Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hucanie

2 posters

Goto down

hucanie Empty hucanie

Příspěvek  kris Fri Mar 25, 2011 6:47 am

Caute,cez vykend som vymenil pneu a teraz zo zadnej časty obcas počuť hučanie.Pneu su málo jazdene Michelin,vyvážené a dobre "nafúkané".Hučanie počuť aj pri rychlosti 50km/h ale aj pri 120km/h.a to len pri pridany alebo ubrany plynu.Nie je to stále, iba raz za čas sa to stáva počas jazdy..
Neviete co to môže byt......!?? Embarassed Rolling Eyes

Este skúsim prehodit pneu z lavej na pravú stranu....Totiz pneumatiky stale prehadzujem všeliako Embarassed nedodržujem ani stranu ani predok-zadok... Shocked


Scénic II 1,9 dci 88kw 2004


kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

hucanie Empty Re: hucanie

Příspěvek  maky Fri Mar 25, 2011 9:35 am

Tak sis sám odpověděl, jak přehazuješ gumy sem tam, tak se ti povedlo dát gumy z levé strany na pravou a naopak. Tím si změnil smysl otáčení a gumy jedou proti srsti. to by byl ten menší problém za pár kíláčků se to ojede a bude pokoj. ale jak píšeš, že je to při přidání, nebo ubrání plynu, bych spíše viděl na diferenciál.To bych ti ale nepřál, to bude ranec, podívej se na stav oleje v převodovce ( doufám, že převodovka a diferák mají stejnou náplň nebo mě opravte.) Také by to mohlo být ložisko v některém kole. No vše se ti buď upraví a byla to kola, pak ti radím ctít strany ( přehazovat předek- zadek), nebo se to bude zhoršovat a pak se projeví zda ložisko, nebo diferák. držím palce
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

hucanie Empty hucanie

Příspěvek  kris Fri Mar 25, 2011 9:43 am

Cau,no neviem doteraz som stále dával ako sa mi chcelo a nič,moje pneu nemajú dané smer otáčania tak je to jedno,ale možno máš pravdu bude treba prehodiť strany.Ináč to počuť zo zadu tak asi differen.nebude,nie Question Rolling Eyes

Scénic II 1,9 dci 88kw 2004


kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

hucanie Empty Re: hucanie

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru