Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Združený konektor diplay-a?

Goto down

Združený konektor diplay-a? Empty Združený konektor diplay-a?

Příspěvek  Jongo Fri Nov 27, 2009 8:06 pm

Tak som rozšíril rady ľudí, ktorí si kúpili grandíka a do týždňa im zhasla prístrojovka... Shocked
Našiel som na okolí chlapíka, ktorý mi na to pozrel, zatváril sa, že tam bolo mnoho studených spojov, prepálených poistiek...no cintorín.
Neviem či je to pravda, alebo len zo mňa chcel vytrieskať viac prachov, fakt je ten, že po pripojení prístrojovky na konektory táto preblikla a znova zhasla. Keď na ňu borec zasa pozrel povedal, že je to to isté, spravil to ale 3.x že to robiť nebude...
Bojím sa teda teraz ten display pripojiť...
Navyše som si na združenom 30pin konektore (ku ktorému sa pripája prístrojovka) všimol že plast okolo pinu celkom na kraji je roztopený...
Nemá niekto skúsenosť s niečim podobným?
Neviem či znovuodpálenie prístrojovky je dôsledkom nedokonalého kontaktu na tomto pine alebo či je tento opalok dôsledkom nejakej inej závady...
Kde by som mohol zohnať nový konektor alebo aspoň pin, nevie niekto aké majú označenie? (Grandík je v zákl výbave, s mech ruč. brzdou, manualnou klímou).

Každá rada dobrá, díky


Naposledy upravil Jongo dne Fri Nov 27, 2009 8:09 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : upresnenie)

Jongo

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 27. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru