Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Levá přepínací páčka - blinkry+světla

+3
Rostini
kris
misa.k
7 posters

Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  misa.k Mon Jul 19, 2010 6:31 am

Dobrý den,
koupil jsem si Scénica 04 dovezeného z FR a mám problém s levou přepínací páčkou pod volantem - blinkry. Když "vyhodím" blinkr,tak je to v pohodě,ale jakmile otočím volantem,blinkr vyskočí.Pokud ho podržím,tak se zase nevrací. Vpravo to je podobné. Díky za rady
misa.k
misa.k

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 11. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty blinkr

Příspěvek  kris Mon Jul 19, 2010 6:39 am

No ked otacas do protismeru ako je vyhodená smerovka,tak je to normálné.... Shocked

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  misa.k Mon Jul 19, 2010 6:51 am

kris napsal:No ked otacas do protismeru ako je vyhodená smerovka,tak je to normálné.... Shocked
No Stojím na křižovatce,dám blinkr doleva,rozjedu se a zatáčím doleva - blinkr vyskočí.
misa.k
misa.k

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 11. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  Rostini Mon Jul 19, 2010 4:40 pm

Čauvec
Tak toto jsem měl taky za problem ale úplně ten samý Very Happy . V autorizovaném servisu Renault mi řekli že snad do toho někdo nohou při nastupování snad kop No . A opravit to nejde jedině celý díl to confused tj. sestava obou páček a jestli tam máš i tempomat no tak to si přprav bamkovní konto Very Happy affraid mě říkali cenu bez tempomatu a ta byla od 4000 kč no a nebo na vrakáču Levá přepínací páčka - blinkry+světla 388709 tam to bude o polovinu levnější snad !!!
Jinak přeji dobré pořízení čau Rostini Levá přepínací páčka - blinkry+světla 475575
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jul 19, 2010 7:44 pm

Nechtel jsem to rikat, abych nevypadal jako neprejici a skarohlid... ale jestli to mas bez tempomatu...mozna i s nim vlastne, tak ti muzu ten dil nabidnout za par penez... zbyl mi z prestavby.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  misa.k Wed Jul 21, 2010 7:03 am

myckei napsal:Nechtel jsem to rikat, abych nevypadal jako neprejici a skarohlid... ale jestli to mas bez tempomatu...mozna i s nim vlastne, tak ti muzu ten dil nabidnout za par penez... zbyl mi z prestavby.

Mickey
Mám i tempomat.Kolik si za to představuješ? Díky
misa.k
misa.k

Poeet p?íspivku : 27
Registration date : 11. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  _Mickey_ Wed Jul 21, 2010 7:11 am

Kdyz mas tempomat, musel bys tu packu na zapinani tempomatu prehodit a prehodit i krouzek (komutator). Ale jit by to melo naprosto v pohode, je to takova stavebnice.
A predstavoval.... Koupil jsem to s tempomatem za 1600,- tohle je bez a navic jsi v nouzi, tak 750,- ?

Kdyztak to muzeme domluvit pres PM, jak to k tobe dostat, at zase muzes jezdit bez omezeni.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  Zefek Thu Aug 26, 2010 8:34 pm

Mám pocit, že u Scénica jde přehodit čistě jen ta páčka. U Mégane to nejde, ale co jsem to viděl na vrakovišti, tak je ta páčka připojena konektorem, takže by to nemusel být problém.

Zefek

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  mkb Tue Aug 31, 2010 6:35 am

Trochu jiný problém, ale nechci zbytečně zakládat nové vlákno.
Blinkry normálně blikají asi 2x za vteřinu. Mě se nyní levý zbláznil. 1x, nebo 2x blikne normálně a pak se rozbliká podstatně rychleji. Ví prosím někdo jak na to. Ono by to snad ani tolik nevadilo, ale v pátek odjíždím na dovolenou a bojím se, aby to nepřestalo blikat úplně.
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  svar Tue Aug 31, 2010 7:32 am

Jak se Ti zrychlí blikání, tak se podívej, jestli jdou všechny žárovky. Když některá nejde, tak se změní odpor a ukáže se to na intervalech. Preventivně všechny žárovky vytáhni a očisti kontakty na žárovkách i v paticích
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  mkb Tue Aug 31, 2010 8:19 am

Díky za nápovědu.
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Levá přepínací páčka - blinkry+světla Empty Re: Levá přepínací páčka - blinkry+světla

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru