Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamykání-Mikrospínače

5 posters

Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty Zamykání-Mikrospínače

Příspěvek  medabeda Wed Apr 28, 2010 7:21 am

medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty Re: Zamykání-Mikrospínače

Příspěvek  nera738 Fri May 14, 2010 7:06 am

tu je ešte na zadné klučky
všetko ako na predndé, len dobre ja si dať gumu nabok a trochu dlhší háčik. nejake svetieľko. je to dosť hlboko tak aby tam človek trafil. keď budete dávať gumu bokom, dajte pozor aby sa vám neroztrhla ako mne. nakonie som to pretrel tým prípravkom. je síce na horúce plochy ale je nevymývatelný a tesniaci. osobne si ale myslím že v tých spínačoch problém nieje . samozrejme pokiaľ nieje ten silikón poškodený. skôr si myslím že rosa alebo nejaka vlhkosť ide po tých káblikoch až príde do štekra vo dverách. takže prestreknúť aj tie kontakty.
ZÁVER.
chcem sa poďakovať KOCIMU za uploudovanie fotiek.
http://koci71.rajce.idnes.cz/zadni_klika_RGS_nera738/
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty Re: Zamykání-Mikrospínače

Příspěvek  Mamut Mon May 16, 2011 5:34 pm

Tak som tu niekde cital, ze by bol zaujem o nafotenie vnutrajsku spinaca, tak kad som sa konecne do toho pustil, vzal som aj fotak Very Happy.
http://mamutisko.rajce.idnes.cz/spinac_dveri/

strucny popis samotneho spinaca:
1) musel som nozikom odstranit vrchnu cast zaliatej gumy
2) odkryl sa mi vrch snimaca a styri biele stlpiky (sluzia na uchytenie toho plechoveho vrchu s tzv. gulickou)
3) spickou noza som vypacil plechovy vrch spinaca (v nom je miska - tzv. gulicka, ktora sa zhora stlaca)
4) pod nou je zelena stvorcova gumka s kolikom, ktory sa opiera o misku v tom plechovom kryte
5) tym sme sa dostali ku kruhovej objimke z cierneho plastu, ktora je zaliata v tej gume
6) v nej je plechova miska, odporucam opatrne vypacit spendlikom (pozor nech nevyskoci)
7) pod nou je v tom puzdre zaliaty mesiacikovity kontakt - ten byva cisty a v strede objimky je kolik, ktory u mna skoro nebolo vidno, aky bol spinavy.
Cool vycistime misku aj kontakty, naimpregnujeme kontoxom (nezabudnite pred tym niecim vycistit aj celu misku, ja som tam striekol kontox a potom to riadne vytrel, potom som ho strekol znova), pred zlozenim nechame chvilu preschnut (ja som nenechal a zacalo fungovat az na druhy den), zlozime a zaistime proti vlhkosti (ja som to prelepil izolackou na kontakty, ale planujem to zaliat silikonom).

Takze predne spinace som rozchodil. U spolujazdca som dokazal vybrat celu klucku, ale na strane vodica, aj po odstraneni krycieho krytu a vseliakym postuchovanim srobovaka pod snimac, kde by malo byt zaistenie, som nevybral. Nakoniec som to rozobral visiac na aute.
No zadne aj ked vidim tu zaslepku a na nej ten hlinikovy zaistovaci kruzok okolo (co uz je dost slusny vykon na tu malu dierku Very Happy), ani za svet nemozem najst tu odistovaciu packu. Nevie niekto kde presnejsie sa nachadza? Ci pod tou umelohmotnou zaslepkou, alebo nad. Skuste mi trochu poradit, uz som pri tom prenadaval asi hodinu, mal som dokonca dojem ze som isiel utrhnut nejaky kablik pod, ale odistit to nemozem Sad.

vopred dakujem, Majo
Mamut
Mamut

Poeet p?íspivku : 40
Location : Žilina
Registration date : 05. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty Re: Zamykání-Mikrospínače

Příspěvek  hagarko Mon Jan 16, 2012 5:16 pm

Nazdar chcem sa spýtať a poradiť ako sa dá rozobrať karta a vymeniť mikrospínače v štartovacej karte?diky laco
hagarko
hagarko

Poeet p?íspivku : 37
Location : Piešťany,SK
Registration date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty Re: Zamykání-Mikrospínače

Příspěvek  maky Mon Jan 16, 2012 8:05 pm

milej a zofalej hagarko, tady v tom topicu seč mimo mísu buď musíš najít topic na mikro spínače v kartě ( toto téma je o mikrospínačích v tlačítkách na klice dveří!!), ale někde sem viděl tema na opravu karty, ale mám dojem, že je to na Rendlu...
Jo a mamutisko díky za konečně podrobný nafocení rozebrání toho mikrospínače... na tu pojistku na kliku musíš mít den háček asi 30cm dlouhý...a je to ta dírka schvaná pod obvodovou těsnící gumou... http://koci71.rajce.idnes.cz/zadni_klika_RGS_nera738/.
hned ta první fotka..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty RE: ZAMYKÁNÍ-MIKROSPÍNAČE

Příspěvek  Mamut Sat Jan 21, 2012 8:34 pm

Milej Maky, dierku som nasiel, draty odtiahol, hackom stural riadne dlho, par krat brnkol o nejaky vystupok, ale nic co by sa dalo normalne zachytit a potiahnut. Este ma napadlo ze by to mohol byt zrkadlovy system a pri odblokovani potlacit a pri zaisteni potiahnut, len jednoducho mi to nejde Sad . Ale okrem zimy, ked mi primrzaju tlacitka na ruckach s tym nemam problemy. Obcas sice zadne vymyslaju, ale na 90 percent funguju. Predne nemaju ziaden problem. A zadny je jasna istota aj v zime, kartu zasadne nevytahujem Smile.
Mamut
Mamut

Poeet p?íspivku : 40
Location : Žilina
Registration date : 05. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zamykání-Mikrospínače Empty Re: Zamykání-Mikrospínače

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru