Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

žárovka

+24
pepabor
_Mickey_
mistrli
maky
Popenec
MartinLM-SK
bobik
lenin2001
honzikf
Vacekzl
bambinot
Láďa
Ruda
Kopy
DV
sali
mildaus
hudy
xxmirek
Frodo
ScenicNoir
Lazak
svar
berko
28 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

žárovka - Stránka 5 Empty 7Re: žárovka H7

Příspěvek  Pule Thu May 23, 2013 1:19 pm

už mě ty potvory začínají krkat co 1/4 roku, to výměna té nebo oné H7-čky, jedno jestli levá nebo pravá strana. Koupil sem u benzinek Philipsky a od zimy jsou obě v tahu, před tím Osram se stejným výsledkem. Máte někdo tipa na značku, která vám déle vydrží ? Nejlíp by se mi asi líbily ty odporové dráty, bohužel co se elektřiny týká, jsem absolutně mimo a tak nevím kde, co a jak. Budu vděčnej za každou radu. Případně za odkaz s návodem jak na to...
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 45
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

žárovka - Stránka 5 Empty Re: žárovka

Příspěvek  Sedli Thu May 23, 2013 3:06 pm

Čau, jak píšu výše - odporové dráty do Fabie v AutoKelly, nebo v nějakým podobným shopu - 1ks cca 100,--. K tomu jsem tam kopil Osram SilverLight. 28.6.2012 jsem provedl tuto výměnu a od té doby jsem ani jednou neměnil žárovku... I kdyby mě teď praskla, tak pořád jsem spokojenej, protože před drátama to praskalo každýho čtvrt roku.
Sedli
Sedli

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 28. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

žárovka - Stránka 5 Empty Re: žárovka

Příspěvek  bambinot Thu May 23, 2013 7:40 pm

Pule napsal:už mě ty potvory začínají krkat co 1/4 roku, to výměna té nebo oné H7-čky, jedno jestli levá nebo pravá strana. Koupil sem u benzinek Philipsky a od zimy jsou obě v tahu, před tím Osram se stejným výsledkem. Máte někdo tipa na značku, která vám déle vydrží ? Nejlíp by se mi asi líbily ty odporové dráty, bohužel co se elektřiny týká, jsem absolutně mimo a tak nevím kde, co a jak. Budu vděčnej za každou radu. Případně za odkaz s návodem jak na to...

Zdravím přátelé,
osobně mám vyzkoušené žárovky od www.autolamp.cz
kupuji pouze Narvy a vydrží cca. 1-rok žárovka - Stránka 5 38652
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

žárovka - Stránka 5 Empty Re: žárovka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru