Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojištění odpovědnosti a další....

+17
placi414
Jirin_CZ
budulajs
Pule
Děda
maky
svar
Vranik
hudy
vecino
koprda
Frodo
Popenec
honzikf
Prašík
_Mickey_
Lazak
21 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Lazak Tue Feb 09, 2010 6:20 pm

Zdravím, vzhledem k profesi, kterou se živím, mně napadlo, že bych tady mohl dát příklad za jaké ceny jsem schopen udělat zákonné pojištění. Vezmu to na dvou typech kubatur, které defakto pokrývají motorovou škálu našich miláčku. Ceny, které tady dám jsou v případě plného bezeškodního průběhu, dnes je to 120 měsíců. Zajímavé ceny lze udělat i na havarijní pojištění. V případě zájmu více po PM.

Lazak

1,5 - 1689,- ročně

1,9 - 2659,- ročně

ps: A kolik platíte teď za své miláčky Question prosím pište tady v topicu... Pojištění odpovědnosti a další.... 388709
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  _Mickey_ Tue Feb 09, 2010 6:42 pm

Tyjo, budes mi zahlcenou schranku :-)
Ja mam pojisteno u Uniqa za tusim 5800 rocne jenom povinny (1.9 dCi).

A premyslim o zmene, tak ti asi napisu PM ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Prašík Tue Feb 09, 2010 7:30 pm

Tak mě to nedalo a mrknul jsem na to. Za 1,6 platíme 6 640,- u ČP a obsahuje to pojištění odpovědnosti z provozu vozidla exklusive (40% bonus), havarijní pojištění na krádež a živel (20% bonus), pojištění čelního skla a úrazové pojištění-omezený rozsah to přesně nevim co zanamená. Platime to všechno dohromady tak tam je u toho sleva 2200,- mimo bonusu.
Pokud by jsi měl Lazaku lepsí nabídku dalo by se o tom uvažovat. Každá korunka se hodí. Wink

Prašík

Poeet p?íspivku : 41
Age : 46
Location : Plzeňský kraj
Registration date : 10. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  honzikf Tue Feb 09, 2010 8:49 pm

Nedokážu aktuální částku přesně rozloupnout na pov.ruč. a havar., ale bude to asi tak 5500/rok pov.ruč.

motor M9R 2.0 dCi 16V

Kooperativa Global (pov.ruč. s živelním a havarijním, čelní sklo 30 000, kožené čalounění) - čelní sklo měněno na podzim celé uhrazeno
bonus pro pov.ruč. 119 měsíců
bonus pro havárii 102 měsíců
dohromady momentálně 12175 Kč na půl roku
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Popenec Wed Feb 10, 2010 2:37 pm

Ahoj,
já platím na tu svou 1.6 3800kč ročně. A mám ji u Generali + 40% bonus. Klidně bych přešel k jiné pojišťovně, kde bych platil méně, ale nemůžu, protože mám ve smlouvě napsané, že nesmím změnit pojišťovnu během splácení úvěru, což je dost na pytel. Ale je divné, že minulý rok jsem měl 40% a letos jsem už čekal 45%, jenže mám pořád těch 40%, tak vám nevím.... Mělo by to přeci skákat každý rok o 5%, ne?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Frodo Fri Feb 12, 2010 6:10 pm

Jak já Vám závidím - já platím za 1,5 ročně 24tis. Evil or Very Mad
Není to proto, že bych se nechal natáhnout, ale koupil jsem Granda na nulový úvěr - to znamená, že ho nepřeplatím ani o korunu. ALE! Pojistku jsem si musel udělat u nich a neuznali mi žádné bonusy... akže si ty penízky vytáhnou jinak. A musel jsem podepsat smlouvu, že po dobu splácení úvěru nepřejdu k jiné pojišťovně.

Takže já musím zatnout zuby, vydržet a platit, a platit, a platit....
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  koprda Mon Feb 15, 2010 8:18 pm

... 3.659,- Kč za 1998 cm3
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  vecino Fri Mar 05, 2010 10:23 am

Já mám 1,5 a platím 10.700,- Kč ročně. Mám v tom povinný ručení včetně havárky. A jsem u Allrisk.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  hudy Fri Mar 05, 2010 11:57 pm

Zdarec lidicky, kdyz uz jsme u toho povinneho ruceni a tedy pripadne nehody, stoji za to juknout i na www.nehodovasluzba.cz . Muze se hodit a je to v nejnizsi verzi za "hubicku".
A za precteni stoji i tohle: http://www.nehodovasluzba.cz/Article.aspx
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Vranik Sat Mar 06, 2010 7:43 pm

tak ta tabluka to je síla, nikdy mě nenapadlo že pojištění je mi v podstatě na nic , když to ve finále budu doplácet já

ackoli treba:
http://finance.idnes.cz/povinne-ruceni-vinika-vas-neochrani-radime-jak-ziskat-vyssi-nahradu-1g0-/poj.asp?c=A080123_161718_fi_osobni_amr

dulezita část:
Na tomto místě je třeba zdůraznit, že rozdílu, který odpovídá odečtené amortizaci, se nelze domáhat po viníkovi dopravní nehody (resp. provozovateli vozidla). V principu veškerou majetkovou škodu, za kterou tento provozovatel odpovídá, má totiž povinnost nahradit pojišťovna, kde má provozovatel vozidla sjednáno povinné ručení.
Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Popenec Wed Nov 17, 2010 7:56 pm

Pánové mám dotaz. Zítra budu mít to Twingo. Otázka zní, když mám teď na Čendovi 45% bonus a ještě na sebe přihlásím to Twingo přenese se ten bonus i na to Twingo, nebo to bude muset jet od začátku?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  svar Wed Nov 17, 2010 8:35 pm

Záleží na pojišťovně, jestli přetahuje bonusy i na druhý auto. m ladej si pojistil motorku a protože máme stejnou adresu, tak získal můj bonus- syčák. Kooperativa- akce druhý vůz v rodině
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Lazak Wed Nov 17, 2010 9:09 pm

Já bych ti dal takový bonus měsíců, že bys nechápal, když tak se ozvi, bydlíme kousek od sebe.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  _Mickey_ Wed Nov 17, 2010 9:16 pm

Popenec: Ale bacha, musis se Lazaka 1000x na vsechno optat a poradne si precist smlouvu :-D
Viiiid Lazaku? ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Lazak Wed Nov 17, 2010 9:20 pm

Mickey neser, ty se ptáš milionkrát než se rozhodneš, to je jak s malým děckem s tebou Pojištění odpovědnosti a další.... 388709 Pojištění odpovědnosti a další.... 388709 Pojištění odpovědnosti a další.... 388709
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Wed Sep 14, 2011 4:43 pm

Čau Lazaku, protože mě dnes nasrala pojišťovna Slávie, tak hledám jinou pojišťovnu, tak se ptám, smlouva na povinné ručení mi končí k 9,11.2011, a zvedli mi pojistku na 3 888 kč + pojištění předního skla 1000 kč. ze 4360 s oknem, místo aby dali další bonus za bezškodní průběh, tak zdražej. Zmetci. Jakou cenu seš schopen udělat pro starého ( doslova je mi 60) parťáka. Psč mám 28922, RGS 1,9.. 85 kW, rv 2005,.. jedinou DN jsem měl v roce 1990, rozbil sem si hubu na motorce,papíry mám od roku 1966.Za nabídku díky Maky
jo a hele hoď ještě bonus za dobrou reprezentaci našeho fóóra!!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Lazak Tue Sep 20, 2011 12:46 pm

Vzhledem k tomu, že jsem tady udělal nějaké pojistky uživatelům tohoto fóra, dám sem jednu možná ne pro každého známou věc. Jedná se o přehled a tabulku plnění ze Zákonného pojištění u jednotlivých pojišťoven na Českém trhu. Kdy Vy jako pojištěný majitel vozidla jste zároveň viník. Jediné na co bych chtěl tímto upozornit, zvažte kde si Vašeho plechového miláčka pojistíte a snažte se vyhnout "levným" pojišťovnám typu Triglav, Slavia, Direct.

Lazak



Kvůli špatnému výběru povinného ručení může viník dopravní nehody zaplatit až 80 procent náhrady škody z vlastních prostředků, což může být i několik milionů

Povinností každého majitele motorového vozidla je uzavřít pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla, takzvané povinné ručení, což vyplývá ze zákona č. 168/1999 Sb. Dojde-li k nesplnění této zákonné povinnosti, hrozí majiteli vozidla pokuta až do výše 40 000 Kč a k tomu samozřejmě v případě zavinění dopravní nehody náhrada škody poškozenému z vlastních prostředků. Stále ale platí, že právně je za škodu spáchanou při nehodě odpovědný její viník a nikoli pojišťovna, u které je pojištěn. V praxi to znamená, že pokud si majitel vozidla špatně vybere pojišťovnu, může se stát, že na něm poškozený bude finanční prostředky vymáhat soudně, v důsledku čehož zaplatí až 80 procent náhrady škody z vlastních prostředků a úhradu této škody bude nucen vymáhat na své pojišťovně.
Povinné ručení je komerčním produktem pojišťoven a ty kvůli velké konkurenci velmi často nabízejí svým potenciálním i stávajícím klientům nejrůznější slevy, bonusy a akce, kterými se je snaží nalákat. Běžnému klientovi se tak zdá, že základním měřítkem pro výběr dobré pojišťovny je výše poplatku za pojištění a samozřejmě také nabízené výhody a bonusy. Nejdůležitějším kritériem při výběru pojišťovny je však jednoznačně její schopnost uhradit za viníka veškerou škodu, která vznikla poškozenému. Pokud tak pojišťovna neučiní, nelze vyloučit, že škodu bude muset viník nehody hradit primárně ze svých zdrojů a následně ji bude nucen na své pojišťovně vymáhat. Přitom je třeba si uvědomit, že náhrada škody se v případě dopravní nehody, u níž došlo k usmrcení osob či k jejich závažnému zranění, reálně může vyšplhat až do výše několika milionů.
„Krácení pojistného plnění a nevědomost majitelů vozidel je jeden ze základních problémů, na který narážíme při řešení dopravních nehod našich klientů. Klienti si neuvědomují, že i když si zaplatí povinné ručení, které ukládá zákon, nemají, jsou-li viníky, v případě špatné volby pojišťovny 100% pojistnou ochranu, ale přitom mají za dopravní nehodu veškerou odpovědnost. Pojišťovny to na druhou stranu vědí velmi dobře. Zjistily, že pro majitele vozidel je téměř nemožné dohledat informace, jaké plnění poskytuje ta či ona pojišťovna, a hlavně se snaží pojistníky nalákat především na výhody a bonusy,“ vysvětlil Karol Novák, obchodní ředitel společnosti Nehodová služba s.r.o. zajišťující kompletní servis řešení dopravních nehod.

Na základě skutečnosti, že společnost Nehodová služba řeší více než 12 % z celkového počtu všech dopravních nehod v České republice, připravila pro všechny majitele vozidel unikátní srovnání pojišťoven, a to z pohledu procentuálního krácení pojistného plnění. Ze zpracované statistiky vyplývá, že například pojišťovna Triglav krátí své klienty až o 76 % náhrady škody a pojišťovna AXA o 74 %. Naopak nejmenší krácení a tím i nejvyšší procento úhrady má ČSOB pojišťovna. Nehodová služba
měla při zpracování své statistiky možnost vycházet z vlastních reálných dat, která vyplývají z každodenního řešení dopravních nehod přímo s klienty. Podrobná tabulka je součástí této zprávy.
„Cílem této analýzy bylo otevřeně poukázat na krácení v pojistném plnění pojišťoven a otevřít všem majitelům vozidel oči. Podobné informace nebylo až dosud možné získat, protože pojišťovny je z pochopitelných důvodů neposkytují. Naše analýza obsahuje srovnání procentuálního krácení, úhrady pojistného plnění a ceny za povinné ručení. Na základě těchto dat doporučuji nebrat výběr pojišťovny pro uzavření povinného ručení na lehkou váhu a nevybírat jen podle ceny pojištění,“ řekl Karol Novák.
Nehodová služba s.r.o. řeší dopravní nehodu komplexně, a svým klientům tak nabízí i právní pomoc při jejím řešení, to znamená také v případě, že se stanou jejím viníkem. Díky svým předplaceným kartám Standard a Premium nabízí viníkům nehody nadstandardní péči, kterou by jinak nezískali.
„Obecně můžeme díky existenci povinného ručení důsledky svého chybného jednání v silničním provozu přenést na pojišťovnu, ale jen za předpokladu, že si vybereme tu, která uhradí poškozenému škodu v plné výši. V případě, že pojišťovna odmítne uhradit celé plnění, tedy celou náhradu škody, jsme bohužel jakožto firma zastupující poškozeného nuceni nárokovat toto krácení na viníkovi havárie, protože ze zákona je za škodu odpovědný on a nikoli pojišťovna. Správný výběr pojišťovny je tak pro každého, kdo motorové vozidlo provozuje, velmi důležitý a dokáže ho uchránit před spoustou nepříjemností a pozdějších finančních ztrát,“ dodal Karol Novák, obchodní ředitel společnosti Nehodová služba s.r.o. zajišťující kompletní servis řešení dopravních nehod.



Pojištění odpovědnosti a další.... Tabulk10
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Lazak Tue Sep 20, 2011 12:54 pm

Ještě bych chtěl podotknout, že já zastupuji Kooperativu.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Tue Sep 20, 2011 4:00 pm

Nazdar,nerozumím, na tabulce je napsáno, !!! Neoprávněné krácení pojišťoven!!!!, jak může někdo beztrestně, neoprávněně něco krátit, to bych si přál vysvětlit, ba Lazáku když i ta tvá krátí, a nemálo, čtvrtina z milonu je taky ranec.... jasně sem srozumněn, když mi někdo rozjebe mazla, pojišťovna uhradí jen čast, ( vymlouvají se na zhodnocení amortizace vozidla) to už sem pocítil a také vím, že pokud pojišťovna uhradí škodu ( amortizační, ) mě už další odškodňování poškozeného vcelku nezajímá, protože já mu nemusím tu amortizaci doplácet!!!!! pak opravdu nechápu to neoprávněné krácení pojišťoven.... mám sjednáno pojištění na 100 milionu, tak co a za co chtějí krátit, dokážu pochopit, sem vožralej nabuším, platím, nemám platné STK, platím,nemám na sněhu zimní pneu, platím...ale jinak spoluúčast není nikde zmiňovaná???? nebo se pletu??? a potom, proč musím já,ze zákona platit, když oni nemusí????, nebo to začínám chápat jako další byznys mužíčků jako Dalík a spol. ???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  _Mickey_ Tue Sep 20, 2011 6:57 pm

Maky z hlediska pojisteni auta se ja osobne muzu zcvoknout z nasledujicich veci:
1. Koupis si nove auto za 370 000 Kc a uzavres pojisteni (bratru rocne 14000 Kc) a platis...nekolik let. Pojisteni se samozrejme snizuje o bonusy bez nehod. Za 4 roky si reknes, ze uz ti asi nikdo za to auto 370 000 Kc neda a tak zavolas pojistovakovi a zeptas se ho, jestli ti nekdo za to auto da ty prachy. No a dozvis se, ze tabulkova cena auta je 150 000 Kc. Na otazku proc teda KURWA mas auto pojisteny na 370 000 Kc, kdyz ti je nikdo neda odpoved nedostanes. (moje osobni zkusenost)
2. Nechas si na netu spocitat pojistku u CSOB pojistovny a zjistis, ze pri ODCIZENI auta mas spoluucast minimalne 3% z ceny vozu. Vysvetli mi tohle nekdo? Ja si pojistim auto, platim pojisteni a kdyz mi ho ukradnou, tak jim musim jeste platit 3% z jeho ceny. Mi hlava nebere.
3. Kolega byl naboren manikem, ktery byl pojisten u CSOB pojistovny. Skoda na aute odhadnuta v original Skoda servisu (anzto mel Octavku) ve vysi 80 000 Kc. Nejaky ten odhadce si prevzal materialy, nafotil, odkejval... a z pojistovny mu prislo 25 000 Kc. Na stiznostni jednani ceka na vyjadreni jiz pres mesic a pul.

Jsou to vsechno banda hajzlu :-(

Mickey

PS - Nebrat na Lazaka :-D
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Wed Sep 21, 2011 5:20 am

Ano máš plnou pravdu myckei, sou to zmetcííí... a máš také pravdu nebrat a nevztahovat na Lazáka, ten je v tom tolik asi jako já za mohu za letošní kalamitní rozvoj kůrovce na šumavě..... Je to opravdu tak ale oni se vymlouvají, že jak klesá cena vozu, tak klesá i cena pojistky přes bezškodní průběh.., no to je ale jiná stránka věci. Ale povinné ručení je věc ze které nevyklouzneš a ani nemáš možnost se svobodně rozhodnout, nebudu přece živit nějakou pojišťovnu a když něco vyvrbím, tak si to vyžeru sám...Prostě tu platí zase ta zasraná solidarita, ano Já musím byt s ostatníma solidární ( rozuměj s pojišťovnou) a když se pak něco stane, tak ta pojišťovna se mi na nějakou solidaritu vysere..... Tak já mám poznatek, kdybych chtěl snížit svojí pojistku, byť u stejné pojišťovny, tak musím tu starou vypovědět a uzavřít novou smlouvu, to mi mozek nebere....Asi poslechnu Lazaka a když už tu smlouvu vypovím, tak vlezu do jiné pojišťovny..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Tue Oct 04, 2011 7:48 pm

Čas se naplnil, oponou trhnul a drama od Nerudy začíná " Kam s ním???" zítra musím vypovědět smlouvu pojišťovně Slávia, a mám 6 týdnů na výběr nové pojišťovny.... jestli opět
Slávie - super bonus 100/100mil., pojištění pokut, 1905kč 1 000kč skla spoluúčast 0kč. 10 000kč
ČSOB - Premiant 100/100 nic moc 2056 kč 896 kč skla 500 spoluúčast.. 10 000kč
Wistenrot 70/70 nic 2960 kč 900 kč skla 10% spoluůčast 10 000kč.
Lazak 35/35 ???? 2456 750 kč skla ????????
Tak a teď babo, teda kamarádí raďte?????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Lazak Tue Oct 04, 2011 7:59 pm

Maky z mého pohledu se mi nezdá špatná ta ČSOB. Sám o ni uvažuji a to jsem Kooperativa. cheers

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Tue Oct 04, 2011 8:13 pm

Zdar Lazaku, také se rozhoduju mezi tou ČSOB a opět Sláviíí nevím proč, ale nějak se mi chce mít pojištěné pokuty, přesto,že nejsem až zase takový donátor policie??? těch 48kč rozdílu je zanedbatelné, ale jak říkám slávia mě nasrala, kdyby neblbli, tak platím těch 3600kč a ani si toho nevšímám....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Děda Thu Oct 06, 2011 2:54 pm

Tak zrovna Kooperativa je pojistovna ktera nebyla schopna za me zaplatit skodu 2000,-kc. Penize jsem dostal az kdyz se na tuto pojistovnu podala zaloba k soudu.
A od Directu jsem dostal cca 75% ceny z opravy a po dopise od pravnika zbytek dorovnali behem nekolika dni.
Velmi doporucuji pojisteni pravni ochrany, to se potom daji reklamovat i dva roky stary boty...

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru