Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

3 posters

Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  _Mickey_ Fri Nov 06, 2009 10:30 am

Ahoj lidi.

Tak jsem si jen tak pri jizde prepnul z trvale rozsvicenych svetel na polohu vypnuto, kdy by je mel rozsvitit senzor a byl jsem odmenen hlaskou "Auto Lights Fail" a svetla zustala vypnuta.
Napada nekoho neco co s tim?
Na diagnostiku pojedu az pristi tyden, ale spis jestli se s tim nekdo nepotkal nebo aspon kam sahnout (pojistka ci co ja vim)...

Diky za napady.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Re: Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  Koci Fri Nov 06, 2009 10:51 am

myckei napsal:Ahoj lidi.

Tak jsem si jen tak pri jizde prepnul z trvale rozsvicenych svetel na polohu vypnuto, kdy by je mel rozsvitit senzor a byl jsem odmenen hlaskou "Auto Lights Fail" a svetla zustala vypnuta.
Napada nekoho neco co s tim?
Na diagnostiku pojedu az pristi tyden, ale spis jestli se s tim nekdo nepotkal nebo aspon kam sahnout (pojistka ci co ja vim)...

Diky za napady.

Mickey

Ahoj, mrkni na foto

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Automatsvtla.th

cituji manuál:
Automatická funkce (podle vybavení vozidla) Při běžícím motoru jsou podle vnějších světelných podmínek automaticky rozsvícena
nebo zhasnuta tlumená světla bez pohybu páčkou 1 (poloha 0). Tato funkce může být dezaktivována, popř. znovu aktivována.
– Pro její aktivaci stiskněte tlačítko 3 nejméně na čtyři sekundy. Akci potvrdí dva zvukové signály a zpráva „Automatické osvětlení ON“.
– Pro její dezaktivaci stiskněte při zastaveném vozidle tlačítko 3 na nejméně čtyři sekundy. Tuto akci potvrdí pípnutí
- na přístrojové desce se zobrazí zpráva „Automatické rozsvícení světel OFF“. Každá manipulace s páčkou 1 má přednost ruší tedy dočasně automatickou volbu.

jen pro kontrolu Mickey nebo Mickei ?

sunny sunny
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Re: Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  _Mickey_ Fri Nov 06, 2009 10:54 am

Diky za reakci.

Ja vim, jak se s tim manipuluje :-) (Teda aspon doufam)
Ale problem je, ze pri pozici 0, kdy by mela automatika sama svetla rozsvitit, to vypise tu chybu a nic neudela.
Mrska.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Re: Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  Koci Fri Nov 06, 2009 11:08 am

myckei napsal:Diky za reakci.

Ja vim, jak se s tim manipuluje :-) (Teda aspon doufam)
Ale problem je, ze pri pozici 0, kdy by mela automatika sama svetla rozsvitit, to vypise tu chybu a nic neudela.
Mrska.

Mickey
no mě to zase píše, že je aktivní, ale nic nepřepíná (možná je to nastavením PC)
Petr
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Re: Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  _Mickey_ Fri Nov 06, 2009 11:52 am

No me to donedavna delalo tohle:
1. na pozici 0 pri nedobrych svetelnych podminkach mi to rozsvecelo svetla (dnes chybova hlaska).
2. na pozici zarovky svitily obrysovky nebo jak se to jmenuje
3. na pozici hm...svetel...svitej klasicky svetla. Kdyz na tyhle pozici vypnu motor a otevru dvere, zhasnou, pri startu se sami rozsviti

A jinac Mickey, akorat ten nick uz byl zabrany, tak jsem prehodil y a i ;-)

Mickey

PS - Samozrejme tohle chovani je pri stavu aktivace senzoru. S deaktivovanym jsem to nezkousel.
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Re: Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  Grandík Sat Jan 01, 2011 7:19 pm

Zdravím.
Do nedávna jsem automatické rozsvěcení světel na svém Grandíku nepoužíval a měl jse je vlastěn stále rozsvícené. Nikdy před tím jsem ani automatiku nezkoušel v provozu, jen jsem ji zapnul a zase vypnul nebo jsem mi je aktivovanou ale měl jsem světal puštěná manuálně. Namonotoval jsem však LED denní svícení a tak jsem tedy automatiku začal používat, ale co se nestalo. Občas, tedy téměř pokaždé se mi v momentě kdy by měla automatika provést zapnutí nebo vypnutí osvětlení, tento proces skončí chybovou hláškou "ECLAIRAGE AUTO HORS SERVICE" a rozsvítí se nápis Service. Zřídka však automatika funguje a když třeba zajedu do lesa, tak automaticky rozsvítí světla a jak vyjedu ven, tak je zase opět zhasne. Půl cesty automatika funguje a poté zase hodí výše uvedenou hlášku. Zatím jsem jen vysledoval, že to hlásí chybovou hlášku právě při takovém tom počasí, kdy sám šlověk neví zda rozsvítit nebo ne. No a právě takového počasí je v současné době víc neš dost, tedy alespoň u nás. Nemáte někdo podobnou zkušenost nebo nápad jak to vyřešit?

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou Empty Re: Automaticke rozsveceni svetel skonci chybou

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru