Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

elektrická parkovacia brzda

+71
Domiq07
martin.kazik
zbynda
artur76
karloscz
Slovak
pepek
ppeto
starecek
jano.cizik
vykypetr
Karlučo
ls2807
petr novy
mrarek
stb
Miloš
Popenec
svar
Mamut
Vacekzl
grand20_16v
jirkaol
daveL
Pule
danstav
Michal Hanák
Tasek
boco
koprda
berko
R-ježek
Jirin_CZ
Krvesaj
Břuch
ScenicNoir
edgu1
AldoCrato
Vranik
pvb
milan967
vlvacha
lukas48
Ruda
vlkr
Rostini
misa.k
Děda
Prašík
palladin
Koci
hudy
scenic1.5dci
Frodo
serpa
sali
kris
Lukyn
mildaus
maky
fanax
_Mickey_
vecino
mistrli
mkb
bambinot
Nomed
XAO
Kopy
pepabor
nera738
75 posters

Strana 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Lukyn Thu Jul 01, 2010 7:49 pm

Ani by mě nenapadlo za to platit, když je to jejich chyba :-)
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty zvolávacia akcia

Příspěvek  kris Fri Jul 02, 2010 5:15 am

Lukyn napsal:Ani by mě nenapadlo za to platit, když je to jejich chyba :-)
Neviem ako Vy,ale ja mám Scendu uz 6 ročnú,a zatial s elekt.brzdou som nemal problémi Very Happy (ťuk-ťuk).Takže ťažku hlavu si s tej zvolávačky nerobím! No Píšu ,že iba " pri extrémnych situáciách",podla mna ak jazdíš normálne predpisovo, nemal by byť problém..?? Shocked Laughing Takže môj názor je taký,že to nechám len tak plávať....... Very Happy Embarassed
Scénic II 1,9 Dci 88 kw

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  maky Fri Jul 02, 2010 8:12 am

Milej Krisi, tak to sis ještě nezkusil co ta ručka umí, schválně si při dojíždění vykvaltovanej rychlost asi 5 km, čudlem vypni motor, a pak si to představ ve 130 km. to bych asi nechtěl zažít, když se ti z ničehož nic bloknou zadní kola. Druhý extrém může nastat v momentě kdy ti ručka uvolní přednastavení vůle v brzdách ( nevím, jak je tu řešen samostav) a ty budeš šlapat na brzdy jako pominutej a ono nic!!!!!! ani nechci pomyslet. Ono ten termín extrémní situace nemusí znamenat, že jezdíš nepředpisově, ale stav toho zařízení může být extrémní.!!!!
Tak to se raději ponížím a nechám ze sebe v Rencku udělat blbce ( neboť jak píše kolega na RC foru " když se zeptáš,budeš vypadat jako blbec 5 min., když se nezeptáš, budeš blbej celej život". elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 109403
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Lukyn Fri Jul 02, 2010 8:18 am

maky napsal:Milej Krisi, tak to sis ještě nezkusil co ta ručka umí, schválně si při dojíždění vykvaltovanej rychlost asi 5 km, čudlem vypni motor, a pak si to představ ve 130 km. to bych asi nechtěl zažít, když se ti z ničehož nic bloknou zadní kola. Druhý extrém může nastat v momentě kdy ti ručka uvolní přednastavení vůle v brzdách ( nevím, jak je tu řešen samostav) a ty budeš šlapat na brzdy jako pominutej a ono nic!!!!!! ani nechci pomyslet. Ono ten termín extrémní situace nemusí znamenat, že jezdíš nepředpisově, ale stav toho zařízení může být extrémní.!!!!
Tak to se raději ponížím a nechám ze sebe v Rencku udělat blbce ( neboť jak píše kolega na RC foru " když se zeptáš,budeš vypadat jako blbec 5 min., když se nezeptáš, budeš blbej celej život". elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 109403

Byl jsi rychlejší :-)
Navíc se mi někam ztratil příspěvěk.
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jul 02, 2010 8:21 am

Ja ted jedu na dovolenou, ale po prijezdu mam v planu se u Rendliku stavit. Blbce ze sebe delat nebudu, budu to chtit preprogramovat :-)
Kdyz jsem mel GS jako noveho, tak jsem pri prijizdeni domu "klasicky" vyradil a vypnul motor, ze uz to dojedu. V tu chvili jsem si rozbil hubu o volant a hlavu o predni sklo. Takze uz to vickrat neudelam a zazit to ve vyssi rychlosti (130 je megaextrem) bych tedy rozhodne nechtel.
Takze...nevim proc tuhle vec odkladat ci prechazet...proste je neco ne-uplne-dobre, takze at se kluci snazej.

Takze asi tak.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty odpoved

Příspěvek  kris Fri Jul 02, 2010 8:43 am

Lukyn napsal:
maky napsal:Milej Krisi, tak to sis ještě nezkusil co ta ručka umí, schválně si při dojíždění vykvaltovanej rychlost asi 5 km, čudlem vypni motor, a pak si to představ ve 130 km. to bych asi nechtěl zažít, když se ti z ničehož nic bloknou zadní kola. Druhý extrém může nastat v momentě kdy ti ručka uvolní přednastavení vůle v brzdách ( nevím, jak je tu řešen samostav) a ty budeš šlapat na brzdy jako pominutej a ono nic!!!!!! ani nechci pomyslet. Ono ten termín extrémní situace nemusí znamenat, že jezdíš nepředpisově, ale stav toho zařízení může být extrémní.!!!!
Tak to se raději ponížím a nechám ze sebe v Rencku udělat blbce ( neboť jak píše kolega na RC foru " když se zeptáš,budeš vypadat jako blbec 5 min., když se nezeptáš, budeš blbej celej život". elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 109403

Byl jsi rychlejší :-)
Navíc se mi někam ztratil příspěvěk.
ok,súhlasím... Very Happy cheers

Dík ,kluci za info....... elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 19836 Idem sa objednat... elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 475575

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jul 02, 2010 8:45 am

Takovej malej offtopic: Nerikal Lazak, ze nemame porad citovat? :-D O:-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty brzda

Příspěvek  kris Fri Jul 02, 2010 8:46 am

myckei napsal:Takovej malej offtopic: Nerikal Lazak, ze nemame porad citovat? :-D O:-)

Mickey

Tak sorry...... Embarassed

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty brzdy

Příspěvek  kris Fri Jul 02, 2010 10:06 am

Embarassed tak som objednany na budúci týžden Embarassed elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 388709

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jul 02, 2010 11:23 am

Ja taky :-)
Pan se sice chvili zdrahal, ze mi neprisel zvaci dopis (protoze mam auto z Nemecka), ale podle VINu uznal, ze se to tyka i me a mam prijet.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  maky Fri Jul 02, 2010 6:51 pm

Zdarec Mickey to je dobrá zpráva, že si ti mameluci nedovolej odmítnout auťák koupenej jinde, ale zapomněl si napsat ze kdy to autino máš, nebo sem to přehlídl???? díky maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jul 02, 2010 8:16 pm

Ahoj maky.

Nenapsal jsem, pac jsem nevedel, ze to mam napsat :-)
Muj GS je 02/2005.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  sali Fri Jul 02, 2010 9:32 pm

Tak u mně proběhlo objednání jako po drátku. Jeden telefon do JIH 2000 Hodonín, hned věděli o co jde, vybrali jsme termín a ještě se omluvily, že mohl být lepší než 10 dopoledne. Ujistily mně, že není problém jim na tuto akci přivézt auto co nebylo prodané jako nové v ČR a rozhodující je VIN. Oprava na cca hodinu a zcela zdarma. Ve středu se tam jedu nechat vyfotit, tak potom napíšu jaký byl průběh. Z mojí strany tedy 100 plusových bodů Renaultu, že se k tomuto problému postavily čelem.

alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Nomed Tue Jul 06, 2010 6:35 am

takze ja mam 8/7/2005 po krasnom dlhom rozhovore z renalt-TT auto nespada do aktualizacie softweru :O

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Elektronicka parkovacia brzda

Příspěvek  serpa Tue Jul 06, 2010 7:20 am

Dnes som volal do servisu (RENAULT Istros BA) a bol som ubezpeceny, ze ked som tam uz s autom bol, tak mi kontrolu a prestavenie elektronickej parkovacej brzdy robili... Inak mam GS 1,9 dCi r.v. 12/2004 dovoz It.

serpa

Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 28. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty brzda

Příspěvek  kris Tue Jul 06, 2010 7:36 am

Neviem kedy si tam už bol,ale tá zvolávačka začala niekedy v júni ,takže je to dosť čerstvé info..... confused A treba tam prehrat soft,a nie len robiť kontroling.. Twisted Evil elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 104611


Naposledy upravil kris dne Tue Jul 06, 2010 8:33 am, celkově upraveno 1 krát

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  maky Tue Jul 06, 2010 8:25 am

Zdarec hoši, tak to je první údaj, který je omezený tou akcí napište chlapci, jaký je nejzašší termín této aktualizace, já mám r.v. 10/2005 RGS
1.9, 81kW. A tak nevím, zda tam mám volat, nebo néé, jak známo tak, tady u nás v Rendlu nic moc, jóó na výměnu rozvodů to mně zvali, a chtěli 25 litrů, jóó to by se jim líbilo, ( nasr,,), teď jsou zticha, tak se mi tam zrovna moc nechce volat, zvláště po zkušenosti s Navi!!
Tak pište ať je na světe lehčeji maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty brzdy

Příspěvek  kris Tue Jul 06, 2010 8:35 am

Pocuj maky je to zadara takže nemusíš se ničoho báť,..len treba si nájst ochotný Renault servis... Rolling Eyes Nadiktujes svoje VIN a oni Ti oznámia či je to na zvolávačku alebo máš pokoj... Laughing

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Frodo Tue Jul 06, 2010 5:45 pm

No já mám 5/2008 a při garančce mi to přeprogramování udělali také. Takže to bude pro všechny s poloautomatickou brzdou!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Nomed Tue Jul 06, 2010 6:40 pm

nechcem oponovat ale asi nemas pravdu zalezi len od softu ... nepoziva sa stale rovnaky ... ako som uz pisal cez tel konzultacia .. cez zaznami v renaulte pozrene vin a mojho sa to netyka ... ozaj a mam poloautomaticku rucnu brzdu :O
mozno to este zavisi od vybavy ktovie :S




maky ... necakaj .. neries a volaj alebo sa tam zastav .. uz len pre tvoj klud v dusi za to nic nedas Very Happy

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  maky Wed Jul 07, 2010 9:11 am

Zdarec borci, jak bylo doporučeno, přemohl sem odpor k servisu, a bylo mi oznámeno, že dle mého VIN se kontrola a přeprogramování mazlíka netýká. Rok výroby a uvedení do provozu 14.10. 2005 ,Tak a mám klidek.čau maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  sali Wed Jul 07, 2010 5:49 pm

Tak to mám za sebou. Opravu provedli v JIH 2000 Hodonín. Jednání super. Auto sem dovezl v 10 a v 10:45 už sem s ním zase jezdil. Na první pohled žádná změna a povídali, že jako uživatel změnu vpodstatě nemožu ani poznat. Ale jedná se o brzdy a zabít se v autě nechcu, tak sem tomu ten čas věnoval.

Čím mně ale dostali byl okamžik kdy technik vypisoval příjmací protokol. Po větě zjistíme stav kilometrů, sem čekal jak vykluše před servis juknout do auta. Místo toho položil kartu kamsi k počítači a hned věděl aj kolik mám nafty v nádrži. To auto umí věci. Chvilkama mám pocit, že sem špatně četl návod a auto snad umí i uvařit kafe a natočit zmrzlinu.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Popenec Wed Jul 07, 2010 5:51 pm

Tak já už to mám taky za sebou. Trvalo to slabou půl hodinku. I já mám už klid v duši. Na papíře mám napsáno:

Č.mat Text Množství
96 APLIKACE OTS 0,200
7604 APLIKACE OTS 0,400
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  pepabor Wed Jul 07, 2010 6:08 pm

Ahoj tak po telefonu do servisu a oznámení VIN už vím že musíme na opravu taky.Zvolil jsem servis Hornát v Plzni a byli docela v pohodě a věděli o co jde,oproti UNI Stod kde o tom nevěděli nic a dělali ze mne bl... .Předběžný termín návštěvy mám 16.7.tak jsem zvědavý hlavně na tu kartu jak psal SALI jestli je i ta naše tak šikovná elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 388709
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  scenic1.5dci Wed Jul 07, 2010 7:02 pm

Ahojte, ja mam Scenic 2 rok vyroby 2003 a bol som na preprogramovanie rucnej brzdy, trvalo to poh hodinku.
Zaroven mi oboznamili ze mi blbne egr ventil, a vymena 180 eur plus robota 4 hodiny, ale auto slape tak to necham zatial tak.
Ahojte
scenic1.5dci
scenic1.5dci

Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 24. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

elektrická parkovacia brzda - Stránka 2 Empty Re: elektrická parkovacia brzda

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 16 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru