Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosklená střecha

+2
Popenec
bob32
6 posters

Goto down

Prosklená střecha Empty Prosklená střecha

Příspěvek  bob32 Sun Jul 25, 2010 10:05 am

Ne abych řekl pravdu i já máma prosklenou střechu uz bych ji nechtěl , pari do Ní Sluníčko Jak prase , páli VAM na vlasy JE vedro Ze Ani klima nestíhá kochat JV ZA jízdy oblohou edited Řízení stejně nestíhám . : 117 :


Naposledy upravil bob32 dne Sun Jul 25, 2010 12:44 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : zrušit)

bob32

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 25. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  Popenec Sun Jul 25, 2010 10:51 am

A ta prosklená střecha nejde zatáhnout nějakým krytem, nebo tak něco? To je dost divné. Vždycky jsem si myslel, že se to dá něčím zatáhnout affraid
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  Popenec Sun Jul 25, 2010 11:05 am

Tak to potom jo... Sem si už myslel, že to nejde. Ale mě osobně by se to líbilo Wink Jinak jedna technická, nezakládej nové téma pro odpověď. Odpovídej v tématu, které jsi už založil. Lazak tě za to nebude mít moc rád lol!
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Prosklená střecha

Příspěvek  bob32 Sun Jul 25, 2010 11:12 am

Aha tak to se omlouvám

bob32

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 25. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  Rostini Sun Jul 25, 2010 12:18 pm

bob32 napsal:Aha tak to se omlouvám

TAk to tam smaž a přepiš to na dané téma čááááu Very Happy
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  serpa Sat Jul 31, 2010 12:22 am

....presklena strecha sa najviac paci nasej 1,5 rocnej dcere. Mne zasa vadi siber, pri vyzsich richlostiach je hlucny... (inak mal som ho otvoreny asi 1 x)

serpa

Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 28. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  maky Sat Jul 31, 2010 6:55 am

Zdarec mládenci, zase téma jak noha, také sem majitelem střechy a byl to jeden z hlavních požadavků na výbavu, musím říci že jsem spokojen, sklo se dá zatáhnout clonou v barvě interiéru. Bezva , ale jak píše serpa, tak je při vyšší rychlosti bez zatažené clony slyšet aerodynamický svist a co je nepříjemné a na to se chci zeptat, při drncavé jízdě se ozývá klapot jak jsou uvolněné pojezdové rolny. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost??? výměna rolniček, nebo výměna těsnění, případně podlepit nějakým těsněním. podotýkám, že nezatýká!!!
Ale je pravda, že když slunce pálí nad hlavou je lepší nechat zataženo. Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  fanax Mon Aug 09, 2010 8:48 am

Mám Granda se skleněnou střechou a šíbrem a příště bych do toho už nešel. Děti to baví jen chvilku, v létě musí být zatažené roletky, jen v zimě (prosvětlený interiér) a v noci (světla lamp ...) je to fajn.
Šíbr se dá použít v létě jen s čepicí, jinak člověku pálí sluníčko přímo na lebznu a v autě je vedro, takže ho stejně za chvíli zatáhnu včetně roletky a pustím klimatizaci ...
Na dálnici je potřeba zatáhnout roletky a odmontovat prut antény, protože přes sklo je slyšet aerodynamický hluk. Na našich skvělých českých dálnicích na hrbolech šíbr nadskakuje a v tomto rytmu hvízdá přisávaný zvuk cca od 120 km/h.
Zadní pojezdy šíbru mají plastová vodítka vyfutrovaná gumou (asi proti vibracím), časem se ošoupou a potom šíbr pohvízdává na hrbolech klidně i při 80 km/h. V Renaultu chtějí za sadu něco kolem 3.000,- Kč s DPH (bez práce). Nejprve jsem sadu v zoufalství objednal s tím, že si výměnu provedu sám, ale poté co ji nebyli schopni za více než měsíc dodat, jsem to zrušil a pokusil se o opravu sám: na každé straně zadního pojezdu jsou dvě vodítka, jedno z nich je vždy ošoupané o něco víc, takže jsem je mezi sebou prohodil, otočil je a mezi plast a gumu jsem něco nacpal aby se vodítko trochu rozevřelo. Teď je to o něco lepší a než se prošoupou vodítka úplně tak to už nebudu řešit.

fanax

Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 09. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Prosklená střecha Empty Re: Prosklená střecha

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru