Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svetylko na vnitrni strane patych dveri

+2
Lazak
_Mickey_
6 posters

Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Fri Apr 08, 2011 8:06 am

Ahoj lidi.

Na patych dverich v dolni casti muze mit auto bud svetylko nebo gumovej camprdlik. Aspon doufam, ze je moje uvaha spravna :-)
Protoze jsem desnej a samozrejme mam na patych dveri gumku, tak jsem si vymyslel, ze sezenu svetylko.
Jenom pro info prosim, jeslti tam nekdo mate svetylko, tak mi potvrdte, ze shanim spravne a pripadne juknete na obrazek z dialogysu, zda je to to ono.

Diky Mickey

http://img811.imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img811/8574/svetylko.jpg

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Svetylko.th

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  Lazak Fri Apr 08, 2011 10:25 am

Mickey vymýšlíš ptákoviny. Svetylko na vnitrni strane patych dveri 519902 Svetylko na vnitrni strane patych dveri 109403

Lazak Svetylko na vnitrni strane patych dveri 38652
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Fri Apr 08, 2011 10:46 am

Prestan honit vodu a posty :-D
A radsi porad ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  hudy Sat Apr 09, 2011 10:35 pm

Ta pozice 23 na tvem obrazku ukazuje na to světýlko ve stropu zavazadelniku, čili nad hlavy spolujezdcu 6 a 7.

Pátý dveře mají světýlko (teda dvě světýlka) maximálně tak nad espézetkou.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  VitaKri Sun Apr 10, 2011 7:14 am

Pátý dveře ještě mají světýlko na vrchu, ale je to jen u pátých dveří, které mají otevíratelné okénko. Je uprostřed horního plastového tapecu. Smile (Jak jsem psal v topiku ohledně otvíratelného okénka, kde řeším možnost výměny pátých dveří)
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 11, 2011 6:42 am

Jj uz jsem taky zjistil, jak je to s tim svetylkem, ze uz ho vlastne nechci :-)
Protoze ten plastovej styftlyk dole mame vsici a nekteri (asi s tim oteviratelnym oknem) maji svetylko i nahore u okna.
Coz ve svem neoteviratelnem nemam ani pripravenou dirku, tudiz na to prdim ;-)

Tot vse.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  Lazak Mon Apr 11, 2011 9:28 am

takže znova: Mickey vymýšlíš ptákoviny lol! lol! lol! lol!


Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 11, 2011 9:37 am

Takze znova: Prestan honit posty a vodu :-D
Jo a asi prestan chlastat ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  maky Mon Apr 11, 2011 12:41 pm

Hoši obojího je škoda, aspoň je sranda, ale myckei nalomil si mě, zkusím si nějaké to světýlko pošéfovat...pak dám vědět, ale hned to nebude.....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Tue Apr 12, 2011 7:16 am

No ale kdyz se nad tim zamyslim, tak to svetylko v miste toho gumovyho tentononcu by bylo super. Pri otevreni patych dveri by to krasne osvetlovalo prostor pod nimi.
A stejne nechapu, na co tam ten kousek gumy vlastne je :-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  VitaKri Tue Apr 12, 2011 7:25 am

U auta s otvíratelným okýnkem ten kousek gumy slouží jako zarážka toho plata kufru (popř. u granda roletky). na tom platě (popř i na roletce je pak držák, kterým se to plato nebo roletka nakloní a přejde přes tento gumový bazmecht. Jinak u auta s otvíratelným okénkem, kde se to používá mě ten gumový bazmecht držel už jen jedné na 1 ze 3 gumových úchytek, takže jsem tam nalil trochu vteřinovýho lepidla a už to zase aspoň trošku drží. Smile
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Tue Apr 12, 2011 7:32 am

Vitej v klubu, me to drzi na 2 cumplicich :-)
Prave proto jsem zacal badat k cemu je to vubec dobry a jestli tam nemuze bejt nic jinyho, uzitecnejsiho.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  svar Tue Apr 12, 2011 7:39 am

Tak to patříte mezi ty šťastnější, já už ho tam nemám a vůbec mi nechybí Very Happy
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  maky Tue Apr 12, 2011 6:55 pm

No svarec, nejsem si jist, že ti to světýlko nechybí, ale když si vzpomenu na sraz 09/2010 v Mělníce, když jsme probírali zážitky z noční čumjízdy, tak se mi zdá, že to světýlko chybělo moccc. No a to jsou takový chvilky, když jedeš v noci a máš plnej kufr, potřebuješ vidět na kávičku, nebo cože ti to žena cpe do chleba??? jestli náhodou v kroví nečíhá mladý jugoš, tak to bych to světýlko uvítal...Nebo když píchneš a použijem ten náš skvělej navijáček, tak to honit po hmatu???? ale nejpádnější důvod je že není vidět na chlast.Tak a máte to...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  svar Wed Apr 13, 2011 4:57 am

Nechybí mi gumový čudl na dveřích Very Happy a co se týká osvětlení, taková čelovka je vynikající vynález, akorát se špatně mluví s někým přímo do očí, když je furt zavírá
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  maky Wed Apr 13, 2011 7:36 am

Hoši vedeme tu řeči a zdalipak někdo zkusil mrknout jestli tam na to světýlko vede kablík???. Jestli ne tak se bude muset přivést. Nejjednodušší by to bylo z toho světýlka na levé straně kufru na podběhu. napíchnout spojkou, protáhnout do střechy do svazku a gumovou průchodkou do víka kufru. Sundat tu gumičku, kterou tam někteří ( nebudu jmenovat ) nemají a místo ní dát to světýlko. Dírky jsou již vyvrtaný. Tak žádná křeč. Až se uvolním, ta se po něčom poohlídnu. Po montáži dám manuál.( tečda pokud mě již někdo nepředběhne). Zdarec
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  _Mickey_ Wed Apr 13, 2011 7:39 am

Clovece, maky, jak mi to drzi jen na dvou cimpelikach, tak jsem to krapitko odklonil a rekl bych, ze tam vubec nic nevede.
Jsou tam proste jenom otvurky, ktere drzi to gumatko.
Tudiz budes prukopnik.
Az to udelas, tak to nekdo prelozi do francouzstiny a posle k panum z renaulta a ti to do pristiho auta daji jako megavydobytek :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Svetylko na vnitrni strane patych dveri Empty Re: Svetylko na vnitrni strane patych dveri

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru