Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trojité pípnutí bez dalších příznaků

+8
hagarko
_Mickey_
Popenec
berko
medabeda
Martin
svar
ScenicNoir
12 posters

Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  ScenicNoir Tue Apr 13, 2010 7:44 pm

Ahoj všem,
dneska mi začalo auto dělat podezřelou věc. Během startování to třikrát krátce pípne. Všechno ostatní je normální, žádná kontrolka navíc, startuje to i jede úplně normálně. Co by to mohlo znamenat ?

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  svar Wed Apr 14, 2010 8:14 am

Baterka? Displej?
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty dělá mi to také

Příspěvek  Martin Wed May 12, 2010 8:48 pm

Ahoj, dneska mi manželka řekla, že to dělá také, tak jsem se hned šel podívat a ono opravdu. Při startování to třikrát pípne, pak už nic, nesvítí žádná kontrolka, nepíše to žádnou zprávu, nesvítí servis... auto jede jak má... tak nevím, je to divné... displej se chová jak má, baterka do té doby nezlobila. Zkoušel jsem to s vloženou i vyjmutou kartou - žádný rozdíl.
Ví někdo víc???

Martin

Poeet p?íspivku : 2
Location : Jindřichův Hradec
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  medabeda Wed May 12, 2010 8:54 pm

Najdi to na RC foru,řešili to na meganu a tuším,že to bylo málo vody v odstřikovačích Razz
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  berko Thu May 13, 2010 5:03 am

pípalo asi tři dny a pak samo přestalo :scratch:jaky ma te r.v granda ja 2006
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  ScenicNoir Fri May 14, 2010 8:50 am

Ostřikovací kapalina mi už párkrát došla úplně a nikdy to nepípalo. Nicméně jsem jí zkusil doplnit (opravdu jí bylo málo) a podle očekávání to pípalo dál.
Pak to za pár dnů samo přestalo. Evil or Very Mad

r.v. 2005

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  Popenec Fri May 14, 2010 12:33 pm

To je divné. Mě už došla kapalina v ostřikovačích několikrát a nikdy nic nepípalo. Asi mám slabší výbavu než vy nebo co... affraid
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 14, 2010 12:37 pm

Dle mych skromnych znalosti scenic nekontroluje hladinu kapaliny v ostrikovacich, at mas vybavu jakou chces. Sice me to trosku mrzi, ale je to tak.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  hagarko Tue Oct 12, 2010 9:43 am

Zdar chlapy mne to po oprave riadiacej jednotky motora asi pred týždnom začalo tiež trikrát pípať,nič nevypisuje,všetko je ok tak neviem,bol som za mechanikom čo mi to robil ale sa ešte s tým nestretol skúsi sa mi popýtať,ked tak dám vedieť. pale
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  Děda Fri Oct 15, 2010 9:28 pm

Tak se také hlásím do party, kapalina do ostřikovačů to nebude, spíš mě napadá, jestli to není nějaká prošvihlá garančka nebo kontrola? Dělal mi to golfík a pak sem zjistil, že po 200000km to má jít na nějaký servis. No GS má najeto pouhých 120000km, tak nevím??? No

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  hagarko Sat Oct 16, 2010 4:58 am

Tak bol som v Renaulte na diagnostike a tam mi povedal mechanik že to môže byt aj tou jednotkou,a že to asi v niečom nekomunikuje a že by to nemalo pípať,že vraj to pípa display že je v niečom chyba ale nevie zistiť v čom je tam strašne moc možností Mad Question Question Uvidíme idem druhemu
mechanikovi,ozvem sa.
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  berko Sat Oct 16, 2010 6:38 am

4 pipnuti už znamena většinou vybuch :119:naš grandik to dělal taky ale pak to přestalo
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  Děda Sat Oct 16, 2010 8:33 am

berko, nestraš, to znamená, že jsme pípnutí od výbuchu.... Trojité pípnutí bez dalších příznaků 872631

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  _Mickey_ Sat Oct 16, 2010 7:59 pm

Asi jste k nemu byli osklivy a mate podminku s vystrahou :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  Panridic Wed Oct 20, 2010 8:18 am

berko napsal:pípalo asi tři dny a pak samo přestalo :scratch:jaky ma te r.v granda ja 2006

to by mohlo být jen špatným dotekem čidel. Prý se to čas od času stane. Jsou totiž hodně citlivý, a tak člověk si toho ani nevšimne a čidla to už hlásí.

Panridic

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 20. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  hagarko Sat Oct 30, 2010 8:10 am

Nazdar a aké čidlá máš na mysli? Diky
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  hagarko Sun Oct 31, 2010 12:23 pm

Nazdar bol som u toho druhého mechanika ten zistil že je zaoxidovaný nejaký snímač klímy tak ho očistil a potom odpojil bateriu a pípanie prestalo.Ale bol som si zobrať auto a asi po 3km to za jazdy zapípalo a odvtedy to pípa znova ... Sad affraid
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  palladin Sun Mar 06, 2011 6:17 pm

Takže od včera som sa stal majiteľom troch pípnutí tiež. Nedalo mi to a tak som našiel na tomto fóre http://www.renaultforums.co.uk/showthread.php?t=39589 toto: "same problem on scenic 55 plate opened all windows and shut them again 3 bbeps are gone thanks tony"
a toto: " Hi, Problem solved, was due to child door/window switch, reset-on then off, beep now gone, found by accident. Some very good info in this forum. Thanks... Rob.... "
Musím to preložiť, ale malo by to byť niečo okolo detskej poistky.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  hagarko Sun Mar 06, 2011 6:50 pm

Takto nejako je to preložené:

Rovnaký problém na doske 55 scénických otvorila všetky okná a zavrel je znovu 3 bbeps sú preč vďaka Tony "
TOTO: "Ahoj, Problém vyriešený, bol kvôli dieťaťu dverové a okenné spínače, reset-na tej vypnutie, pípnutie teraz preč, našiel náhodou Niektoré veľmi dobré film v tomto fóre Vďaka ... Rob ......"
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  palladin Sun Mar 06, 2011 8:58 pm

No práve strojovému prekladu som sa chcel vyhnúť... Skorej by ma zaujímal preklad aby to malo zmysel. Myslím že tiež by mal google problém preložiť niektoré frázy a termíny, ktoré používame na fórach a v hovorovej reči.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  Děda Sun Mar 06, 2011 9:36 pm

Nevím jak přeložit scenic 55 plate, navíc sem zjistil že na tom anglickým foru používají ještě číslo 54.

To další je, že byly otevřeny všechny okna a následně zavřeny a problém zmizel.

Další odstavec, že se resetovala dětská pojistka zapnutím a vypnutím čudlu a trojitý pípnutí zmizlo.
Není to tam sice doslovně uvedený, ale řekl bych, že se musí oboje činnosti několikrát opakovat.

Bohužel už moc angličtinou nevládnu, moc ji nepoužívám, takže pokud to někdo zvládne přeložit lépe at mě opraví.

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  palladin Mon Mar 07, 2011 5:31 am

Aj ja som to dáko tak pochopil.
V princípe by to malo byť niečo také, ako keď sa vyberie batéria a treba nanovo reinicializovať okná a detskú poistku.
Zajtra idem autom do práce, tak to vyskúšam a dám vedieť.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty 3 pípnutia VYRIEŠENÉ

Příspěvek  palladin Mon Mar 07, 2011 6:22 pm

Takže záhada vyriešená.
Prepínač detskej poistky bol v polohe aktívne a červená kontrolka nesvietila. Vypol som a opätovne zapol destkú poistku. Kontrolka začala svietiť a počas štartovacej sekvencie žiadne pípanie.
Takže 3 pípnutia=deaktivovaný systém detskej poistky bounce
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  hagarko Mon Mar 07, 2011 6:36 pm

Ja tiež mám vyriešené stiahol som všetky okná a zatial žiadne pípnutie dufam že to vydrží diky za pomoc.
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  R-ježek Sat Jan 03, 2015 11:32 am

Zdraví pánové, měl jsem tento problém nedávno když popršelo a mrzlo a malý vystupoval zezadu a nemohl si sám otevřít. Zkusil jsem dětskou pojistku a byla vypnutá. Drahá polovička malému otevřela a já jsem ještě laboroval co to bylo ale na displayi nic. Zkoušel jsem centrální zámek u řadičky a z těch dveří co nešly otevřít se neozval ten klasický zacvakávací zvuk. Párkrát jsem to zopakoval a asi napočtvrté se to rozchodilo, takže tři pípnutí budou asi závada na dveřích. Teď už zase nic tak to bylo asi zamrzlé díky velké vlhkosti a mrazu.
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Trojité pípnutí bez dalších příznaků Empty Re: Trojité pípnutí bez dalších příznaků

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru