dál udělat je výměna žlutých žárovek na blinkr za diadermové nebo chromové. Obě blikají oranžově, ale zejména ta chromová se ve svítilně ztrácí a není vidět.

Takto to mám na O1 a určitě by to šlo aplikovat i na GS.
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: světla

Příspěvek  honzikf Wed Oct 21, 2009 10:18 pm

Leon napsal:Jsou to dozajista žárovkové svítilny. LEDky z nich zrobíš pokud si koupíš LED s paticema klasických žárovek.
Jelikož ale led nerozptilují světlo a svítí přímo tak je pak dosažena menší svítivost. Co je efektní je couvačka. LEDky nemají klasické bílé světlo ale takové studené bílé namodralé.
Co se nechá dál udělat je výměna žlutých žárovek na blinkr za diadermové nebo chromové. Obě blikají oranžově, ale zejména ta chromová se ve svítilně ztrácí a není vidět.

Takto to mám na O1 a určitě by to šlo aplikovat i na GS.

Což o to, LEDkuju v interiéru (oproti žárovkám nehřejou), ale na vnějšek bych se zatím obával, je to kdovíjaké s homologací. Ale ty zadní svítilny máme s LEDkama už z továrny, tak je to bez diskuze.
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  Leon Wed Oct 21, 2009 10:23 pm

Já mám ještě žárovkové.
O homologaci LED do zadní svítilny žádná. Na STK jsem na 01 musel 2x vyndávat Ledky a jít zakoupit klasické žárovky a vyměnit u nich přímo na místě Evil or Very Mad

Dají se někde sehnat zadní origo LEDkovky ?

Co přěděláváš v interieru na LEDky ?
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  honzikf Wed Oct 21, 2009 11:00 pm

Všechny dveře a prostřední jezdicí kaslík na CD (varianta W5W T10 co svítí do strany) a do kufru pole 6ti SMD Hi-Power LED s redukcí na W5W patici. Prostě ty světla, co nejdou vypnout jako ta stropní vypínačem. Často necháváme otevřené dveře nebo kufr celý den a žárovky hodně hřály, než se okruh automaticky vypnul.
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  Leon Thu Oct 22, 2009 8:38 am

honzikf napsal:Všechny dveře a prostřední jezdicí kaslík na CD (varianta W5W T10 co svítí do strany) a do kufru pole 6ti SMD Hi-Power LED s redukcí na W5W patici. Prostě ty světla, co nejdou vypnout jako ta stropní vypínačem. Často necháváme otevřené dveře nebo kufr celý den a žárovky hodně hřály, než se okruh automaticky vypnul.
Honza

Máš nějaké foto ?
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Nové svetlá zadné Empty Re: Nové svetlá zadné

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru