Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje

4 posters

Goto down

nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje Empty nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje

Příspěvek  mistrjanhuszhusince Sun Sep 14, 2008 7:21 pm

Scénic II; vyroben říjen 2004. Najeto cca 130.000km a umřel displej (nejprve pohasínání + reset hodin, nakonec zaprskání a tma).

Nakonec mi displej opravil zmiňovaný p. Volf, prý musel použít i nějaké komponenty z jiného displeje. Po opravě sice displej funguje což mě těší, ale na displeji jsou ujeté kilometry cca 92.000 a hlavně nejde ovládat tempomat/omezovač - po otočení kolečka na volantu se na displeji příslušné kontrolky nerozsvítí. Kontrolky nesvítí ani při startu motoru. Ovládání rádia z multifunkčního volantu ale funguje normálně.

Dá se tempomat/omezovač "softwarově" zapnout? Nebo použití komponent z jiné desky (asi z modelu bez tempomatu) znemožnilo jeho funkci? To by mě dost mrzelo... samozřejmě kupovat si celou novou přístrojovou desku nechci... Crying or Very sad

mistrjanhuszhusince

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 14. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje Empty Re: nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje

Příspěvek  Lazak Sun Sep 14, 2008 7:47 pm

V Renaultu by ti to měli aktivovat přes diagnostiku, neměl by to být problém a ani nijak drahé, max pár stovek.
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje Empty Re: nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje

Příspěvek  Drachir Thu Mar 01, 2012 10:13 pm

Mám stejný problém s tempomatem/omezovačem po opravě displeje. Jak to ve vašem případě dopadlo? Stačila aktivace přes diagnostiku? Děkuji.
Drachir
Drachir

Poeet p?íspivku : 1
Location : Jihlava
Registration date : 14. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje Empty Re: nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje

Příspěvek  Jirin_CZ Fri Mar 02, 2012 11:17 am

Staci pres diag ve vlastnostech palubky zapnout zobrazovani tempomatu. Budiky bez tempomatu se nedelali.. Resilo se to softwarove... Smile
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje Empty Re: nefunkční tempomat/omezovač po opravě displeje

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru