Mp3- jak jsem to vyřešil já

Goto down

Mp3-  jak jsem to vyřešil já Empty Mp3- jak jsem to vyřešil já

Příspěvek  Kopy za Mon Mar 21, 2011 7:45 pm

Zdarec kořeni,
tak jsem pořídil toto http://aukro.cz/mp5-4gb-osobni-prehravac-mp3-mp4-fm-transmitter-i1474284311.html a už valím starý Orlíky atd. na mp3 , který na origu rádiu nemám, akorát za 380,- přímo z čajny. Je to super a přehazuju to z auta do auta. Takže, až potkáte GS nebo brava s hlasitým Bílým jezdcem, tak su to já
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 264
Registration date : 19. 02. 09

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Mp3-  jak jsem to vyřešil já Empty Re: Mp3- jak jsem to vyřešil já

Příspěvek  maky za Mon Mar 21, 2011 8:42 pm

Zdarec Kopy, tak teď sem mimo mísu, na topicu píšeš za 380 přímo z čajny, a do odkazu dáváš za 1189 kč.?????? Jak je to teda?? Za 400 Kč beru taky jeden kousek pls. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2459
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Lukyn za Mon Mar 21, 2011 8:58 pm

Ahoj,
třeba tady se to dá pořídit za stovku (doprava zdarma až z Číny). Má to i usb vstup, takže stačí flash disk a hraješ :-)

Fm transmitter
Flash disk
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Lazak za Mon Mar 21, 2011 9:20 pm

To co tady dal Kopy je kapánek lepší než běžný transmitter. Má to vlastní paměť 4GB, není třeba další SD karty, flashky...Display na kterém se zobrazí nějaký obraz(video, foto). Jasan zbytečnost, ale za ty prašule to jde. Na ebay a jiných je toho mraky. Kopy, klidně tady dej origo odkaz a ne na aukro.

Lazak

Admin

Poeet p?íspivku : 539
Registration date : 26. 07. 08

Zobrazit informace o autorovi http://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Kopy za Mon Mar 21, 2011 9:31 pm

tady to je,měl jsem to v aukci za celkem 20$
http://cgi.ebay.com/4G-4GB-2-4-LCD-FM-TRANSMITTER-CAR-MP3-MP4-MP5-Player_W0QQitemZ280647494419QQcategoryZ73836QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m506QQ_trkparmsZalgo%3DNGRI%26its%3DI%252BC%26itu%3DUA%26otn%3D10%26pmod%3D280637385693%26ps%3D63%26clkid%3D7900737654252893365

Je super,že si tam natáhnete z pc co chcete a pak si v tom pěkně listujete a vybíráte , je to i v češtině.
Je tam z výroby uložená upoutávka na Kungfu pandu.žádný film jsem zatím nezkoušel.
Zase když od někoho z aukra,tak je lepší reklamace,ale za ty prachy z ebay Very Happy
Vleze se to do ceny bez cla a dph.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 264
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  mistrli za Tue Mar 22, 2011 7:35 am

Zdar,
tak jen pro ty co uvažují nad tímto: http://www.dealextreme.com/p/lcd-mp3-player-car-fm-transmitter-with-ir-remote-and-usb-port-8181 affraid
Koupil jsem to zhruba před rokem, a je to absolutně k ničemu !!! Naladit to přes rádio jde perfektně,ale kvalita přehrávání je ABSOLUTNĚ HROZNÁ. !!! Zkoušeli jsme to ve více typech vozů a všude hrůza. Pokud by měl někdo zájem klidně mu to věnuji lol!
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  citron99 za Tue Mar 22, 2011 6:24 pm

Používal jsem přes FM transmitter přehrávač MP3, co mám v navigaci. Pokud stojím a najdu volnou frekvenci, pak to hraje celkem obstojně, ale pokud jedu, za každým kopcem se do toho něco mixuje a něco to ruší. Prostě kabel je kabel. Alespoň v mým případě. Laughing
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Fri Mar 25, 2011 1:17 pm

No právě, mám noname navi 5" displey, USB, SD, 3,5 jack,blue toot, no a také FM transmiter, no přes něj je to žalostné. Rádio mám origo Tuner List na CD, mám na 6 CD měnič v kastlíku pod sedačkou, ovládání pod volantem, v origo navi displey k rádiu a měniči. Otázka- jde na toto rádio přidělat ten kablík s konektorem do rádia a buď 2 sinči nebo jackem, jak již někteří z Vás mají na rádiu Udate List ?? a připojit přes další redukci sinčů s jackem tu přenosnou navi a používat jí jako médium MP?? ( ta navi je tím vybavena Music, foto, film, dá se říci přehrávač, SD 8 giga ). Jak popisuje Kopy natáhnu z PC, nebo nahraji do SD a jedu.za odpověď diky

Naposledy upravil maky dne Thu Apr 14, 2011 6:35 pm, celkově upraveno 3 krát
maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  citron99 za Fri Mar 25, 2011 1:41 pm

maky napsal:No právě, mám nonome navi 5" displey, USB, SD, 3,5 jack,blue toot, no a také FM transmiter, no přes něj je to žalostné. Rádio mám origo Tuner List na CD, mám na 6 CD měnič v kastlíku pod sedačkou, ovládání pod volantem, v origo navi displey k rádiu a měniči. Otázka- jde na toto rádio přidělat ten kablík s konektorem do rádia a buď 2 sinči nebo jackem, jak již někteří z Vás mají na rádiu Tuner Udate?? a připojit přes další redukci sinčů s jackem tu přenosnou navi a používat jí jako médium MP?? ( ta navi je tím vybavena Music, foto, film, dá se říci přehrávač, SD 8 giga ). Jak popisuje Kopy natáhnu z PC, nebo nahraji do SD a jedu.za odpověď diky

Jestli je to otázka na mě, tak kabel teď řeším, na rádiu jsem našel aux, výsledek dám do placu.
citron99
citron99

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Mon Apr 04, 2011 10:35 am

Jasně citronku99, za návodný námět předem děkuji... maky
maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  citron99 za Wed Apr 13, 2011 9:13 pm

maky napsal:Jasně citronku99, za návodný námět předem děkuji... maky
Takže stručně. V autě mám Update list, tak mám AUX vstup. Objednal jsem u AUNIKA Kladno s.r.o.konektor C2 (zelený) + piny. Přišlo to takto:
Mp3-  jak jsem to vyřešil já T677155_P4063202
Vyrobil jsem si kabel a koupil redukci, abych mohl používat MP3 přehrávač v navigaci i v mobilu.
Mp3-  jak jsem to vyřešil já T677156_P4083203
Přišla zkouška - navigace OK, mobil nic. Mám N6300 a tak jsem si ještě vyrobil kabel podle návodu zde: http://jan16.czela.net/index.php?id=90 To už mobil funguje OK.
Na finále jsem si řekl, že mít v autě volně ložený kabel, který v podstatě budu používat jen na dlouhých cestách na eventuelní dovolený, protože po městě mě "béká" radio Krokodýl, tak jsem radio rozebral a udělal jsem si jsem si jack vstup přímo na panelu rádia. Bohužel umístění jsem musel volit takové, kde se konektor vešel, ale není to příliš rušivý i když ne zrovna symetrický.
Mp3-  jak jsem to vyřešil já T677158_P4113204
Mp3-  jak jsem to vyřešil já T677159_P4113205
Funguje to, jak jsem si představoval, nevypadá to až zase tak zle a nikde nezavazí žádnej kabel.
Pokud byste někdo potřebovali podrobnější popis, stačí se ozvat.
A pokud byste někdo měl zájem o AUX zelený konektor C2 i s kusem kabelu, který mi zbyl, je rovněž k dispozici.
Tak případným kutilům "sportu zdar" Very Happy Very Happy Very Happy
citron99
citron99

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Thu Apr 14, 2011 4:57 am

Čeče citronku, jak tak koukám, tak si ten konektor i s kabem ušetřil tou zkratkou jóóó, čumím jako péro z gauče, čeho sou šikovný lidi schopný!!!!!! maky p.s. mám o čem přemýšlet. Jóó a ozyvám se pro ten podrobnější popis, Mám Tuner List, CD mechaniku a zásobník na 6 CD pod sedačkou, ovládání pod volantem.Myslíš, že se chytnu, nebo mám smolíčka??? Jak si na takovej geniální nápad přišel, obejít zelenej konektor, nechápu.
maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  citron99 za Thu Apr 14, 2011 4:58 pm

S Tuner listem nemám žádnou zkušenost , pár témat před tímto se AUX do Scenika řešilo, zkus pročíst. Smile
citron99
citron99

Návrat nahoru Goto down

Mp3-  jak jsem to vyřešil já Empty Rádio Tuner List a MP

Příspěvek  maky za Thu Oct 06, 2011 7:38 pm

Rádio TUNER LIST a MP dle návodu citronka 99... Nejde to!!!!!!!!!!
Zdarec syncí,tak se nám konečně vyjasnilo...Dnes sem s jirinem-cz, vyndal rádio, že nahodíme ten vymazlený kabílek se zdířkou na jacka 3,5 mm a rozjede se spousta možností.. muzika, stereo kino, NE NE NE ...
Po demontáži dolního krycího plechu jsme zjistili, že na tišťáku není pro přiletování kabílku nic...na tom tišťáku jak to tam namazlil citrónek není nic jen holá pláň. Přiletovat to na přívod od zásobníku CD to nejde, protože jde o jiný systém!!!
Jediná možnost jak se domoci, je zakoupi Xchanger a jeho konektor zapojit místo CD měniče to pak prý lze ovládat pomocí ovládání rádia??
Tak Vážení kdo chce poslouchat, musí si pořídit jiné rádio ( např: Update list) Maky
p.s. a jdu se utopit , nebo ožrat!!!
maky
maky

Návrat nahoru Goto down

Mp3-  jak jsem to vyřešil já Empty Propojení FM transmiteru napevno s rádiem

Příspěvek  homercb za Thu Jun 28, 2012 7:14 pm

Ahoj, chtěl bych poprosit o pomoc. Mám tento transmiter: http://www.mshop.cz/koupit/sencorswm180/mp3-prehravace/sencor/sencor-swm-180/ a provedl jsem s ním následující. Jelikož se mi nelíbilo, jak to kouká z té zásuvky pod řadící pákou, tak jsem si vymyslel, že vyrobím nový stojánek - nožičku a umístím transmiter napevno nad volant vedle středového panelu. Chtěl jsem ho natrvdo připojit ke kablíkům, co vedou elektriku k zásuvce u řadící páky. To by asi pro mě nebyl problém zprovoznit. Nožičku s otočným kloubem už jsem si vyrobil - fakt vymazlenou (jsem totiž strašně šikovný Embarassed ) a napadlo mě, že by možná bylo lepší to zapínat společně s rádiem (mám obyč rádio bez měniče CD). Prostě máčknout ON čudlík na rádiu a rozjede se i transmiter. Nevíte někdo, jestli a jak by to šlo udělat? Prosím, prosím...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  homercb za Mon Jul 02, 2012 6:46 pm

Tak dílo se zdařilo, byl jsem mile překvapen, že transmiter fungoval hned napoprvé. Čekal jsem nějakou zradu. Zapojil jsem to nakonec k té zásuvce, páč na rádio si absolutně vůbec netroufám.Takže autem se už většinou linou tóny mých oblíbených DM. Manželka je zatím velmi tolerantní...

[img=https://redcdn.net/ihimizer/img407/6100/79450688.th.jpg]
homercb
homercb

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Jirin_CZ za Tue Jul 03, 2012 3:56 pm

to homercb:

Mp3-  jak jsem to vyřešil já Scaled.php?server=442&filename=radiopn

na pinu 5 by po zapnuti radia melo byt 12V.. Je to ten malej zlutej konektor co jde doazu do radia... Smile
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  homercb za Tue Jul 03, 2012 4:10 pm

Diky moc. Tak to by mohlo fungovat. Když jsem studoval v Jak na to, jak vyndat rádio, zjistil jsem, že stejně nemám nějaký specielní háčky na vysunutí rádia. A taky to případný kódování rádia, bojim, bojim...Takže jsem tuhle variantu zavrhl, ale nasadil jsi mi do hlavy novýho broučka, s tím, kam to připojit... scratch
homercb
homercb

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Jirin_CZ za Tue Jul 03, 2012 4:15 pm

kod radia ti zjistim pokud mas origo... Staci mi poslat security code z radia... A vyndavani..? Presne tam pasuje 80 hrebik stavebni... Smile Very Happy Vyzkouseni a jinak to nedelam... Smile
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  homercb za Tue Jul 03, 2012 4:31 pm

Takže už vím, co budu dělat o víkendu... Cool Ten kód bych prý někde měl mít. Aspoň co si pamatuju, když mi v servisu předávali auto. Možná blbej dotaz - když ten konektor odpojím, budu to muset kódovat? Nejspíš tady na fóru bude nějaký vlákno, jak to udělat, tak to tu prozkoumám...

Chystám se i na opravu zamykacích tlačítek na dvou klikách, tak to bude zajímavá sobota...

Díky za pomoc
homercb
homercb

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  maky za Tue Jul 03, 2012 8:24 pm

zdarec synku, tak s tím vercajkem co máš v ruce to pude samo
maky
maky