Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu

3 posters

Goto down

Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu Empty Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu

Příspěvek  ls2807 Mon Jun 21, 2010 1:29 pm

Ahojte. Chcem sa opýtať, či nemáte skúsenosti s údržbou elektrického riadenia na Grand scenicu. Tuším, že mi ide trocha ťahšie ako predtým a mám dojem, že by ho bolo treba premazať- začalo tam niečo vrzgať. Pokiaľ som pozerál na riadenie, tak som tam nenašiel žiadný otvor na premazanie resp. doplnenie oleja. Ak viete o tom niečo viac dajte vedieť. Dík.
ls2807
ls2807

Poeet p?íspivku : 21
Location : Košice - okolie, SR
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu Empty Re: Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu

Příspěvek  palladin Tue Jun 22, 2010 5:10 am

No to nemusí bť problém riadenia ako takého, ale skôr ložisiek v tlmičoch. Ja idem meniť ložiská lebo sem tam puknú, ale cítim a hlavne na mieste že riadenie ide ťažšie. Možno by šlo premazať ložiská ale to by bolo dočasné...
Riadenie by malo byť bez údržbové lebo je elektrické a ani som sa nejak nedočítal, že by tam mal ísť olej ako napr. na fábii, kde je elektrohydraulické.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu Empty Re: Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu

Příspěvek  nera738 Tue Jun 22, 2010 9:51 am

ak myslíš ten škripot spoza volantu pri točení, tak to ani nerieš. jeden známi to riešil a doriešil. ale ak predsa tak daj vedieť.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu Empty Re: Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu

Příspěvek  ls2807 Wed Apr 27, 2011 3:59 pm

palladin napsal:No to nemusí bť problém riadenia ako takého, ale skôr ložisiek v tlmičoch. Ja idem meniť ložiská lebo sem tam puknú, ale cítim a hlavne na mieste že riadenie ide ťažšie. Možno by šlo premazať ložiská ale to by bolo dočasné...
Riadenie by malo byť bez údržbové lebo je elektrické a ani som sa nejak nedočítal, že by tam mal ísť olej ako napr. na fábii, kde je elektrohydraulické.
Vymenil si tie ložiská? Pomohlo to ?
ls2807
ls2807

Poeet p?íspivku : 21
Location : Košice - okolie, SR
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu Empty Re: Premazanie elektrického riadenia na Grand scenicu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru