Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čidlo vzduchu

2 posters

Goto down

Čidlo vzduchu Empty Čidlo vzduchu

Příspěvek  vlkr Sat Feb 13, 2010 10:59 pm

Zdravím všechny Renaulťáky,
a ptám se, už Vám někdy odešlo čidlo atmosférického tlaku vzduchu?
Mě právě ano! Jedu z práce domů, vše OK. Zastavím, cca po 1 hod chci pokračovat dál, nastartuji, motor pomalu chcípá, hláška "Injection failure". Pod plynem se motor udrží, okamžitě cesta do servisu, při jízdě cukání, okamžitá spotřeba (na 4ku 50 km/h cca 30l/100km, smradu jak z mrtvoly).
První reakce, no nic - cívka v ha...u! Ale kdepak, po prohlídce v servisu mi zdělili, "Odešlo Vám čidlo tlaku vzduchu", cívky jsou v pohodě! Výměna nutná.
Brajgl to dělalo fest, dokud se to nevyndalo, kolabovalo skoro vše v elektronice. Největší legrace je že "Naše francouzské auto" skolila součástka SIEMENS, Made in Germany....
Jinak čidlo je velikosti půl balíčku žvýkaček a stojí cca 2500 Kč.
Doufám, že v tomhle budete mít více štestí než já.

vlkr
vlkr
vlkr

Poeet p?íspivku : 52
Location : Olomouc
Registration date : 25. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Čidlo vzduchu Empty Re: Čidlo vzduchu

Příspěvek  Nomed Mon Feb 15, 2010 4:05 pm

Very Happy
tento problem som mal ale ne z rendou ale z octaviou Very Happy co sa tyka fy siemes a boss ...no neviem nechcem im robit zlu reklamu ale vtedy som na skodovackych strankach nasiel asi tolko ze su to dobre firmy ale az moc dobre do skodovk Very Happy .... doporucenie bolo objednat tuto suciastku od firmy pierburg ... zivotnost siemens a boss cca 80-90 000 km ...... pierburg ... no nikto sa na nu nestazoval a mne vydrzala 60 000 ...potom octavka zmizla Čidlo vzduchu 519902

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru