Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alarm a Scenic II

2 posters

Goto down

Alarm a Scenic II Empty Alarm a Scenic II

Příspěvek  aladar.miazga Wed Feb 02, 2011 7:28 pm

Montujem alarm do scenicu 2006 a pomohlo by keby niekto vedel zapojenie toho konektoru co je pripraveny na origo fabricky alarm, je v rohu za zadnou lavou sedacku, ci sa da z neho nieco pouzit. Pripadne ak niekto montoval alarm co pouzit na rozpojenie koli imobilizacii a kde je jednotka centralu... Dakujem za pomoc.

aladar.miazga

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 27. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Alarm a Scenic II Empty Re: Alarm a Scenic II

Příspěvek  aladar.miazga Fri Feb 04, 2011 8:40 pm

Hihi, tak nikto? Ked sa mi podari toho chudaka este zlozit tak sem hodim foto a body pripojenia, mozu sa hodit. Namontoval som alarm od jablotronu s GPS a GSM, ani nie tak koli ukradnutiu ale koli tomu ze potrebujem nechat obcas auto nastartovane a zamknute bez dozoru ked tam nechavam psikov a je prilis zima alebo teplo.

aladar.miazga

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 27. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Alarm a Scenic II Empty Re: Alarm a Scenic II

Příspěvek  hudy Fri Feb 18, 2011 10:03 am

Tak me ted tak napadlo, zkousel jsi jestli vubec jde auto nastarované zamknout?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Alarm a Scenic II Empty Re: Alarm a Scenic II

Příspěvek  aladar.miazga Fri Feb 18, 2011 4:05 pm

Jo, jasne, uz to mam hotove len nemam sil dodat foto, som nejaky nachcipany... Zamknut to ide pokial je nastartovane ale samozrejme ne kartou ale tym tlacitkom vnutri auta. Takze od toho tlacitka mam vyvedenu kabelaz k alarmu a ten to vie zamknut a dokonca aj odomknut alien Druhy vystup z alarmu mam zapojeny na startovanie, ten zopne aj relatko simulujuce stlacenie brzdoveho pedalu. Auticko ma nastastie snimac zaradenia neutralu takze toto je osetrene tiez, nenastartuje so zaradenou rychlostou. Staly plus sa da zobrat z rele v pristrojovke za tou malou odkladacou polickou a plus ktory je pri zapnuti "spinacky" a pri startovani je z poistkovej skrinky z rele vo vrchnej casti. Su tam len dve, pripadne jedno... Konektor na pripojenie origo alarmu je za zadnym lavym sedadlom, je tam privedeny aj vodic z motoroveho priestoru ktory som pouzil na snimac kapoty.

aladar.miazga

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 27. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Alarm a Scenic II Empty Re: Alarm a Scenic II

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru