Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka

3 posters

Goto down

Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka Empty Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka

Příspěvek  bobik Wed Nov 18, 2009 6:04 pm

Chtěl jsem se zeptat zda-li někdo nemá tabulku použitých žárovek v Scénicu II r.v. 2003 - tabulku nebo seznam a ještě jsem se chtěl zeptat zda-li tam je na osvětlení SPZ sulfitka 36mm nebo 42mm .
Dík moc všem za odpověd.
bobik
bobik

Poeet p?íspivku : 125
Location : Hradec Králové
Registration date : 22. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka Empty Re: Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka

Příspěvek  svar Wed Nov 18, 2009 10:01 pm

Seznam všech žárovek máš v návodu k obsluze https://grandscenic.forumczech.com/navody-f17/?sid=478d11b1a7f83388581eeed90ff8d7c5 . V těch světýlkách na SPZ je C5W- sufitka 38 mm. Twisted Evil
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka Empty Re: Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka

Příspěvek  sali Thu Nov 19, 2009 2:23 pm

Návod nemusí vždy odpovídat realitě. Jsem taky koupil sufitku a když jsem rozdělal osvětlení značky tak sem tam našel W5W

Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka Obraz001f
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka Empty Re: Seznam žárovek v Scéniku II- seznam nebo tabulka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru