Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pojistky

5 posters

Goto down

pojistky - pojistky Empty pojistky

Příspěvek  berko Mon Oct 06, 2008 12:28 pm

neví náhodou někdo jak se dostat bez násilí k pojistkám v prostoru motoru,mám spálenou pojistku na vyhřívání zadního okna vidím ale nemůžu se k ni dostat affraid Embarassed
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

pojistky - pojistky Empty Re: pojistky

Příspěvek  svar Fri Oct 31, 2008 11:22 am

Tak jsem se dozvěděl dvě možnosti. První je vytáhnout baterku, odšroubovat celý kastl s pojistkama- jsou tam šrouby dole, kastl rozdělat a vyměnit pojistku. Druhá možnost- odšroubovat hlavní přívod- červený silný kabel (13 klíč) a vytáhnout panel s pojistkama směrem k baterce. Nemám to odzkoušené, takže nemůžu potvrdit. Třeba to vyzkouší někdo jiný a pochlubí se s výsledkem. Question
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

pojistky - pojistky Empty pojistky

Příspěvek  berko Fri Oct 31, 2008 3:11 pm

dík,zítra se na to vrhnu a dám vědět jak to dopadlo scratch afro
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

pojistky - pojistky Empty pojistky

Příspěvek  mistrli Thu Jun 03, 2010 7:28 pm

Zdar, dnes jsem si omylem spálil pojistku pravého zadního světla(ledky) a pravé přední parkovačky,připojoval jsem totiž půjčený přívěsný vozík a on tam měl vyzkratovaný káblík nebo co a po připojení mi zhasly ony světla. Kdybych věděl co mě čeká s výměnou pojistky tak pojistky - pojistky 519902 ...
Tohle to se tedy opravdu Francouzkým soudruhům absolutně nepovedlo pojistky - pojistky 109403 Ještě jsem nezažil abych pojistku měnil 1,5 hodiny,ruce měl celé dodřené, musel demontovat půlku auta,proklel celý Francouzký národ 1000 let dozadu i dopředu,použil tolik sprostých slov co od začátku roku dohromady a před naprostým zhroucením mě zachránila jen pořádná štamprle moravské medicíny... no prostě horor.
Nakonec se tedy výměna zdařila ,ale už teď se modlím aby jsem si to někdy nemusel zopakovat pojistky - pojistky Affraid pojistky - pojistky Affraid pojistky - pojistky Affraid pojistky - pojistky Affraid
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

pojistky - pojistky Empty pojistky

Příspěvek  arno Sat Jan 21, 2012 6:59 pm

presne sa mi toto dnes stalo, ledky som vyhodil aj poistku so menil cca 1,5hod, pozdrav frantíkom

arno

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 06. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

pojistky - pojistky Empty Re: pojistky

Příspěvek  Michal 1.9 dci 96kw Sat May 13, 2017 9:07 am

Ahoj asi mi taky odesla pojistka(ky) couvacek a stredova brzdova tak se odpoledne chystam měnit.ty pojistky jsem zatim ani nevidel.Po odmontovani krytu co jsem videl byli z boku nejaky 70.ty pojistky od světel jsou jeste někde pod tím?
Michal 1.9 dci 96kw
Michal 1.9 dci 96kw

Poeet p?íspivku : 21
Age : 40
Location : Chocen
Registration date : 19. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

pojistky - pojistky Empty Re: pojistky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru