Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makyho sloupec

+13
hudy
lantra
petr novy
PRADedaR
svar
Pule
Jirin_CZ
berko
mildaus
_Mickey_
Popenec
Koci
Lazak
17 posters

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  petr novy Wed May 27, 2015 8:46 pm

se blbě zeptám...ty nemáš havarijní pojištění ? dyť to vyjde i s povinným na necelých 7-8 tisíc ročně...a máš klid..jinak červená k červený pěkně sedla :-D ..ale ty starosti ti nepřeji :-( snad pod těmi plasty je všechno ok..
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu May 28, 2015 5:49 am

cus borcí , Petře, říká se na blbou otázku se smí blbě odpovědět... ne však v tomto případě, otázka je chytrá a nasnadě.., tak že správně píšeš, že havarijka by stála 8 litrů ročně, odečteme 3 litry PR, a zbylých 5 litrů vynásobíme 5 lety kolik to auto mám a máme to 25 tisíc!!, Ještě si připomeňme spoluúčast a amortizaci ??? no a protože sem karosář, tak by mě hamba fackovala kdybych si neopravil mimo laku sám!!  No a do nich bych se měl vejít ???? jo pod plasty to vypadá OK, když tak natahovací rám mám k dispozici za rohem... akorát je nepraktický že ho nemám s autogénem v garáži...ale díky za účast raději bych přes držku dostal!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu May 28, 2015 2:20 pm

Čusík hoši, páč vím, že jsou zde borcí na práci s plastem, potřeboval bych moc poradit jak zatlačit ten označený boban na přiložených fotkách  teda není to moc zřetelné, ale je to vytlačené od nějakého šroubu a potřeboval bych poradit zda zatlačit při nahřátí, nebo jen zbrousit?? a podlepit pak poraďte čím... nebo co s ním přesahuje přes povrch asi 1 mm. Co poradíte Petře a Růdo???
Makyho sloupec - Stránka 7 35d689l
Makyho sloupec - Stránka 7 20a72pt



Naposledy upravil maky dne Fri May 29, 2015 9:40 am, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  petr novy Thu May 28, 2015 9:00 pm

záleží na tom, jaký je to plast...máme plasty s paměťovým efektem...většinou to jsou PVC plasty..fotku nevidím, ale nejjednodušší je , zkusit to nejprve nahřát horkovzduškou...opatrně a v klidu..pokud se ten plast nestáhne zpět, pak mu musíš pomoci ty. Takže nahřát (teplota kolem 300° C) a pak něčím zatlačit. Třeba plastovým prkýnkem na maso..
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri May 29, 2015 9:44 am

Jo tak nějak sem si to myslel, ale zkušenost žádná, tak to nejprve zkusím na rozbitém plastu a naučím se to...díky za radu, jo a světlo D2S, H1 za 2380 kč. výroba DEPO - 36.73.107D perfekt tak sem si to představoval, hned bych koupil obě ale každá kačenka dobrá!!! Ještě to bude ranec.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri May 29, 2015 3:56 pm

Tak světlo přišlo a je perfektní, kapota napasovaná a paráda, nosníky světel a nárazníku také v pohodě, a ještě napasovat levej blaťák až přijde, vyměnit chladič a jde se do laku!!! Zítra se popasuju s tou lištou na nárazníku pod kapotou, ( odstranit toho bobana!) zatím jen položeno abych nezacvakl příchytky!!!
Makyho sloupec - Stránka 7 V6stp5
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  lantra Fri May 29, 2015 5:07 pm

Jsem stejného názoru jako Petr (zbrousit se to dá vzdycky) , zkusit nahřát, případně zatlačit. Ale bylo by dobré mít nějaký užší nástavec na horkovzdusku ať to není moc široký. Držím pěsti a těším se na sraz.
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri May 29, 2015 6:40 pm

Díky klucí za radu a posílení sebedůvěry, s plastama to holt neumím... zítra jdu na to, nejdříve si vyzkouším reakci toho plastu na starým nárazníku abych hned neposrkakal!! Tak to vypadá, že bych přece, jen na ten sraz dorazil, aspoň manželka mě hecuje....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sat May 30, 2015 12:12 pm

Tak boban na liště je odstraněn!!! Vzal sem plynovou letlampu a nejprve sem si zkusil na staré liště jak bude reagovat!, teplem se to ani nehlo, tak, že tvarovou paměť to zřejmě nemá nebo to neumím, ale plast změkl a šel tvarovat i prstama!, tak sem si připravil dřevěnej špalík do svěráku, kus plocháčku na zamáčknutí boule zapálil hořák a opatrně nahřál!!, plast změkl plocháčem jsem zamáčknul bouli chvilku počkal až to vystydne a boule je tatam!! Tak, že Vám Petře a Rudlo ještě jednou děkuju za zlatou radu, stála by ta lišta na vrakáči dalších 500kč!! takto za 5 minut hotovo! Tak autíčko sesazené spasované , světla svítí blinkny blinkají, vše dělá co dělat má tak to jdu rozebrat na pondělní výměnu chladiče a cupitydupity šupšup do lakovny!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  lantra Sat May 30, 2015 2:11 pm

Tak to jsou skvělé zprávy, halt léta praxe a odříkání a pak je to pohoda Smile
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  lantra Tue Jun 09, 2015 8:12 pm

Ahoj Maky, tak jak postupuje reinkarnace skvělého vozíku, doufám, že všechno klape, lakýra tomu dal fazonu, ty přidáš své karosářské umění a v pátek se pochlubíš? Makyho sloupec - Stránka 7 38652
lantra
lantra

Poeet p?íspivku : 94
Age : 55
Location : Jihlava
Registration date : 10. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed Jun 10, 2015 6:46 pm

No Rudlo a hoši tak sem mazla dovezl lakovny a strojím...
Makyho sloupec - Stránka 7 2e4x4cj
Makyho sloupec - Stránka 7 Ipxg88
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  petr novy Wed Jun 10, 2015 8:06 pm

hezká a rychlá práce..škoda, že to stojí peníze...aneb, mít volnou vstupenku do skladu Renault, a bez omezení si vzít co chceš..to je sen :-)
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Jun 11, 2015 8:54 am

Joo Petře to bych si rázem vzpomněl na svá tunerská léta, kdy sem šlechtil stovečku a žigulíka....také bych si poradil a na facelift bych si ho vyladil... V tomto ohledu byl machr Jiřin!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  hudy Thu Jun 18, 2015 11:17 pm

Jak to vlasně bylo s tou tramvají? Kdo byl na vině?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sun Jun 21, 2015 9:42 pm

Hudy to je blbá otázka... copak má tramvaj volant!!! ta neuhne, a když je páníček od mazla trochu mimoň odpověď je nasnadě!! no přece jááá!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  hudy Sun Jun 21, 2015 11:52 pm

Maky, omlouvam se za mozna blbou otazku, ale pokud jsem neco neprehledl, psal jsi ze jsi zapasil se zpateckou, kdyz se na tebe ritila tramvaj. Z toho vyplyva, ze uz nejakou dobu jsi byl v draze te tramvaje, cimz jsi zpusobil prekazku a ona mela zastavit. Pokud tak neucinila, mohla tedy teoreticky byt vinikem i ona...
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Jun 22, 2015 5:54 am

Ne milej Hudy omlouvám se já ale to bylo tak, že odbočoval sem z černokostelecký do Limuzský ( doufám, že se nepletu) no prostě na světlech do leva, vedle mě jela tramvaj souběžně semnou, zastavil sem, nechal jí projet ( podotýkám, že jsme s tou tramvají stáli na semafóru!) ta projela a já si všimnul, že protijedoucí auta ještě nemají zelenou a tak sem to chtěl stihnout než se rozjedou a odbočit vlevo. No ale za tou tramvají která odjela podle mě se v protisměru vyřítíla tramvaj která už měla zelenou ale byla rozjetá, protože nestála na semaforech ale jela a do tý zelený přijela rozjetá!! Ano o ihned spustil magnetické brzdy ( to znám dělal sem ne tramvajích) tak to poznám ale už bylo pozdě protože mě taky neviděl! Každopádně dopravní značka před křižovatkou hovoří jasně dej přednost tramvajím v obou směrech!! No nic aspoň sem si uvědomil, že veškeré kvaltování toliko pro hovada dobré jest!!! To teď sem se vrátil z Moskvy a tam sem dostal pokutu 10 000 rublů za otáčení na křižovatce!!! ( chtěli mi sebrat papíry na půl roku!!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Mon Oct 24, 2016 7:11 am

Maky, ja tenhle post, prenesu sem, at to tam nezapatlame ;-)
"mickey já po kruté zkušenosti přetelaku lidí o svátcích ( na velikonoce tam bylo 4700 lidí) jezdím záseadně jen od pondělí do pátku, ale chápu, že jako majitel dětiček školou povinných nemáš jiné možnosti, no a v Meděru jsme se byli vyhřát od 3. 10, do 7. 10 a při zpáteční cestě jsme vzali 15kg. pálivých paprikových lusku ( jako kapie) a 15 kilo rajčat ( jsou z pole vyzrálá a sladká) a jedem frutu zavařování leča a lusky do mrazáku na naplnění a po cestě zpět povinná zastávka ve Velké Bíteši na pozdní oběd u Raušů na náměstí, pak se přesunem přes roh do cukrárny na skvělou kávičku a zmrzlinku a pár dortíčků a opět povinná návštěva v řeznictví Sláma na konci náměstí, kde kupujem vynikající paštiky a bůček na roládu ( skvělá záležitost je to kilo bůčku rozloženýho na rozměr o,5 cm tloušťky a velikosti dětské plíny jen doma naplnit a smotat a skvělá roláda je hotová..... jo a ještě natankovat před Poděbradama u Teska na samoobslužné bezínce Benziny ( daleko nejlevnější a nejkvalitnější nafta v okolí....) No a tak si to v tom termálku užijte... my až zase v zimě..."

Je to jak rikas, s detma musime jenom o prazdninach, aby se moc neflakaly ze skoly ;-)
A je fakt, ze jsem premyslel, zda nevyrazime nekdy i jindy, protoze z techto vydobytku kuchyne na nas ceka jenom zeli a to uplne nemusime.
Co se tyce zastavky u Rausu, tak minule nas tam nastvali...strasne dlouho jsme cekali (pac na nas prokazatelne zapomneli) a i jidlo bylo takovy normalni, nic extra. Takze premyslime, ze zakotvime nekde jinde.
Ale je fakt, ze cukrarna a reznictvi stoji nadale za navstevu!

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Oct 24, 2016 9:20 am

No s tím zklamáním u Raušů máš pravdu také se mi tam dvakrát nelíbilo, jednou jak píšeš přijel autobus a my čekali skoro hodinu,, podruhé přinesla číšnice vepřové výpečky tak vypečené, že to nešlo ani ukrojit jak byly vysušené a navíc bez šťávy, tak jsem si nechal zavolat vedoucího a omluvil se jídlo odnesl a místo toho mi přinesl čtvrt pečené kachny s bramborovým knedlíkem a modrým zelím, páč ty výpečky už opravdu byla stará jetina a zapomněli je vyškrtnout... ale je pravda, že kachna měla stát 145kč ale účtovali mi jen ty výpečky za 95 kč....
No snad se zadaří a někdy se potkáme, tak se mějte a radosti ze života užívejte...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sat Jun 17, 2017 10:52 am

Zdarec syncí...tak zase po dvou letech a skoro na den přesně mám přední okno v limbu... včera ráno v 6,30h, si to mastím do Prahy Štěrbohol na obvyklou rehabilitaci klimy v rendlíku po Mladoboleslavská R 10 ( teda pardon D10 ) a před Prahou mě chytl slejvák s krupobitím, a po dojezdu do servisu stojím a čekám 20 minut než hoši přijdou do práce a nudím se a najednou se mi zastavil budík... v pravem dolním rohu po DZ se začíná tvoři malej vlásek a pomálu ale viditelně leze do prostřed skla a ač jsem řval jako kráva Nééééééé, tak ta svině se nezastavila dokud naměřila 15 cm.. dnes se bojím jít podívat kam až se roztáhla bestie... tak, že už budem měnit okno po 4té... sem na prášky... teď vybírám servis kde přesklím... ( okno chci aby mělo : Thermo contol, nebo klima komfort, akustickou odolnost, senzor deště, držák zrcátka a okénko vin..) cena skla Pilkinton AT 7257 ACDMV1R 400003968 je 6900kč...píšou, že je dodávají i do prvovýroby tak snad to nebude nějaká srágora... bauset vynechám, páč je 2 roky starej a nepoškozenej, jen gel do senzoru, lepidlo a práce a mohlo by to dát do 10 litrů uvidíme???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  _Mickey_ Sat Jun 17, 2017 5:37 pm

Ahoj maky ;-)

Tak jsem si rikal, ze taky prispeju svoji troskou do mlyna, kdyz si tady stezujes na blby okno ;-)
Jedeme ti takhle pred casem pres Melnik (teda blizime se k nemu) a rikam si, sakra, to auto tak nejak blbe zni, asi se nekde neco uvolnilo... jedeme bliz a ono to dela rambajz cim dal vetsi.
Dojedeme do Melnika ke Kauflandu, tak to zkusim cvicne na miste. No rambajz jako krava. Takze chcipnout a zjistovat, jak se dostanu tech 50 km domu v sobotu vecer.
Nastesti odtahovka zafungovala, odvezli nam auto pred sprateleny servis a nas domu.
No v pondeli na to koukal technik se slovy "mam cas tak za mesic, ale takhle odhadem je nejakej volnej remen, chtelo by to udelat rozvody".
Tak jsem to odvez do jinyho servisu, kde jsem je pripravil na to, ze je treba udelat rozvody, zadni brzdy (planovane) a uvidi se, co dal.
Jo a pri nandavani a sundavani a nouzovym odbrzdovani zacala svitit zavada rucni brzdy, snad se to spravi vymazanim na diagnostice.
Za nejaky cas volaj, ze to delaj a jsou v haji tlumice, jestli to maji vymenit. Tak jasne, ze jo, kdyz uz se to dela.
A druhy den telefon... je to po rozvodech a boucha to furt, to bude neco v motoru, ale vice budeme vedet, az se to rozebere.
Takze za nejaky cas rozebrano a vysledek: klikovka ve perdeli cilize novy motor... jit do toho? Kdyz uz jsou v tom prachy za rozvody a tlumice + prace, tak jsme se s maminou rozhoupali, ze teda jo.
Asi za tyden (po sehnani motoru s najezdem 90000 km) znova telefon - chtelo by to vymenit i spojkovy lozisko, ze uz toho moc neda. Takze jo, kdyz uz, tak uz.

No, vysledek? Auto jezdi, stalo me to cca 50000 Kc, ale rucni brzda je v haji. Skripe a vrci, kola vsak nezabrzdi. Asi ji budu posilat na repasi do Slanyho za 5500 Kc bez DPH.

Jestli ja si nemel koupit uz jiny auto :-/

Takze nebud z toho tveho okna smutnej ;-)

Mickey

PS - Predni okno bych taky potreboval nejak sikovne rozbit, uz je tam par dolicku.
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sat Jun 17, 2017 6:22 pm

No tak to taky nenandchne... já už do mazla letos nacpal všechny tlumiče + uložení, tyčky stabilizátoru, táhla řízení, nový přední letní gumy a ještě by to chtělo celý řízení, a na podzim rozvody a oleje... no ale co to se musí u každýho to je běžný servis... tak, že se také dostanu na hezkých 25 litříků...plus to sklo uvidíme co mi nabídnou napsal jsem do 3 servisů... Tak se ty chlape měj parádně a koukej se někdy stavit..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Lazak Thu Jun 22, 2017 8:55 am

Mickey & Maky, to je jak nějaká hudební skupina toto složení :-D

Jinak Mickey smrt motoru mně potkala před léty na sceňdovi dvakrát, pak šel do světa.

Maky jeden tip na sklo, zkus mobilniautosklo.cz, vymění ti to u tebe doma a řeší to přes pojišťovnu, mi tak měnili na Picassu a ještě jsem se s něma domluvil, že v ceně toho bude i zatmavení foliema. Nedoplácel jsem nic, vše šlo přes pojišťovnu. A potom ještě jeden dotaz, Maky kam jezdíš do toho Maďarska na dovču? Kdysi jsi tady o tom někde psal mám pocit.

Kluci ať vám to jezdí ;-)
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Jun 22, 2017 9:28 am

Nazdar Lazáčku, že Ti nejní hamba ze strýho člověka si dělat špumprnágle...  o tý skupině sem ještě neslyšel, ale zná Duvenblit a Duo velký stehno, tak to bychom měli.. Petře, se skelm má asi největší zkušenosti z vás všech už jdu měnit po páté ( slovy po 5 !!!!), mám pojištění u AXA s pojištěním skel za 750kč do 10 000kč. mám prostě nějakou smůlu tentokrát prdlo bez známek poškození ale po průjezdu deště s kroupama ???? prasklina je už 20cm. No než aby se stím patlali u mě doma, tak si raději zajedu do Prahy k ním, tentokrát do KR Autosklo, nabídli mi okno Guardian ( z této značky nadšen nejsem, ale co s tím udělám??) ale dušujou se že to bude specifikace  AT 7257 ACDMV1R, a že prý se v této specifikaci okna vyrábějí u všech výrobců!!, uvudíme. Tato specifikace by měla být:
1/ Klimakomfort- symbol v oválku zaškrtnutý teploměr + - modro červený, to je že uvnitř čirého okna je stříbný potah který způsobuje zatmavení skla dle stupně slunečního záření, naopak v zimě nedochází k namrzání okna?? ( na rozdíl od Sungate to je ten fialový nádech okna - kde je folie a ta zabraňuje pronikání slunce do kabiny odráží záření??, moc to nefunguje mám momentálně a katastrofa)
2/ Akustic glass - zvýšený práh pronikání hluku do kabiny
3/ senzor
4/ okénko VIN
No a pak je ještě specifikace AT 7257 ACCMV1Rkde je také symbol v oválku zaškrtnutý teploměr ale jen s + a - a to je specifikace Klima coat stejné jako výše jen bez toho zimního efektu,
pro názornost přiložím tabulku symbolů které by měly být stejné pro všechny výrobce ať již ten nešťastný Guardian,Pilkington nebo Saint Gobain Sekurit..
file:///C:/Users/PC/Desktop/symboly%20skel.html
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 7 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru