Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

+14
Efendy
mistrli
hudy
svar
Děda
Lazak
kris
_Mickey_
berko
Agavero
sali
citron99
maky
proste_ja
18 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Thu May 26, 2011 5:36 am

Zdravím všechny,
cca před dvěma měsíci jsem koupil Scenica II. Auto je to úplně úžasné, ale trochu mě štve jedna věc - když přijedu k pumpě a vrazím pistoli do hrdla tak se tam něják nemůže vejít (vyzkoušel jsem samozřejmě více pump ale všude je to stejné). Jsem tak trochu línej člověk Very Happy a celkem nerad jezdím k pumpě. Takže vždy když mi dochází nafta tak zajedu k pumpě a beru plnou. U předchozího auta jsem vždy strčil pistoli do nádrže, zacvakl a nechal natankovat celou nádrž. Pak se to vyplo, já ji povyndal a ještě pár hltů dopustil. Jenže toto mi u Scenica nejde. Pistoli mi totiž nejde strčit tak hluboko aby zoubky na spodní části pistole pistoli udržely sami v nádrži. Takže vždy jak debil stojím u auta, držím pistoli v ruce a tankuju do plna. Není na to prosím nějáká finta? Protože toto mě celkem neba. Shocked

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  maky Thu May 26, 2011 6:56 pm

Zdarec prosteja, ano existuje jedna dokonalá metoda na pohodlné tankování scenica II. Tak za prvé musíš mít trpělivost, odvahu a buď manželku, nebo jiného blba, kterej ti vždy zajede natankovat plnou, nebo k pumpě jezdi vždy po ujetí 100km a budeš tam jen chvilku , těch 6 litříků je tam coby dup. Nebo si ho předělej na elektriku a máš vystaráno. Ale jestli tě to utiší, tak tam jako ciciny stojíme všichni.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Thu May 26, 2011 7:32 pm

Čeče tak první části tvé odpovědi moc nerozumím. Evil or Very Mad Ale dle té druhé části je to teda asi normální. Tak to mě hlava nebere. Auto je úplně supr - miliony vychytávek zpříjemňující jízdu a pak udělají takovou pí*****u. To mají ty žabožrouti ve Francii užší tankovací pistole? Ach jo, to mě fakt štve Mad

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  maky Thu May 26, 2011 7:42 pm

No prostě ja, nevím čemu nerozumíš, odvahu a trpělivost musíš mít proto aby ses nebál požádat např. tchána, nebo manželku, aby ti zajeli natankovat, že ty si tam připadáš s prominutím nenormálně...že ti tam nenaleje něco jinýho, popř. ti miláčka při té příležitosti neotuní. No a s tím průměrem se to má tak, jako blbuvzdorná pojistka. ( nevím jestli jsi neslyšel, že dovedové natankujou naftu místo benzínu apod. ale mám takovej dojem, že se tato průměrová okázalost řešila s příchodem naturalu na náš trh????) no a dávej si bacha na stojany pro kamiony, ty mají zase super velký průměr pistole, aby jim těch 1000l. netrvalo měsíc. Tak asi takto
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Thu May 26, 2011 8:25 pm

NJN ale to že by mi zajela natankovat manželka to nevyřeší problém s malou dírou Laughing. Jen se přesune naštvání ze mě na ní.
Jinak k té blbuvzdorné pojisce - co je to za pojistku, když tam nejde pistole strčit? Pokud se nepletu, tak benzínová pistole je užší, né? Takže ta by tam šla strčit. Takže opravdu velmi promyšlená pojistka. No nemá cenu o tom diskutovat. Mě šlo jen oto, zda nato neexistuje nějáký figl abych u auta nestál vždy jako trubka Rolling Eyes

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  citron99 Thu May 26, 2011 8:28 pm

Na toto jsem narazil taky, ale mám jednu vychytávku: každej si jede ke stojanu,zcela logicky, podle toho, na které straně má víčko nádrže. Já dělám přesný opak, jezdím na opačnou stranu. A když vytáhnu hadici ze stojanu, obtočím kolem auta, tak pistole v tom hrdle drží sama a jako dylina ji držet nemusím. Zkuste to rabbit
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Thu May 26, 2011 9:11 pm

citron99: Aáááá .... to by mě nenapadlo. To zkusím, díky za tip. ;-) Jen asi budu mít stejně strach, aby mi ta pistol nevypadla. Přijde mě, že se tam teda moc hluboko zarazit nedá Evil or Very Mad
No a nebo vymyslet nějákou redukci, která by se vešla pod zavřená dvířka od nádrže. Ale tam je ten prostor docela malý, to je asi utopie Crying or Very sad

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  sali Thu May 26, 2011 9:28 pm

Tak teď mám brouka v hlavě! Zítra budu muset jet cvičně natankovat, ale tak nějak si myslím, že tankovací pistoli zasunu a nemusím držet, ale ruku do ohně za to teď nedám.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  Agavero Thu May 26, 2011 9:50 pm

Tak nevím - mám Scénika II 1,9 dCI r.v. 2007, 96 kW, dovoz Belgie, a tento problém se mi zatím stal jenom jednou - pumpu si přesně nepamatuju, ale myslím, že to bylo Makro. Jinde zasunu trubici co nejdál, zaaretuju ventil a nafta teče sama. Štve mně jen pohled na to, jak rychle se točí celková cena... Rolling Eyes

Agavero

Poeet p?íspivku : 9
Location : Jablonec nad Nisou
Registration date : 06. 09. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  berko Fri May 27, 2011 4:42 am

ještě můžete oddělat sedadla vzadu,vyšroubovat dekl na plováku a tam vrazíte skroro celej stojan Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování 38652
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  maky Fri May 27, 2011 5:12 am

Teda berko ty se nezdáš, ale co umíš provést s mou bránicí, to je bomba!!!! jako bych měl v zadku vibrátor..... Milej citronku, to asi funguje, když to používáš, ale co tomu říka lak na autě, když přes něj táhneš to zasr.nou hadici????????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 27, 2011 7:29 am

Mno ja kdyz prijedu na opacnou stranu, nez mam nadrz a taham tu zapatlanou hadici pres auto, tak lak nerika nic, jenom ja potom nadavam mnohem vic, nez kdyz musim drzet pistol v nadrzi :-D
A bez ruky v ohni se taky domnivam, ze ji tam drzet nemusim, ze to drzi samo. Ale ted mam cerstve natankovano, tak to zatim nezjistim. Snad priste, pokud nezapomenu.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty tankovanie

Příspěvek  kris Fri May 27, 2011 7:59 am

To akože nevydržíte natankovat s plnu nádrz max 60 litrov ,bez toho aby ste nepustili tank.pištol ??!!!! Evil or Very Mad
Nič by som nehovoril,keby ste museli tankovat 100-200 litrov,ale takto....To ste strašne pohodlný.. Very Happy Shocked

To sú teda problémi,budte radi ,že nemáte vačšie problémi okolo vašich miláčikov.... sunny cheers
U nás už to funguje tak ,že príde pracovník pumpy( Shell) a natankuje za Vás,tak nech sa trápi on Twisted Evil

Scénic II 1,9 dci 88kw 2004

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 27, 2011 8:04 am

Se nechci vytahovat, ale i u nas se mi k autu dycky riti nejakej manik a chce tankovat za me.
Coz nechci, protoze tam stejne davam aditivum :-)
Me to teda taky absolutne netrapi, jestli neco musim drzet nebo ne, tudiz si ani nepamatuju, jestli to drzim ci nedrzim.
Posledni dobou se mi dari tankovat v pritomnosti mladyho, takze hadici drzi on a ja spis resim jak to udelat, aby byl co nejmin spinavej. Vetsinou neuspesne :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  berko Fri May 27, 2011 8:16 am

mne spiš sere ta cena nafty než nějaky hrdlo
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Fri May 27, 2011 9:21 am

Nejde o to že bych nevydržel natankovat 60litrů s pistolí v ruce, ale mám auto krátce a nerad bych taknoval jako kokot jen kvuli tomu, že se bojím zeptat, zda nato není nějáká finta ;-) Není, tak není, no nedá se nic dělat. Z předchozích aut jsem byl zvyklej, že jsem tam strčil pistoli, zmáčknul a dál se onic nestaral. Tak jsem se scháněl jen potom, proč to nejde i u Scenica.
Jinak tankuju též na Shellu ale nikdo se kemě nikdy neřítí, že by mě natankoval. Maximálně se přiřítí holky, že mi umyjou okno (no umyjou, spíš rozfidlaj Evil or Very Mad )

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 27, 2011 9:23 am

Asi svym zjevem odrazujes maniky tankovace :-)
A holky umyvacky, ze ti to jenom rozfidlaj :-D

Nic ve zlem ;-)

Jasne, lina huba, hole nestesti. To je fakt, clovece, az budu priste tankovat, tak se na to zamerim, jestli nezapomneu teda...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty tankovanie

Příspěvek  kris Fri May 27, 2011 9:29 am

proste_ja napsal:Nejde o to že bych nevydržel natankovat 60litrů s pistolí v ruce, ale mám auto krátce a nerad bych taknoval jako kokot jen kvuli tomu, že se bojím zeptat, zda nato není nějáká finta ;-) Není, tak není, no nedá se nic dělat. Z předchozích aut jsem byl zvyklej, že jsem tam strčil pistoli, zmáčknul a dál se onic nestaral. Tak jsem se scháněl jen potom, proč to nejde i u Scenica.
Jinak tankuju též na Shellu ale nikdo se kemě nikdy neřítí, že by mě natankoval. Maximálně se přiřítí holky, že mi umyjou okno (no umyjou, spíš rozfidlaj Evil or Very Mad )

To akože niekto kto tankuje s pišt.v ruke je ko..t.?? Evil or Very Mad pale
Fíha chalan ,Ty máš ale problémi,,,,,, Mad

Scénic II 1,9 dci 88kw 2004

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Fri May 27, 2011 11:30 am

kris: Špatně si to pochopil ;-) Jak jsem již psal, mám auto krátce a pomalu se sním seznamuji. Takže jsem chtěl jenom zjistit, zda na tankování není nějáká finta aby pistol držela sama v hrdle. Abych takto netankoval třeba dva roky a pak bych viděl někde jiného majitele Scenica tankovat naftu s rukama v kapse který by mě předvedl fintu, jak zastrčit pistol dále do hrdla..... Twisted Evil Proto jsem se zeptal. Možná to chce příště přečíst celou diskusi. Abych u každého příspěvku nemusel vysvětlovat - že jsem tu nový a že se jen ptám face Jináč problém s tím opravdu nemám

myckei: Jo to máš pravdu, tankovače odrazuji a holky se mě bojí, tak to vždy jen přefidlají a utečou Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování 109403 Inu tak si musím poradit sám, no.

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  Lazak Fri May 27, 2011 11:37 am

Hlavně když jde strčit něco jiného jinam a i to hrdlo se může k tomu využít!!! lol! lol! lol! a pokud to jen nevysí, tak to je potom dobrý ne? Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování 388709

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty tankovanie

Příspěvek  kris Fri May 27, 2011 11:42 am

to:e_ja jasa bez urážky to len iba tak na margo,sú to problémi ,ktore sa mozu riesit,ale radsej takéto príjemné Very Happy ako iné horšie affraid
Prajem Ti aby si mal co najmenej starosti so svojím autíčkom.... lol!

Scénic II 1,9 dci 88kw 2004

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  Děda Fri May 27, 2011 12:27 pm

Já si teda držím pinďoura, když du za keřík, při tankování zastrčím hrdlo pistole do hrdla nádrže, zmáčknu a zaaretuji pistoli a ta se při naplnění vypne. Je pravda, že jde dost na fest. tak asi tak affraid

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  proste_ja Fri May 27, 2011 12:56 pm

kris: Díky, to máš pravdu. ;-)

NJN dědo, už máš tu díru asi nějákou vytahanou, tak ti to tam jde strčit lol!

Lazak: No pokud by to jen viselo, tak to by byl teprve problém. Já jen prostě chtěl aby když to tam strčím tak to samo drželo. Já bych se jen mohl rozhlížet po okolí a měl bych volné ruce k jiným úkonům (prostě bych toho stihnul více). Kapišto? lol!

Se nám to tu drobet zvrhává. Inu "můj problém" sice nevyřešen ale alespoň vysvětlen tak proč ne Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování 388709

proste_ja

Poeet p?íspivku : 83
Registration date : 21. 10. 10

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  _Mickey_ Fri May 27, 2011 1:13 pm

Nj kdyz je Lazak nevybourenej, tak se to tu dycky zvrhne :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  svar Fri May 27, 2011 5:24 pm

Je to jasný! Potřebuje mít volný ruky, aby mohl rychle počítat kačky podle toho, jak to skáče na stojanu lol! Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování 38652
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování Empty Re: Scenic II 1.9DCi - úzké hrdlo tankování

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru