Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stahování oken

2 posters

Goto down

stahování oken Empty stahování oken

Příspěvek  mildaus Fri Aug 27, 2010 6:59 am

Ahoj, nespravoval jste někto stahování bočních oken popř. nevíte kde to nechat opravit??? Nějak se mi nechce k renaultum Mad
Popíšu co se mi stalo ... zavadil jsem zvenku o zadní boční okno ...spodní roh s logem renaultu. Okno se zachvělo a nic ... při jízdě se samo otevřelo ... el. ovládání nereagovalo.... rozebral jsem vnitřní polstrování a zjistil ,že je prasklý unašeč co drží sklo na posuvním profilu a vapadla ně mě pružinka v palstovím deklu .... lanko v motorku zacuchané ... stalo se mi to o dovolené .. takže jsem uřízl laťku a podepřel okno .. zafixoval ,abych mohl pokračovat v jízdě .... ??? ale děti chtějí otevírat okýnko a dochází už výmluvy Very Happy plánuju ,že až bude čas rozeberu druhé dveře abych věděl jak je mechanizmus na stahování sestaven ....ale zatím se mi do toho nějak nechce.
tak kdyby jste měli někdo podobnou zkušenost napiště .. jinak si dejte pozor !!!! dalo by se takhle auto ryche vykrást !!!! Twisted Evil

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

stahování oken Empty Re: stahování oken

Příspěvek  nera738 Fri Aug 27, 2010 11:20 am

zatial sa mi to nestalo, ale v cliu som mal prasknutého jazdca. tá strunka pritláčala jazdca o sklo. nemohol som to nikde zohnať tak zbytok jazdca som prevřtal lanko vložil zatiahol maličkými šroubičkami, dobre premazal a zložil. všetko fungovalo až do predaja a myslím si že funguje doteraz. ale možno tam máš inú chybu.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

stahování oken Empty Re: stahování oken

Příspěvek  mildaus Wed Sep 01, 2010 9:36 am

díky za radu .. pustím se do toho .. jen musím rozebrat i výplň u druhých dveří ...abych věděl jak je to originál ńě s montovanývypadnul mi ze dveří plastový díl s pružunou (po demontáži výplně)

nevíte jestli jsou ovladače oken a klika na konektorech .. když jsem dával podpěru okna ,aby nepadalo ... měl jsem jen výplň dvěří odkloněnou ... a nedělalo se to moc dobře .. díky m

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

stahování oken Empty Re: stahování oken

Příspěvek  nera738 Thu Sep 02, 2010 10:55 am

aj ovládače okien aj klučka (vnútorná) sú na štekroch. ovládače okien majú relatívne dlhý káblik, ale kľučka je krátka. dávaj pozor aby si si ten plastový štekrík nezlomil
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

stahování oken Empty Re: stahování oken

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru