Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makyho sloupec

+13
hudy
lantra
petr novy
PRADedaR
svar
Pule
Jirin_CZ
berko
mildaus
_Mickey_
Popenec
Koci
Lazak
17 posters

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  sali Wed Jan 22, 2020 12:43 pm

Nejsou jiná,.je to přesně to co mám já, Jitřenka a taky otec. A ano cena se za sedm let co jsem kupoval ty první změnila.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed Jan 22, 2020 1:37 pm

Tak OK, já myslel, že máš ty čtyřlístky, ale to se mi asi jen zdálo, ale to vůbec neva, cena je v pohodě, ( platí neteř, ) a styl taky néé, páč ty čtyřlístky taky neviděla. tak, že je to v pohodě...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon May 04, 2020 11:13 am

čau syncí, nemohu nikde najít ty čený trny který se dávají do horní lišty předního nárazníku pod kapotou a trny co se dávají do podběhu s tou velkou hlavičkou, nemáte někdo odkaz nebo číslo, já blbec to někde zahlíd a teď nevím kam jsem to uložil.. díky za pomoc senilnímu starci..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  sali Mon May 04, 2020 12:27 pm

Běžně v Kelly. Vem s sebou jeden jako muster a je to.
Hoj Sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Wed May 06, 2020 6:37 am

Díky svare, chtěl jsem poděkovat hned, ale nějak mi to nešlo vložit příspěvek, až dneska koukám, že se musímm nejprve přihlásit..,. tak ještě jednou díky kamaráde..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty minda

Příspěvek  maky Fri Jun 26, 2020 12:41 pm

Zdravím hoši, tak mě dnes vytekla myčka na podlahu.. po vytření kuchyně a rozebrání spodního oplech na mě vykouklo toto rezavé.. tak asi teče to mycí čerpadlo a natekla voda do toho spodního plechu a ten spínač jí vypnul?? tak a teď babo raď, dá se s tím něco udělat, nebo to nechat plavat a koupit novou ??? tato jMakyho sloupec - Stránka 9 Minda10
e nejmíň 12 let stará !!!?
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  MacaC Fri Jun 26, 2020 3:40 pm

kup novou - 12let je dost a nová bude mít menší spotřebu všeho...sice ti už asi nevydrží 12let, ale bude to levnější než opravovat starou. Můj osobní názor.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sat Jun 27, 2020 11:49 am

Jo díky za názor, mám ten samý dojem, sice dle mého by stačilo vyměnit těsnění na té hřídelce..předpokládám nějaký O kroužek za pár kaček, ale za týden může odejít něco jiného a tzase budem plavat, nebo hůře vyhoříme..  nějaký tip na novou ??? volně stojící asi na 8 - 9 sad nádobí a 45 cm širokou..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Sat Jun 27, 2020 12:32 pm

Těsnění vyměnit stačí, akorát to nerozděláš, takže nový čerpadlo cca 700. Za čas se vysype něco dalšího a už teď, tím, že to neděláš, šetříš na novou. Životnost je max 7 let, pokud nádobí neumýváš rukama, tam je to delší, takže už přesluhuje a zaslouží si odpočinek na sběrným dvoře.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  MacaC Sat Jun 27, 2020 2:52 pm

jo s typem ti neporadím páč u nás ještě jedeme na živou myčku, buď já nebo žena lol! lol!
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sat Jun 27, 2020 4:43 pm

Jojo účast kamarádů potěší a člověka to vydání tolik nebolí... díky chlapci..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Mon Jul 06, 2020 6:17 pm

Tak minda je doma, Amica 427 AEGW, za 7 litru, přes ALZA, objednáno v sobotu, mindu přivezli hned druhý den v neděli, starou odpojili a odvezli, novou zapojili a předvedli.. prot byla dražší než 6490 kč.. Zatím jede, tak, že spokojenost. Tak asi tak a doma klídek...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Tue Jul 07, 2020 10:21 am

Takže máš opět doma plusový body
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Tue Jul 07, 2020 7:48 pm

Já néé, to jde za dcerou, když jsem ženě navrhnul několik modelů nové mindy, prohlásila, cosi nehezkého o mé spoluúčasti na mytí nádobí a že s nějakou sračkou asijskou se nebude otravovat, no a naštěstí u nás o víkendu byla dcera a ta se večer po mé předchozí výměně názorů ohledně koupě mindy sebrala, odešla do svého apartmá a za pár minut nám přišla SMS, že myčka je objednaná a že bude druhý den ( v neděli) se vším komfortem dopravy a kupodivu i mnou navrhovaná minda na 1. místě...  No ale když se to posere, tak myčka nestála ranec ( 10 - 20 . litrů),  tak sice nějaký nápoj by za tu částku rozzářil mou tvář více, než dočista umyté nádobí ( a přece všichni víme, že alkohol desinfikuje a odmašťuje ze všeho nejlíp...  ale co už nadělám, pokud do smrti nechci mít své jemné ručky ve škopku s jarem a vodou... Práci čest..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty výlet

Příspěvek  maky Thu Nov 12, 2020 4:34 pm

Zdarec syncí , nechtěla jsem, musela jsem... Tak si to šinu do Mostu mé rodné matce poblahoželat k 90 narozkám... v kufru pečená husa, br. a kar. knedlíky, modrý zelíčko a hlavně šampíčko, k tonu alko i nealko pivíčko, a taky parádní pařížák dort.. A tak si fičíme z Lysé do toho Mostu po D8, a u Roudnice žena praví - dědku nenech nás zmrznout, přitop, topení na 23 st. a větrák žene studený vzduch !! to je přece jen divný, když do teď bylo fajne... No což už jsem tušil zradu !! Zarazil jsem u OMV u Lovosic a už mě vítá mlha předemnou, mlha zamnou... Jasný prdla některá hadice... Tak jsem dal akademickou pauzičku, pod autím loužička, já to fakt nebyl!!, dolil jsem do nádržky, nastartoval a hlídal bublifuk, ale nic jen loužička se pod autem zvětšila !!!, Tak jsem povolal synka, aby ženský odvezl gratulovat a já, že pozvolna k domovu !! No nene, ukecali mě, že musím jet se synkem a ženskýma do Mostu gratulovat, tak chca - nechca jsem se pokořil a vlezl do VW.. no ostuda !! hamba mě fackuje, ale co už... z gratulace jsem měl mimo dobrýho papání a mlsání prd, jen hřejivej pocit, co kdyby naposled ??, a zase zpět na pumpu kde na mě čekal můj čenda.. a všichni s těšili jake bude pokoření, že pojedem na lanku za nepřítelem... No musím, ho pochválit, po 5x dolití celkem 7 ltrů vody jsem to dotáhnul těch neclejch 90 km až do garáže, Tak voda nepřibývá v nádržce při běhu motoru a netlakuje .. a ani ve voleji nejni emulze... tak v ponděli budu muset auti porozbírat a vyzjistit, kde to na levé straně teče ?? Doufám , že je to jen prasklá hadice od termostatu do motoru, turbo asi nejní chlazené vodou ?? 1,9 dCi 88kW, dvouventil bez hydroštelů.. uvidíme, necháme se překvapit.. Blbý je , že nejsou lidi a budu to muset oddřít sám.. a s pokorou na dílně a zvedáku. alespoň !! díky za to !! a to prosím za týden ho mám 10 let!!! ( plus 5 také z listopadu 2005!!) Tak, že tak a teď se jdu odměnit pár lampičkama moravské radosti na truchlení !!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  sali Thu Nov 12, 2020 4:40 pm

Držím palce aby to byl jenom vadný, nebo povolený odvzdušňovací ventil.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

maky likes this post

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Thu Nov 12, 2020 7:18 pm

držím palce abys měl pravdu... pokud o víkendu bude alespoň sucho, tak mazla začnu odstrojovat abych v pondělí mohl na dílně začít odstraňovat závadu.. mám dojem, že je to zezadu motoru, zepředu je všude sucho...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Thu Nov 12, 2020 7:35 pm

Něco podobnýho udělalo prasklý těleso termostatu. Předpokládàm, že vlevo je ve směru jízdy. A té slivovičky si nachystej víc.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  R-ježek Thu Nov 12, 2020 8:27 pm

Držím palce ať je to jen nějaká blbost a babi vše nejlepší a ať ještě drží. 💐 Přeci jen 90 let je v dnešní době machrovina a zaslouží úctu a obdiv 💐 A hlavně péči 👍
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri Nov 13, 2020 7:39 am

Jo na straně před řidičem.. ale naštěstí to nevypadá na prdlý topení, je to někde pod nádržkou na brzdovou kapalinu.. páč mě včera při cestě a blbnutí okolo auta ofouklo, mám zadřený krk ( od čumění po holkách to fakt nejní !!) a tak asi dnešní rozborku odpískám a nechám to na zítra ( žeby indická láska !! necháme to na indy..)
Tak zdarec syncí a držme se !!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Fri Nov 13, 2020 9:59 pm

Hlavně zdraví a nehoň se. Víš, že teď se nepřeje zdraví, ale mírný průběh......😁
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Sat Nov 14, 2020 8:13 am

Jo díky, jako vždy máš pravdu, také si přeji mírný průběh když je častější běhání.. ale jak epidemiologové radí roušky, odstup a desinfekce, rukou, já ještě navrh, to ty asi také , přidávám i desinfekci in vitro !!, P:S. a jak dopadla svtba, poprali jste se aspoň, když už vás byl omezený počet ?? teda doufám, žes nemě taky omezený rozpočet... Že novomanželům přejeme lásku a štěstí, děti ( nejen kluiky , jako ty) a aby jim to dlouho vydrželo..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  svar Mon Nov 16, 2020 6:37 am

Svatba dopadla dobře, nikdo se nepopral, bylo málo času, když se muselo končit ve 22:00. To toho moc nestihneš. Ani si pořádně zabékat.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

maky likes this post

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  maky Fri Nov 20, 2020 12:04 pm

zdarec syncí, tak mazel je doma, jako vždy měl naštěstí pravdu Svar !!! kurva závada, prasklé těleso termostatu a to v té drážce na těsnění se vyštípl kousek asi 1 cm dlouhej vnitřní hrany co drží ten O kroužek a ten se samozřejmě vyboulil dovnitř a už to frčelo zerzadu dole ven !!! Tak, že odstrojit přední torpédo, šus plech, a hurá klukům na dílnu, tam nový termostat, nová nemrznoucí směs, nový olej a filtr a 3 tisíce jsou z Babišova dárku fuč a ještě jsem je ani neviděl !! ale autí zase jezdí jako zamlada .. Tak se mějte a opatrně žijte ať se dožijem podzimního srazu na jaře 2021 !!! díky za slova utěchy všem !!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Makyho sloupec - Stránka 9 Empty Re: Makyho sloupec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru