Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovládání zadních oken

+3
Koci
nera738
Manovar
7 posters

Goto down

Ovládání zadních oken Empty Ovládání zadních oken

Příspěvek  Manovar Tue May 18, 2010 7:23 pm

Zdravím všechny, měl bych dotaz, nedávno jsem zjistil, že mi nejdou stahovat okna u obou zadních dveří, tedy, že nereagují ani na centrální tlačítka ve dveřích řidiče, ani na samostatná tlačítka v jednotlivých zadních dveřích, přední fungují zcela normálně. V čem byl mohl být problém, mohly by mít zadní okna samostatný elektrický obvod a třeba jen špatnou pojistku Question
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  nera738 Wed May 19, 2010 4:56 am

skús pozrieť konektor vo vodičových dverách. keď som menil diodky v tlačítkach a vybral konektor z detskej poistky, tak automaticky zavrelo dvere. možno to tak bude aj s oknami
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  Koci Wed May 19, 2010 5:18 am

A nemáš to jen zajištěno tady?

Ovládání zadních oken Dvere001
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  Manovar Wed May 19, 2010 6:26 am

[quote="Koci"]A nemáš to jen zajištěno tady?

Ne, samozřejmě. Jak jsem psal prvně, i kdybych tam měl dětskou pojistku, normálně bych okna stáhnul z centrálního ovladače od řidiče, což dělám nejčastěji (našim 2 malým queen to zatím blokuji). Ono je divný, že najednou přestali jít obě dvě zadní okna najednou.
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  bambinot Wed May 19, 2010 7:58 am

Manovar napsal:Zdravím všechny, měl bych dotaz, nedávno jsem zjistil, že mi nejdou stahovat okna u obou zadních dveří, tedy, že nereagují ani na centrální tlačítka ve dveřích řidiče, ani na samostatná tlačítka v jednotlivých zadních dveřích, přední fungují zcela normálně. V čem byl mohl být problém, mohly by mít zadní okna samostatný elektrický obvod a třeba jen špatnou pojistku Question

Zdravím kolego,
pojistky od zadních oken jsou v pojiskové skříňce uvnitř vozu, vyklop kryt pod parkovací brzdou, jsou tam symboly a je to dobře značené. Myslím, že každé okno má svoji pojistku.
bambinot Ovládání zadních oken 19836
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Ovládání zadních oken

Příspěvek  bambinot Wed May 19, 2010 5:33 pm

Zdravím kolego,
vypadá to tak, že zadní okna jsou na jednu pojistku. Je to vidět na symbolech. Proto ti zřejmě nejde ani jedno. Měla by to být ta 40-A.
bambinot Ovládání zadních oken 104611

https://2img.net/r/ihimizer/img7/7793/19052010.jpg
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty [b]Ovladanie zadneho okna.[/b]

Příspěvek  rkshop Sun Jun 20, 2010 12:03 pm

Nazdar priatelia.Mam problem.Mal som stiahnute zadne okno,deti vysli z auta buchli dverami a zrazu som pocul ze nieco spadlo do dverí.Rozobral som tapaciru zadnych dveri a zistil som kde je problem.Zlomila sa taka umela somarina co drzi sklo v takom vytahu.Prosim Vas ak ma niekto stare dvere,popripade len ti umele somariny kupim,alebo ak ma niekto podobne problemi alebo skusenosti napiste. Laughing

rkshop

Poeet p?íspivku : 5
Age : 48
Location : Ružomberok
Registration date : 18. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  mistrli Sun Jun 20, 2010 1:22 pm

mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Prosím o radu, stahování oken mi funguje jen u řidiče.

Příspěvek  budulajs Wed Aug 21, 2013 6:19 pm

Prosím o radu, Scenic II elektrická všechna čtyři okna.
Stahování oken mi funguje jen u řidiče. U spolujezdce a vzadu ani ťuk. Pojistky prověřeny, svorkovnice pod řidičovým sedadlem (ta s relátkem a pojistkami) suchá, nepoškozená. Vzadu je vidět ještě jedna svorkovnice ale k té jsem se ještě neprobojoval, nicméně je pravděpodobně v suchu. Připadá mi že problém by mohl být nejspíš ve spínačích stahovaček u řidiče, rozpojil jsem konektory pod vypínači a na nic jsem nepřišel. Chci zkontrolovat ještě husí krk u sloupku ale dál už si nevím rady. Neřešil jste někdo podobný problém kdy jde ovládat jen jedno - řidičovo - okýnko? Předem děkuji za radu.
budulajs
budulajs

Poeet p?íspivku : 62
Location : Brno
Registration date : 22. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  budulajs Tue Apr 29, 2014 5:26 pm

budulajs napsal:Prosím o radu, Scenic II elektrická všechna čtyři okna.
Stahování oken mi funguje jen u řidiče. U spolujezdce a vzadu ani ťuk. Pojistky prověřeny, svorkovnice pod řidičovým sedadlem (ta s relátkem a pojistkami) suchá, nepoškozená. Vzadu je vidět ještě jedna svorkovnice ale k té jsem se ještě neprobojoval, nicméně je pravděpodobně v suchu. Připadá mi že problém by mohl být nejspíš ve spínačích stahovaček u řidiče, rozpojil jsem konektory pod vypínači a na nic jsem nepřišel. Chci zkontrolovat ještě husí krk u sloupku ale dál už si nevím rady. Neřešil jste někdo podobný problém kdy jde ovládat jen jedno - řidičovo - okýnko? Předem děkuji za radu.
Pří této opravě jsem po demontáži tapecírunku zjistil že ze všech dveří - kromě řidičových - je vykuchané stahování oken a skla drží přidané kousky plechu. Spolujezdcovo spouštění vyřešila stahovačka z vrakoviště, ale oboje zadní dveře mají problém ješte v tom, že pravděpodobně chybí i vodítko skla (to blíže ke středovému sloupku). Nemůžete mi prosím někdo poslat fotku jak to má vlastně v zadních dveřích vypadat? Případně by mi ještě víc pomohl pdf nákres sestavy zadních dveří z Dialogysu. Předem díky!
budulajs
budulajs

Poeet p?íspivku : 62
Location : Brno
Registration date : 22. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Ovládání zadních oken Empty Re: Ovládání zadních oken

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru